PDA

View Full Version : Dali da go potyrsq?Ami ako me itblysne?



FiRe_LaDy
06-18-2006, 16:35
Haresvam edno momche adski mnogo.Nqmah smelost da govorq s nego,zahstoto me beshe strah da ne me otreje.Za tova pratih edna priqtelka da govori s nego.Govorili si te i po edno vreme toi q popital sluchaino da i se namira nqkoe momiche kato za nego i tq kazala men.Pravila mi reklamki pred nego,ama toi kazal che sam bila sramejliva inache me haresval.Tq obache mu obqsnila che veche ne sam takava(koeto si e istina).Poneje vse se vodq s neq i se pootpusnah i otrakah.Toi i Kazal che shte si pomisli za men.Obache sq nz ko da praq.Imam mu nomera na GSM-a znam kak se pishe v chata i skype.Ama se chudq dali da go potyrsq ili da izchakam da vidq dali toi shte proqvi po golqm interes kym men,za da ne stane taka,che da me otblysne za deto sym nahalstvala .. ohh nz veche.Samo toi m ie v glavata :smt007 Vseki koito go poznava kazva che e mnogo dobyr i mil i t.n. inache ima brat bliznak (malko po sladak ot nego) ama brat mu ima gaden harakter i se dyrji leko nadmenno.Za tova molq vi kajete kakvo da pravq veche ... ](*,) :smt013 :smt011
P.S. Ako e ot znachenie imame 3 godini razlika.

ziky
06-18-2006, 16:37
Разликата в годините ви е добре :):):)
Обаче шанса да го загубишш е равен на обратния..постъпи както мислиш за добре :):)

LP_girl_14
06-18-2006, 16:39
Ми включи му се в чата например или му се обади да излезнете някъде.Не мисля че ще те помисли за нахална.Напротив-така ще му покажеш че проявяваш интерес към него и че не си толкова срамежлива колкото те мисли.Пък и не намирам нищо лошо или срамно в тва че го харесваш.Длъжна си да пробваш,за да не съжаляваш повече.Давай :wink:

ziky
06-18-2006, 17:06
Ми включи му се в чата например или му се обади да излезнете някъде.Не мисля че ще те помисли за нахална.Напротив-така ще му покажеш че проявяваш интерес към него и че не си толкова срамежлива колкото те мисли.Пък и не намирам нищо лошо или срамно в тва че го харесваш.Длъжна си да пробваш,за да не съжаляваш повече.Давай :wink:

И това е така.....нищо не губиш :) от опит глава не боли....

beliar
06-18-2006, 18:34
зарибявка му е майката ... за едно момче няма по яко от това да го зарибява момиче което той харесва... само да не се доближиш до курволящина ... мен ме кефи примерно но го намирам несериозно
ДАВАЙ!!!

koalka
06-18-2006, 20:08
Ами ти явно го харесваш и имаш интерес към него,така че го потърси и даже така ще се увери,че не си срамежлива.Можеш да му се обадиш или да го потърсиш в скайпа

Max_Payne
06-18-2006, 20:33
Ами ти явно го харесваш и имаш интерес към него,така че го потърси и даже така ще се увери,че не си срамежлива.Можеш да му се обадиш или да го потърсиш в скайпа

Говори с него, но ще е най-добре ако му признаеш лице в лице не през компютър и тн...

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 20:59
Spored men trqbva da poeme6 risk da go potursi6..ako 4aka moje6 i da 4aka6 do drugata godina...
Nedei 4aka...ako tolkova go obi4a6 go potursi i go pokani na kafe primerno
:)

avril_lavigne
06-18-2006, 22:41
По-добре го потърси ти,защото докато чакаш той да направи първата крачка,току виж си го загубила.И бъди малко по-смела,дори и да те отреже,важното е,че си опитала.А и той щом е казал на твоята приятелка,че те харесва,но си срамежлива,значи просто трябва да се държиш по-свободно,не се "спичай".Обади му се и му предложи да излезете.Успех!

Christian
06-18-2006, 23:54
ПОТЪРСИ ГО ! Има два варианта .. да или не.. ако си седиш и чакаш остава само единия .. НЕ