PDA

View Full Version : MNOGO SE PRITESNQVAM VSE PAK USPEH NA VSI4KI!!!



***KoTeNtZeTo***
06-18-2006, 19:18
Здравейте на вс4ки.Утре предстоят изпитите по български език и литература.Всички седмокласници страшно много се притесняваме затова бих искала да ви попитам когато отидохте на изпит раздаваха ли ви от там листа на който може да разработите темата или вие си носихте.Много ли е страшно.И също така бих искала да ви попитам тъй като миналата година и по миналата мисля че се е паднала темата Ангелинка възмоно ли е трета година под ред да се падне тази тема?Искам да ви благодаря предварително и да пожелая успех на всички седмокласници които утре ще държат изпити!!!

06-18-2006, 19:27
Виж ся, и аз съм 7-ми клас ама не се притеснявам. Важното е да си спокоен. Дори и да не си чел, а само да си внимавал в час или си ги разбрал нещата още в училище, ще направиш изпита. Важно е да не се паникиосваш, щот ще забравиш всичко и.. :mrgreen: Успех и от мен

LoVe_RuSlAn
06-18-2006, 19:32
Mda naistina e taka mislq 4e nqma za kakvo da se pritesnqvame no naistina ot tam li 6te ni razdadat li lista na koito da razvivame temata ili nie bi trqbvalo da si nosime uspeh uspeh uspeh stiskam vi paltzi na vsi4kiteeee :-D :-D :-D

06-18-2006, 19:34
Ей душичке изплашена :) . Само не се паникьосвай .. Каквото направиш - направиш! Няма да те колят я :). Инъче да - листи ще ви раздадат от там, и допълнително ще ти дадат даже, в случай, че не ти стигнат. Мисля че даваха първоначално 5. Възможно е да падне Ангелинка отново, разбира се, защото темата би трябвало да се тегли на момента - жребий, за който никой не знае 100% отговора .. уж. Аз все си мисля, че ще се падне "До Чикаго и назад", ама тфа е лично такова усещане просто :).
Както вече ти казах .. просто не се паникьосвай. Напиши най-важните, които са те учили, всичко какво значи .. черното .. бялото .. пимбяното .. всичко :). не се притеснявай, защото всичко ще забравиш. И хубаво се наспи, че да не се прозяваш и да ти се спинка. Водичка си вземи, че като ти пресъхне на гърлото, а не те пускат да излизаш първите 2 часа :) . И шоколадче, разбира се. Знаеш, за да имаш енергия и да мислиш по-пъргаво :) . Ми не знам още с какво да те успокоя .. стискам ви палци на всички седмокласници .. знам колко е притеснително .. ама И ТОВА ще мине .. и ще замине .. И септември месец ще прекрачите праговете на гимназиите, за които мечтаете! Хайде .. и без тревоги :wink:

Sarabi
06-18-2006, 19:39
Абе,виж,никой не може да ти каже какво ще се падне.Темите се теглят,всичко е на късмет.Никой не може да предрече дали пак ще е Ангелинка [-(
А за изпита-stay calm :wink:

Gostche
06-18-2006, 19:40
Mi da vi kaja chesno , na mene minalata godina mi se padna angelinka a po minalata beshe edna bylgarka :) ot tam si vi davat listove , i ako mislish da se pretesnqvash po dobre se otkaji oshte ot sega:) Nqma smisal da se pretesnqvash zashtoto te obzema panika stavash nervna i mozykyt ti raboti po mudno i pochti bezefikasno :) Ako si spokoina shte postignesh mnogo :) i ot men da znaesh , ne uchi poslednata vecher ;)

Ex
06-18-2006, 20:59
Аз когато ходих на този изпит, се срещнах с много познати и си лафихме, дори не бях притестен, пладнокръвен и спокоен, не мислих толкова за самия изпит,а за купона след него..И все пак нищо трудно, изкарах 4.62 което е задоволителен резултат, поне за мен. А изпита по математика го взех за 5.80 до колкото помня..Стигна ми бала и се нарвях в Математическа гимназия...Сега ми се иска да сам бил по тъп. :( ... Няма вече време за купонясване..10 клас съм междудругото.

П.С. Не слушайте родителите си какво искат за вас, мойте ме бутнаха с математика...а музиката е моята мечта.

niGGa
06-18-2006, 21:13
Само не се притеснявай.И отначало като ти дадат темата е супер странно, щото веднага тръгваш да си припомняш кво си учил/а за нея...1 съвет - след като напишат темата на дъската, аз лично ти предлагам да останеш със затворени очи и ръце на чина за няколко минути.Така изчистваш съзнанието си и премахваш притеснението

meri88
06-18-2006, 21:23
az bqh mn spokoina na izpitite po literatura i matematika....vsi4ki bqha izpadnali v panika no dori sled tegleneto na samata tema bqh mn spokoina...vsi4ko 6te mine dobre stiga da ne si izpadnal v nqkva diva panika...
az bqh v panika 4ak sled 8 klas za izpitite mi po italianski ,misleh si 4e nqma da gi vzema ,ma ko stana sega zavar6vam 11 klas blagodarenie na spokoistvieto...taka 4e kakto kazaha po gore voda,6okolad4e i mn spokoistvie ti trqbva....vsi4ko 6te mine mn dobre..pojelavam vi uspeh 6te stiskam palci na si4ki taka kakto 6te stiskam na brat mi

ycMuBkaTa
06-18-2006, 21:29
Я ходете се наспете едно хубаво:)
Ще ви стискаме палци:)
Спокойно и умната!
Оносно "Ангелинка" - на мен ми беше тя ама аз кандидатствах бая отдавна (сега ще съм 12 клас) Но за "Една българка" помня, че беше се падала няколко години подред все тя. :roll: