PDA

View Full Version : Минаха 78 дена и още толкова много те обичам..



06-18-2006, 20:38
Ето че минаха 78 дена и все още чувствам любовта, която ми даваше..Минаха дните бавно и мъчително..имах чувството, че ще умра без теб. Първите 2-3 седмици бях като жив труп. Мислех си за теб и за нашата БИВША 6 месечна връзка. Как си те обичах, как те целувах, как ме правеше щастлив с една усмивка, с една целувка..с едно прегръщане ми връщаше желанието за живот..Опитвах всичко за да те забравя,но уви..не мога. Толкова ли много съм те обичал ? Толкова ли много си значела за мен ? Нямам желание вече за нищо..всеки един ден мина бавно и мъчително. Още чакам да ми пратиш смс..да ми пишеш в irc, да ми пратиш смс с дата и място за среща..да се видим, да чуя отново гласчето ти. Но явно само аз съм чувствал това. За теб съм просто поредния, защото както се пее в песните 'Ако обичаш нещо пусни на свобода, а ако то те обича ще се върне в твоята страна..ако ли не, няма за какво да съжаляваш, щастлива е тя без теб и за нея ще се радваш.." Явно не си ме обичала както аз теб. Сега сигурно си с друг, на друг даряваш твоята приказна любов, която даваше на мен. Дано все пак някога разбереш колко много съм те обичал..разбери, че винаги ще си в моето сърце и винаги ще има място за теб там.

Съжалявам, че не бях до теб през повечето време, съжалявам, че се скарахме за глупости, съжалявам и че всичко свърши между нас, но не съжалявам, че бяхме заедно 6 месеца..6 месеца изпълнени с любов и щастие..

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 20:43
Neznam dali si F ili M oba4e mi se struva6 mnogo natujen/a :cry:
Nedei taka...6te me razpla4e6 o6te malko i men..

ycMuBkaTa
06-18-2006, 20:47
Щом толкова я обичаш още защо не пробваш да си я върнеш? Ако причината е в теб може би ще можеш да поправиш нещата. Кажи всичко това на нея - не, на нас. Все ще има начин - мейл, писмо ако трябва да й го пратиш. Щом страдаш толкова, според мен, тя трябва да знае за чувствата ти и за това колко съжаляваш.

ludamacka
06-18-2006, 20:50
offf mnogo e tujno ama e ot suce:(li4i si 4e nqistina si q obi4al.dano pak sre6tne6 lybovta

ziky
06-18-2006, 20:55
Тука оставам без коментар защото ми навява лши спомени за които не искам и да си спомням! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

siXt_senSe
06-18-2006, 22:15
Ако наистина чувствата ти са толкова големи,колкото твърдиш няма да ти трябват 2-3 месеца,а много повече!И щом толкова много я обичаш защо наистина не я потърсиш по някакъв начин, да и разкажеш всичко това което сподели на нас.Не се страхуваи ако те отблъсне!Ако го направи това означава че колкото и да си я обичаш трябва да спреш да се измъчваш за тази невъзможна любов!УСПЕХ :wink:

incheto
06-18-2006, 22:20
Rqdko edin maj moje da si pozvoli da kaje napishe ili pomisli takiva ne6ta..bravo na teb!!!Naprao se gordeq s teb,no nai dobre kaji tova na neq ne na nas zashtoto nie nqma ka da ti pomognem.Kajii i go!!!

suzanna
06-18-2006, 22:32
znam kolko banalno shte prozvuchi, no sled kato go prejivqh tova, no stavashe vupros za dve godini, moga da kaja, che za sujalenie naistina se sluchva. razbira se che trqbva da opitash da si q vurnesh, no ako naistina si q izgubil, togava se opitai da namerih sebe si v cqlata tazi rabota - greshkite ti, silnite ti strani, da osuznaesh kakvo i zashto vsushtnost se e sluchilo. taka shte stanesh po silen. bolkata na momenti naistina e jestoka, no sled vreme, nadqvam se, shte kajesh, che vsichko e bilo za dobro!

cool__girl
06-19-2006, 12:04
Тука оставам без коментар защото ми навява лши спомени за които не искам и да си спомням! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
и аз така... :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

ani_miss
06-19-2006, 12:08
Kolkoto i da sujalqvash neshtata nqma da se vurnat. Edinstvenoto neshto, koeto ti ostava e da vdignesh glava i da produljish napred.

Eimi_{}
06-19-2006, 12:31
може би тя все още те обича,защо поне не я попиташ? 8-[

dEnIsTy
06-19-2006, 12:42
Щом толкова я обичаш още защо не пробваш да си я върнеш? Ако причината е в теб може би ще можеш да поправиш нещата. Кажи всичко това на нея - не, на нас. Все ще има начин - мейл, писмо ако трябва да й го пратиш. Щом страдаш толкова, според мен, тя трябва да знае за чувствата ти и за това колко съжаляваш.
:wink: \:D/

06-19-2006, 12:42
Опитвал съм се..опитвал съм се да говоря с нея, тя отказа. Не ми даде обяснение защо се разделихме..даже не й пукаше за нас или поне с такова впечатление останах, защото не си вдигаше телефона..не отговаряше на смс-ите..в чата..в скайп. Мислех да отида до училището й, но вече беше прекалено късно..беше с друг :smt010 и се целуваха и държаха за ръка.. :smt011 :smt010 С какво го заслужих това..не съм й изневерявал.. :smt010

jasmine@gyuvetch.bg
06-19-2006, 13:33
Zashto li tolkova mnogo mi prilicha na moqta pyrva istinska liubov....s razlikata che moqto liubov beshe vzaimna samo 45 dni i v momenta toi mi govori....no kakva li polza...
Opitaise da prevyzmognesh bolkata, vqrno na momenti e izpepelqvashta, no prosto trqbva da razberesh che nqma kakvo poveche da napravish.Po razkaza koito si napisal prolichava che si dosta chuvstvitelen, i naistina si darqval cqlata si obich na neq.No qvno tq ne e bila takyv chovek, prosto tq e osyznala che ti prekaleno mnogo davash ot sebe si za da prosyshtestvuva tazi vryzka i v edin moment tq se e uplashila i zaradi tova e poiskala da skysate...zaradi tova sega te izbqgva i ne iska da ti dade razumno obqsnenie zashto ste skysali.
Mnogo se nadqvam s vremeto da se opravish. Opitvai se da mislish che e mojelo da prodylji oshte po-gadno za teb {imam predvid s lyji i tn.} pone gore-dolu na vreme tq e osyznala problema che ne moje da te dari s mnogo liubov, koqto ti si i darqval.
Iskrenno ti pojelavam da sreshtnesh podhodqshtoto momiche... :) USPEH!

SuMmEr_F
06-19-2006, 14:02
Тука оставам без коментар защото ми навява лши спомени за които не искам и да си спомням! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
и аз така... :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009присъединявам се :(

iLoveChocolate
06-24-2006, 16:17
i az sam v absoliutno su6toto polojenie,pi4.ala znam 4e nqma i smisul da se izmu4vam mene o6te mi e mn zle.ama kato toi kaza 4e me e izlugal 4e me obi4a i 4e si4ko e bilo minalo ve4e kuv e smiusla za boga da se naranqvam zaradi edin lujec?!?! [-X [-X

literbebe
06-24-2006, 17:39
Тука оставам без коментар защото ми навява лши спомени за които не искам и да си спомням! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
и аз така... :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009присъединявам се :(

i az mnogo e hubavo,naprawvo se razplakah :smt010 =D>

moni4ka
06-24-2006, 18:00
И аз имам подобна история,с малката разлика че бяхме заедно много по дълго време....!По същия начин скъсахме без обяснение... без да си вдига телефона....!Предния ден ми се кълнеше ,че никога няма да ме остави да ама.... !Точно тогава всичко вървеше добре спряхме да се караме толкова често и .... :( Вече мина година и нещо откакто сме разделени но все още го обичам... от тогава не ме е потърсил и аз не съм го търсила... по никакъв начин дори не се интересуваме от познати.. все едно нищо не е било.Може би никога повече няма да се видим ... дори да се видим може би ще се подминем което е много жалко...!!!Просто много ми причини тогава и не мога да го погледна в очите... а може би и той мен....!Но както и да е надявам се един ден да го забравя и да обичам някой друг...както той вече е направил... :( :( :(

strawberry1988
06-24-2006, 18:07
tujna istoriq,li4i si 4e mn q obi4a6 i napravi vsi4ko vuzmojno da si q vurne6

beb4o_bu
06-24-2006, 21:43
incheto Пуснато на: Пон Юни 19, 2006 1:20 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Rqdko edin maj moje da si pozvoli da kaje napishe ili pomisli takiva ne6ta..bravo na teb!!!Naprao se gordeq s teb.

Съгласна съм. Мъж, да сподели толкова лични неща...и още повече тъгата от раздялата...ето това много малко мъже могат да го направят, и то по този начин. Направо се просълзих... :smt087

no{DOUBT}
06-24-2006, 22:08
znam kak se 4uvsta6 vsa6nost nz...az sam pri4inila tva na edno mom4e....hodihme 1 god i nakraq go zarezah zaradi drug no pri4inata za tva be6e u nego sega nqma da kazvam podrobnosti...no taka ili ina4e iskam da ti kaja da se zamisli6 nad tvoeto povedenie i dr iskam da kaja na vsi4ki lubovta razbiva sarcata na horata blagodarq na gospod 4e o6te ne sam imala udovolstvieto da q sre6na i ne siakm tova da stava pone za sega lubovta e tapaa staraite se da ne q 4uvstate

tainstvenata
06-24-2006, 22:15
naistina si li4i 4e si q obi4al ... kaji i go kakvo 4aka6? trqbva da s ebori6 za lubovta si!