PDA

View Full Version : Грешки



miroslav4eto
06-18-2006, 16:08
Начи секи е правил грешки .. прави и ще продължава да прави ... Коя е най-голямата ви такава до сега ? Успели ли сте да я поправите .. ?

`Death`Whore`
06-18-2006, 16:11
Предоверявам се и съм в позиция на слабия. И доста ме тъпчат.

mom4eto_za_tebe
06-18-2006, 16:19
byrzo se privyrzvam i hlytvam. a inache nai-frapirashtite greshki spored mene sa nqkoi izdynki koito sym pravil po vreme na "zaribqvane" na dadeno momi4e ili po vreme na nqkoq vryzka ne mi se razkazva :D

ziky
06-18-2006, 16:21
Точно прведи 15 години на този свят е станала най голямата природна грешка...:"РАЖДАНЕТО МИ" :| Просот напоследък преча на сички и на секи за сичко аз съм му виновен......

MiLiChKa```
06-18-2006, 16:27
am to seki prai gre6ki.Nai golqmata mi gre6ka 4e mn b1rzo se doverqvam na vsi4ki.Sega ne mi razkazva oba4e mn p1ti mi se e slu4valo da mi govorqt gluposti za nqkoi pr.t1i kato vinagi se vr1zvam na si4ko posle stavat golemi razpravii :|

ziky
06-18-2006, 16:31
am to seki prai gre6ki.Nai golqmata mi gre6ka 4e mn b1rzo se doverqvam na vsi4ki.Sega ne mi razkazva oba4e mn p1ti mi se e slu4valo da mi govorqt gluposti za nqkoi pr.t1i kato vinagi se vr1zvam na si4ko posle stavat golemi razpravii :|

Принципно и аз съм така...много съм чуствителен на тема любов и много ама страшно адски бързо се привързвам към хората и винаги оставам разочарован.....всичко е въпрос на характер :)

miroslav4eto
06-18-2006, 16:36
а бе да ви кажа живейте си сега недейте да бързате със серизни връзки защото после остава само болката има време за серизни неща :wink:

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 16:39
gre6kite v lubovta sa mnogo i vinagi sum pravila i se vinagi sii stradam az ...mnoogo sum 4uvstvitelna...
tova e

ziky
06-18-2006, 16:39
а бе да ви кажа живейте си сега недейте да бързате със серизни връзки защото после остава само болката има време за серизни неща :wink:

ДА права си....ма аз па искам да кажа че ми е писнало от шибани гнусни кучки дето те исползват коя за тяло коя за пари коя за нещо друго или просот да се фали че си има гадже и кой я знае каот не е с тебе зад гърба ти какво с кой къде и как го прави...предпочитам истинските и продължителни връзки...колкото и да боли знам че няма проблеми......страдал съм много заради сериозна връзка и втрои път няма да го допусна......но просто ако съм на власт ша истрепя кучколяка по узлицците 8)

alkobalko
06-18-2006, 16:46
Emi ne moga da kaja koq e nai-golqmata mi greshka. Moje bi se privurzvam prekaleno silno. Kogato obicham nqkoi sum gotova da dam jivota si za nego.

strange__
06-18-2006, 16:50
Най-голямата ми грешка спрямо момче или по принцип? Ако говорим за момчета много пъти допуснах една и съща-премълчавах какво чувствам и последния път беше много тежко,защото се влюбих,а сама пропилях шанса да съм с него.От този момент доста израстнах :!: Иначе...не знам не съм допускала фатални грешки,може би съм твърде малка още;)

Atika
06-18-2006, 16:59
Ami ne sym davala vsichko ot sebe si v edna vryzka , dokato samata az poluchavah dori i poveche ot vsichko ..

cool__girl
06-18-2006, 17:18
Всички говорят за гресхки спрямо любовта... както някой вече каза... и аз много бързо се привързвам към някой.... и по-късно осъзнавам че не си е заслъжавало Но важното е че изобщо се усещам
А иначе като изключим любовта.... една грешка която никога няма да си простя... #-o :-#

StiLL^LoVe
06-18-2006, 17:21
Ами може би грешкитита ми е,че много се доверявам и лесно прощавам ](*,)

SeXyTo_f
06-18-2006, 17:23
мда...имам една грешка(за голяма грешка става въпрос, нали?)...и не съм я оправила...нямам и желания да се занимавам по въпроса...за мен е минало и не си струва да се врящам да си хабя нервите с някав говнар! (все пак сега имам други проблеми - изпитите...) :roll:

06-18-2006, 17:24
mi moje bi tova 4e se zaqjdah prekaleno mnogo za6toto se strahuvah naprazno i tova provali 2 poredni vruzki :((

Max_Payne
06-18-2006, 19:36
а бе да ви кажа живейте си сега недейте да бързате със серизни връзки защото после остава само болката има време за серизни неща :wink:

ДА права си....ма аз па искам да кажа че ми е писнало от шибани гнусни кучки дето те исползват коя за тяло коя за пари коя за нещо друго или просот да се фали че си има гадже и кой я знае каот не е с тебе зад гърба ти какво с кой къде и как го прави...предпочитам истинските и продължителни връзки...колкото и да боли знам че няма проблеми......страдал съм много заради сериозна връзка и втрои път няма да го допусна......но просто ако съм на власт ша истрепя кучколяка по узлицците 8)

=D> Имаш моя глас само да навърша 18 ;-)

koalka
06-18-2006, 21:33
Всеки греши малко или много,но не мисля,че съм напнравила голяма грешка до сега.

Krem4eto
06-21-2006, 11:33
Много тъпо се получи веднъж,така и нз дали успях да я оправя тази грешка!Къде съм била тогава какво съм мислила че изтърсих такава глупост...Та значи говорихме си с момчето което харесвах(а можеби и повече от харесване)и той ми каза (няма значение какво) че няма да стане ( няма да казвам поради какви причини) и аз му казах "Но аз как ще си намеря гадже,то е много трудно" Ба*ти за какво казах такава глупост всичко отиде на кино..После пак си говорихме ама беше по-различно...

NeSTa_86
06-21-2006, 11:41
az nikoga ne davam vsichko v edna vruzka... ;) i nqma da go narpavq...kuv e smisula sled tova da stadam !?

IKisseDAGirL
06-21-2006, 11:48
най-голямата ми грешка беше, че се опитах да се направя на такава каквато не съм.. че играех роли точно пред човека, пред когото най-много трябваше да съм себе си... и че провалих шанса си да получа това, което искам заради глупавия си детски акъл :roll:
но вече е все едно
не мога да върна времето назад, но повече няма и да се обръщам назад :? до скоро това също беше поредна моя грешка, но вече край - няма да го повторя, защото няма абсолютно никакъв смисъл :!:

Nadelina
06-21-2006, 12:50
Moita e greshka e bila vinagi edna i syshta... Ne moga da si izrazq chustvata kakto trqbva.. ne moga da gi pokaja.. ne moga da gi dokaja.. I mnogo stradam po taq prichina..Shtoto vsichki mislqt che sam ot kamak.. ne moga da obicham.. i ne mi puka za nikoi.. a to ne e taka.. a ne moga da nakaram horata da go povqrvat !

mnogomili4kata-sf
06-21-2006, 13:55
Ми аз не мисля,че това,че съм чувствителна,добра и лесно привързваща ми е голяма грешка....приемам,че другите грешат в този случай :roll:
Голяма грешка в отношенията си с някого ми беше, когато нараних човекът,който най-много ме обичаше...правеше всичко за мен,знаеше за всичките мизерии,които му направих (въпреки,че не го обичам като нещо повече от приятел) и все пак всичко ми прощаваше,а аз трябваше да мисля повече с главата си,вместо да се занимавам с някви нищожества,които не можеха да му стъпят на малкото пръстче

06-21-2006, 13:59
Грешки много съм павила,но съм ги поправяла и не съм ги повтаряла!Фатални и големи греешки не съм правила до сега!Може би и аз се доверявам прекалено много на хората и за това после много от тях ми се качват на главата...ама няма какво да направя...и да искам не мога да се променя!!! :(

rali4ka91
06-21-2006, 14:01
Грешки много съм павила,но съм ги поправяла и не съм ги повтаряла!Фатални и големи греешки не съм правила до сега!Може би и аз се доверявам прекалено много на хората и за това после много от тях ми се качват на главата...ама няма какво да направя...и да искам не мога да се променя!!! :(
Това бях аз :)

~Amalia~
06-21-2006, 14:01
Ami moje bi tova che ponqkoga vqrvam prekaleno mnogo na hora koito ne zaslujavat

Ice_Queen
06-21-2006, 14:36
Греша че прекалено много се доверявам на хората..
Греша че давам всичко от себе си за другия...
Греша че се привързвам лесно и силно......
Греша че виждам света само в красивите му краски...
Греша че се оставям на мързела си повече :lol:
Греша че прощавам лесно...
Греша че плача често и се показвам слаба...
:roll: стига толкоз..

DeSiTo0o
06-21-2006, 14:43
Tova sa si li4ni raboti spored men i ne im e mqstoto v forum...
:roll:

06-25-2006, 12:22
predoverih se na edno mom4e i tova e ne6toto za koeto sajelqvam v celiq si jivot

priti_kiti
06-25-2006, 12:28
Ами може би грешкитe ми ca,че много се доверявам и лесно прощавам ](*,) ... и се опитвам да ги оправям малко по малко..

Sarabi
06-25-2006, 12:30
Аз пък съжалявам,че изпадам почти едновременно в двете крайности-прекалено доверие и прекалено недоверие.На мен по-скоро Недоверието ми прави проблеми...зашото изглежда сякаш не се интересувам от човека и че му се надувам,а то е просто защото искам да се предпазя от болка....

pitbullbg
06-25-2006, 12:33
u4a se ot gre6kite si... ne sam pravil gre6ka do sega koqto vednaj e stanala...

mimitooooooo
06-25-2006, 16:24
Vse oshte se pitam dali e greshka..edno momche v koeto se vlubih predi dosta vreme i vse oshte ne moga da go zabravq..obstoqtelstvata ne bqha podhodqshti ,za da bydem zaedno ,no bqh ujasno hlytnala i.. #-o #-o

ludamacka
06-25-2006, 16:29
ami spored men nai golqmata gre6ka v jivota mi be6e,4e naranih 1 ot nai dobrite si priqteli,pri polojenie 4e bqh vlubena v nego :( e sega sme si pak priqteli,no e po razli4no.

fuck_you_baby
06-25-2006, 16:37
az imam mn gre6ki no sega kato se zamislq nai ve4e tova 4e se doverqvam mn lesno na horata i tova 4e pro6tavam mn barzo i vaob6te ne se zamislqm.i nai lo6oto e 4e znam 4e ne trqbva da se doverqvam tolkova mn i da pro6tavam no kakvo da napravq kato sam meko6ava

Angel_Girl
06-25-2006, 17:07
nai golqmata mi gre6ka e 4e predi 1 godina izneverih na priqtelq mi i s tova mn go naranih, sa6to taka, 4e sam mn dover4iva :(

honey91
06-25-2006, 19:19
Privarzvam se mn lesno