PDA

View Full Version : Любов през компютъра-никога!!!



Саманта
06-18-2006, 19:26
Никога не правете тази грешка,която направих аз...влюбих се в момче,с което си чатих...дори 2 пъти се влюбих :lol: но и двата пъти не случих..първият път беше по-добре от втория,но все пак ме болеше че момчето беше грозно :lol: а аз твърдях че го обичам.Сега скъсахме с втория,защото той си призна че ме е лъгал за всичко..всичко което ми пишеше..е било лъжа,а аз го обичах заради самия него.Пишеше ми мн хубави неща,но всичко е било лъжа...прати ми снимка един ден след като скъсахме,но не го харесах както стана и с първото момче.Не знам защо станахме гаджета без да сме се виждали..нз!!!Но не го правете вие..само ще страдате,че сте обичали някого,който ви е лъгал!После и трудно ще го забравите.... :cry:

Max_Payne
06-18-2006, 19:31
Как така си се влюбила в някого без да си го виждала??? [-X
Както някой каза във форума "запознах се с момиче онлайн, влюбих се .... но се оказа че всъщност е момче".

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 19:36
Затова се почва:
<Tupoto> hi, asl
<Tupata> hi 99 f laplandia
<Tupoto> pic?
<Tupata> http://i.fresh.bg/wall2/100x100_171408.jpg
<Tupoto> aa dobre, 4ao

Max_Payne
06-18-2006, 19:38
Снимката е уникална =D> .
След като видиш 2-3 такива и направо ти се отщява да киснеш в чатовете.

koalka
06-18-2006, 19:41
Ами отношенията в чата са доста рисковани.Не знаеш на какъв човек ще попаднеш.С моя приятел си чатех 4 месеца преди да се видим и накрая се видяхме.Като се видяхме и двамата много се харесахме и станахме гаджета,и аз и той се влюбихме безумно и адски много се обичаме и сме заедно вече 6 месеца и той е любовта на живота ми както и аз за него.Това беше чиста случайност точно от 500-600 човека точно с мен да реши да пише,така че е голяма доза късмет на кого точно ще попаднеш.

06-18-2006, 19:43
Обаче понякога се случва да уцелиш и точния човек,казвам го от личен опит.Трябва и доста късмет...
Ти си постъпила твърде глупаво-тръгвате преди да се знаете.Поне да се бяхте видяли,та тогава правете какво пожелаете

`Death`Whore`
06-18-2006, 19:47
В чата можеш да срещнеш любовта, но тя може да се превърне в спътник в живота ти само след като се видите.

LoVe_RuSlAn
06-18-2006, 19:52
Абе вие добре ли сте как ще има визуална любов без дори да си виждала човека и даже и снимка да не ти е пратил вие не сте добре и гаджета ще ми стават е ако разбирате под гаджета да седите и да си лафите в чата и да казвате думата любов която всъщност нито един от вас не чувства да тогава може би не сте толкова гаджета колкото мн добри приятели а гаджета означава да харесваш някои може би да ги обичаш почти и най вече да сте се виждали да си имате доверие един на друг да правите нещо повече освен разговори в чата...

Max_Payne
06-18-2006, 19:54
Абе вие добре ли сте как ще има визуална любов без дори да си виждала човека и даже и снимка да не ти е пратил вие не сте добре и гаджета ще ми стават е ако разбирате под гаджета да седите и да си лафите в чата и да казвате думата любов която всъщност нито един от вас не чувства да тогава може би не сте толкова гаджета колкото мн добри приятели а гаджета означава да харесваш някои може би да ги обичаш почти и най вече да сте се виждали да си имате доверие един на друг да правите нещо повече освен разговори в чата...

В такива случаи даже трудно може и за приятелство да се говори. Може би просто добри слушатели.

iskrichka
06-18-2006, 20:14
nikoga ne sym o4akvala da sre6tna lubovta v 4ata.. ina4e vsqka ve4er si kisna po 2-3 4asa ei tyi, za raznoobrazie. no pyk 4rez irc-to sym namerila dosta dobri priqteli, s koito si izlizame redovno na kafe.. i sa mi naistina priqteli... :lol:

ziky
06-18-2006, 20:15
Що бе именно с първата ми любов се запознахме по компски начин смисал през скайп и кво....?нищо лошо това е просото начин за запознанство...друг е въпроса как се запознахме смисал с какви думи :D:D:D:D


Обаче като се замисля и със сегашната ми любов също се запознахме по скайпа и да ви кажа изобщо ма изобщо не се чуствам зле с нея :):):)

POLA^_^
06-18-2006, 20:23
В чата можеш да срещнеш любовта, но тя може да се превърне в спътник в живота ти само след като се видите.
Съгласна съм.Аз в чата се запознах с един от най-близките си приятели в момента :wink:

iiirish
06-18-2006, 20:26
познавам хора, които са се женили след запознанство в чата, но това е адски относително! по-добре е човек никога да не се доверява на 100% на тоя отсреща. не сте ли гледали едно филмче по БНТ, което дават в рекламния блок именно за това, че никога не знаеш кой стои отсреща. затова умната!!! :smt018

Max_Payne
06-18-2006, 20:27
познавам хора, които са се женили след запознанство в чата, но това е адски относително! по-добре е човек никога да не се доверява на 100% на тоя отсреща. не сте ли гледали едно филмче по БНТ, което дават в рекламния блок именно за това, че никога не знаеш кой стои отсреща. затова умната!!! :smt018

С момиченцето и дядката ли :-#

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:06
:D:D:D
Taka se slu4i vednuj i s men ama vruzkata ni se zadolbu4i i se vidqhme maka4 4e bqhme na 298 km razlika
Ama tva bez da ste se vijdali... Spoko ima gi sqkakvi
:)

The Interceptor
06-18-2006, 21:12
познавам хора, които са се женили след запознанство в чата, но това е адски относително! по-добре е човек никога да не се доверява на 100% на тоя отсреща. не сте ли гледали едно филмче по БНТ, което дават в рекламния блок именно за това, че никога не знаеш кой стои отсреща. затова умната!!! :smt018

Мда добре е да се внимава



п.п. koalka намали го малко тоя аватар

ima li znachenie
06-18-2006, 22:02
Никога не правете тази грешка,която направих аз...влюбих се в момче,с което си чатих...дори 2 пъти се влюбих :lol: но и двата пъти не случих..първият път беше по-добре от втория,но все пак ме болеше че момчето беше грозно :lol: а аз твърдях че го обичам.Сега скъсахме с втория,защото той си призна че ме е лъгал за всичко..всичко което ми пишеше..е било лъжа,а аз го обичах заради самия него.Пишеше ми мн хубави неща,но всичко е било лъжа...прати ми снимка един ден след като скъсахме,но не го харесах както стана и с първото момче.Не знам защо станахме гаджета без да сме се виждали..нз!!!Но не го правете вие..само ще страдате,че сте обичали някого,който ви е лъгал!После и трудно ще го забравите.... :cry:shhhhhh ti luda li si xaxaxaxaxaxaxa!po dobre ne izlizai ot vas che moje se vlubish v purvia sreshnat kak taka se vlubvate neznam xaxa :smt013 tva da ne e kato po poruchka kazvash iksam se vlubq i se vlubvash :) phuuu

suzanna
06-18-2006, 22:37
i az se vliubih kato sushtinska glupachka predi dve godini tochno v chata i sega malko ili mnogo oshte si nosq kofti posledstviqta :? toi nito me lujeshe za faktite ot jivota mu, nito beshe grozen, no se durjeshe po mnogo po razlichen nachin ot tozi, za kogoto se predstavqshe pred drugite. nakraq i az dostignah do izvoda, che v chata sum si suzdala edin izmislen obraz, v koito samo az sum vqrvala. nqmalo e nishto takova. sega se radvam, che vsichko nai nakraq, makar i s tolkova bolka prikliuchi. otdavna izpolzvam chata samo za da si govorq s priqtelite si, rqdko sreshtam novi hora, no poveche ne iskam da bude kakto predi!

Master_88
06-19-2006, 15:04
Опасно е да се залага на такъв тип връзка.