PDA

View Full Version : Pomagaite stana strashno



Crematory
06-18-2006, 16:22
[b] zdraveite, imam edno problem4encecece ako moje nqkoe mujko mnenie sex hi4 me nqma normalno go pravq vednuj na 2-3meseca i mi e OK ot izvestno vreme ze i da ne mi stava.A i o6te ne6to nqkoi s nqkoi suvet ili idea za ogelemqvane sram ne sram 6te si kaja 4e mi e 8sm :(:(
Pomognete pls za vuzrast sigurno se pitate golqma e ne sum za toq forum predi 9god bqh teen ma nz kade ve4e Help! ](*,)

bruk
06-18-2006, 17:06
ako na 3 sutreni poredd ne ti e stanal po dobre go otreji shti byde po polezen

Crematory
06-18-2006, 17:50
Pi4 mnogo mi pomogna da znae6 . . . .kato go otreja da ti go dam li da se zabavlqva6 moje da mu naprai6 didekciq da vidi6 kvo mu e bilo :(:(:(:(:(:(:(

Black_Witch
06-18-2006, 21:39
[b] zdraveite, imam edno problem4encecece ako moje nqkoe mujko mnenie sex hi4 me nqma normalno go pravq vednuj na 2-3meseca i mi e OK ot izvestno vreme ze i da ne mi stava.A i o6te ne6to nqkoi s nqkoi suvet ili idea za ogelemqvane sram ne sram 6te si kaja 4e mi e 8sm :(:(
Pomognete pls za vuzrast sigurno se pitate golqma e ne sum za toq forum predi 9god bqh teen ma nz kade ve4e Help! ](*,)

ъъъъъ...доста кофти ситуация.Ако въобще не ти става,не само при секс,но и изобщо....най-добре се посъветвай с лекар,защото причините могат да са много.А по въпроса,че ти е 8 см...трудно ми е да си го представя дори.Ако наистина си решил да направиш нещо по въпроса-просто си направи операция...до колкото знам вече не е и чак толкова скъпо.От теб си зависи.
П.С. Евала за готината група =D> :::

it's me
06-18-2006, 23:50
Задължително отиди на лекар. Определено има проблем, който обаче е разрешим. Успех!!!

tech_noir
06-19-2006, 13:38
Стрес.
Еди на планина примерно. Някъде в горат, където е тихо, спокойно, хубав въздух, няма хора и изключваш телефоните. Наколко дена лежиш, зяпаш птичките и рекичките, не мислиш за нищо и после както се върнеп в града гледай какво става \:D/

(да си чувал планинец или селянин да има подобен проблем?, това е само стрес, споко, след както изобщо някога ти е ставало не е физиологичен проблема - всичко е в главата)