PDA

View Full Version : mn rozi za den den...?



denden4eto
06-18-2006, 17:18
sruva li vi se romanti4no da vi podarqt za den dena tolkova rozi na kolkoto godini stavate?

StiLL^LoVe
06-18-2006, 17:20
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи

ziky
06-18-2006, 17:28
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

^FaiNt^F
06-18-2006, 17:35
ideqta mi haresva...makar 4e ne si padam po cvetqta-jal mi e 4e uvqhvat :|

StiLL^LoVe
06-18-2006, 17:39
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

Ми да мое мнение е...просто аз не го приемам...тъпо е

`Death`Whore`
06-18-2006, 17:55
Лично аз харесвам единични цветя. По-евтини са и не са кичозни. Тя надали ще брои розите, че са 18. Една роза без панделка е по-добре.

cool__girl
06-18-2006, 18:00
da, moje i samo edna roza a ina4e za da ne e kichozno moje 18 rozi li tam kolkoto i da sa s edna pandelka samo bez razni cilufani i dr

`Death`Whore`
06-18-2006, 18:01
18 рози..как ще ги носи? Горката... :)

anitka_555
06-18-2006, 18:07
o da az ne vi govora za celufani i strani4ni dekoracii...prosto napr 17 rozi svarzani s pandelka.na men mi se vijda sladko i e po dobre ot njkav bludkav parfum [-( :mrgreen:

ziky
06-18-2006, 18:16
o da az ne vi govora za celufani i strani4ni dekoracii...prosto napr 17 rozi svarzani s pandelka.na men mi se vijda sladko i e po dobre ot njkav bludkav parfum [-( :mrgreen:


Принципно аз подарък какъвто и да е не одобрявам неша от сорта на дезодорант или нещо такова щот се някога ше свърши...и посл ефайда от спомен :roll: по добре нещо запомнящо се :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:47
Tova e prekrasna ideq :)
ruper qko :)

cool__girl
06-19-2006, 11:17
o da az ne vi govora za celufani i strani4ni dekoracii...prosto napr 17 rozi svarzani s pandelka.na men mi se vijda sladko i e po dobre ot njkav bludkav parfum [-( :mrgreen:
ideqta e dobra... samo s edna pandelka idealno =D>

thirteen
06-19-2006, 12:29
Един мой приятел подари на любимата му 50 рози + треви и окрашения в букета не мога да опиша колко огромен беше.Беше увит като в хартия накаква такава подвързия и я беше исписал със стихчета.Цветята увяхват да..,но този спомен.... на дали ще увяхне.

06-19-2006, 12:34
ideqta e dosta dobra...daje kolkoto poveche, tolkova poveche
podariha mi koshnica s cvetq...naistina beshe neveroqtna
pointeresuvai se kude ima borsa za cvetq i 6te ti izleze dvoino po evtino ot kolkoto v cvetarski magazin
ima i drug variant v sofia mall prodavat himalaiski rozi, mng sa sladuranski 10 za 10 lv

Eimi_{}
06-19-2006, 12:37
Мен лично ше ми хареса,но май по-добре е да е една роза и нещо запомнящо се... :D

Krem4eto
06-21-2006, 12:06
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

Прав си!Аз пък обичам романтиката но не само това всякакви изненадки са якички дори да са няколко топли думи това също би ме зарадвало!

ziky
06-21-2006, 12:11
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

Прав си!Аз пък обичам романтиката но не само това всякакви изненадки са якички дори да са няколко топли думи това също би ме зарадвало!

Или някокло по романтични обикновени движения например държане за ръце под открито небе.....и балконите ви да са съсени.... :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Krem4eto
06-21-2006, 12:19
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

Прав си!Аз пък обичам романтиката но не само това всякакви изненадки са якички дори да са няколко топли думи това също би ме зарадвало!

Или някокло по романтични обикновени движения например държане за ръце под открито небе.....и балконите ви да са съсени.... :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Ти сам каза че обичаш романтиката сега какво?Романтиката не са само подаръците нали?!Много добре знаеш че има гаджета които си вървят един до друг без нищо!То така не е приятно!Да дори държането за ръце е романтика не мислиш ли?!

cool-4eto
06-22-2006, 21:05
super ideq az li4no mn bih se zaradvala \:D/ :mrgreen: [-o<

ziky
06-22-2006, 21:09
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

Прав си!Аз пък обичам романтиката но не само това всякакви изненадки са якички дори да са няколко топли думи това също би ме зарадвало!

Или някокло по романтични обикновени движения например държане за ръце под открито небе.....и балконите ви да са съсени.... :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Ти сам каза че обичаш романтиката сега какво?Романтиката не са само подаръците нали?!Много добре знаеш че има гаджета които си вървят един до друг без нищо!То така не е приятно!Да дори държането за ръце е романтика не мислиш ли?!

Точно това се опитах да кажа,....да се държиш с любимия си с ръце под лунното небе...и да слушаш музика от някой съседен балкон... :|

Mimcho
06-23-2006, 09:22
:oops: malkoo me e sram , zashtoto opr nishto ne moga da iznenadam moito milo ... 1 si mislihh da q iznenadkamm s edna mn pr karticha , v koito e ispisan edin ot neinite lubimi stihove v plika v koito shtqh da dam kartichakta shteeshe da ima nakysana cvetcheta ot rozii mn qko stoeshe ... i syshto taka kartichka na koqto da pishe kyde otide , kydeto shtqh da q chakam s edna edinstvena rozichka pod "zvezdnoto nebe " , noo mi kazaha neini pr-ki che vechee sa i pravili takava iznenadka :o ii sega vsichko na novo ... molq vi za nqkfo predlojenie .... bez tfa ne se pisha za razbirasht ot romantikata , a iskamm da iznenadkamm mnn :):):) plss helppp

06-24-2006, 09:46
:oops: malkoo me e sram , zashtoto opr nishto ne moga da iznenadam moito milo ... 1 si mislihh da q iznenadkamm s edna mn pr karticha , v koito e ispisan edin ot neinite lubimi stihove v plika v koito shtqh da dam kartichakta shteeshe da ima nakysana cvetcheta ot rozii mn qko stoeshe ... i syshto taka kartichka na koqto da pishe kyde otide , kydeto shtqh da q chakam s edna edinstvena rozichka pod "zvezdnoto nebe " , noo mi kazaha neini pr-ki che vechee sa i pravili takava iznenadka :o ii sega vsichko na novo ... molq vi za nqkfo predlojenie .... bez tfa ne se pisha za razbirasht ot romantikata , a iskamm da iznenadkamm mnn :):):) plss helppp.eto de pro4eti temata ili si pusni tvoq.za pove4eto devoiti rozi s broq na godinite e mn romanti4no ima samo malak problem ako godinite se 4etno 4islo togava podarqva6 tolkova kolkoto godini e +edna

alkobalko
06-24-2006, 09:49
Emi na men za rojdeniq mi den priqtelq mi mi podari 101 cherveni rozi, napraveni po nai-krasiviq nachin, koito sum vijdala. V tozi moment se pochuvstvah nai-specialnoto momiche na sveta. Tova e spomen, koito nikoga nqma da zabravq. Zatova na men ideqta mi haresva strashno mnogo.

POLA^_^
06-24-2006, 19:13
Адско!Мисля,че е много добра идеята. :wink:

Krem4eto
06-24-2006, 19:37
Ми не си падам по цветята и не съм романтична :-k Аз съм си дивак и не ми харесват лигавите работи


чакай са розата не е изобщо лигава работа...напротив даже си е много романтично и е за спецялни случай....мн по добре е от колко да ти подаря един карабинер де да си го завреш.....там...
Но в крайна сметка секи си има мнение :)
Лигава работа за мене е именно обратното ма няма зн :)

Прав си!Аз пък обичам романтиката но не само това всякакви изненадки са якички дори да са няколко топли думи това също би ме зарадвало!

Или някокло по романтични обикновени движения например държане за ръце под открито небе.....и балконите ви да са съсени.... :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Ти сам каза че обичаш романтиката сега какво?Романтиката не са само подаръците нали?!Много добре знаеш че има гаджета които си вървят един до друг без нищо!То така не е приятно!Да дори държането за ръце е романтика не мислиш ли?!

Точно това се опитах да кажа,....да се държиш с любимия си с ръце под лунното небе...и да слушаш музика от някой съседен балкон... :|

А ок аз друго разбрах ;)

cveteto
06-25-2006, 11:04
A moje da napravi6 taka ako naistina iska6 da i podari6 cvetq ama gledai da e na po romanti4no mqsto naprimer nqkade pod otkrito nebe prez no6tta i taka natatuka. Otiva6 v nqkoi cvetarski magazin tam 100% kara6 prodava4kata da ti gi napravi hubavo v edna ko6ni4ka hva6ta6 edna hartiq ili ne6to podobno tursi6 pomo6t za da uvie6 ko6ni4kata s hartiqt,koqto ve4e e nadpisana s kavi li ne poslaniq i podaruka e gotov.
P.S. Cvetqta naistina sa hubavi kogato sa istinski,no izkustvenite ostavat za cql jivot,a i ne vqrvam da ne oceni jesta dori i s izkustveni cvetq.
USPEH :D