PDA

View Full Version : Как да избера само една!?



ЖЕНКАР :(
06-18-2006, 21:18
Харесвам 3 момичета! И мисля, че имам голям шанс със всяка една. Едната ми е приятелка, другата ми е бивша с която скъсахме без да го искаме, а третата е просто момиче от училище, което според сегашната ми приятелка тя ревнувала. Тва не е всичко! Изневерих на сегашната си приятелка с бившата(ужасно ми е в момента) бившата незнае за сегашната ми приятелка, както и сегашната ми приятелка незнае за това с бившата! Обаче бившата може да научи за тва че аз си имам приятелка и ще стане лошо...мн даже ](*,) :-k #-o :-k какво да направя...преърнал съм се в идиот който мисли само с *у*а си. Били ли сте на мое място? Споделете

ziky
06-18-2006, 21:22
Харесвам 3 момичета! И мисля, че имам голям шанс със всяка една. Едната ми е приятелка, другата ми е бивша с която скъсахме без да го искаме, а третата е просто момиче от училище, което според сегашната ми приятелка тя ревнувала. Тва не е всичко! Изневерих на сегашната си приятелка с бившата(ужасно ми е в момента) бившата незнае за сегашната ми приятелка, както и сегашната ми приятелка незнае за това с бившата! Обаче бившата може да научи за тва че аз си имам приятелка и ще стане лошо...мн даже ](*,) :-k #-o :-k какво да направя...преърнал съм се в идиот който мисли само с *у*а си. Били ли сте на мое място? Споделете

тва е моряжки съзел...кви ги пплетеш.....избери само една човече...САМО ЕДНА!!

The Interceptor
06-18-2006, 21:23
Да знаеш че имаш голям проблем

koalka
06-18-2006, 21:24
Колкото и голям женкар да си мисля,че трябва да избереш тази,която най-много харесваш.

thirteen
06-18-2006, 21:26
Мислите ли , че незнае че има проблем...
пич според мен остави ги сичките..като мине време ще си покаже коя ще да е.Не е задалжително да си имаш гадже винаги.Почини си един вид и то ще се види..

Labelle
06-18-2006, 21:27
Порастни. Не всичко , което лети се ***. Изясни си чувствата и се съсредоточи в една посока. Трудно е, но с малко усилия ще успееш :)

ziky
06-18-2006, 21:28
Порастни. Не всичко , което лети се ***. Изясни си чувствата и се съсредоточи в една посока. Трудно е, но с малко усилия ще успееш :)

И това е правилно,...такива интриги се плетат от смисал не искам да кажа бебета но просто ако се мислиш за зрял човек и умен никога няма да допуснеш това да стане.....

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:44
:smt005
Ne e sme6no a e pove4e ot sme6no
Ama neznam... znae6 li ot 3 stola nai-lesno se pada...
izberi tazi koqto neznae (spored men de) za6toto drugite taka ili in4e 6et ti se razsurdqt
ili neznam
izberi SAMO EDNA!!!!A ne 2000
ABE OVERQVAM SE 4E MOM4ETATA MISLQT SAMO ZA ***** :smt005 :smt005 :smt005

beB_
06-18-2006, 21:47
Na kolko godini si?Ako si maluk 6te otmine s vremeto a dotogava 6e e hubavo ili da izbere6 1 ili da si sam

NaDeTy`bE
06-18-2006, 21:57
oX polojenieto hich ne e roZoVo .. :} da ti kaza pove4eto momi4eta vinagi proshtavat :P taka 4e spokoino a v nai loshiq slu4ai ako se saberat dvete sre6ty teb bog da ti e na pomosht kak moje da te izlojat !

air_wisp
06-18-2006, 21:58
Харесвам 3 момичета! И мисля, че имам голям шанс със всяка една. Едната ми е приятелка, другата ми е бивша с която скъсахме без да го искаме, а третата е просто момиче от училище, което според сегашната ми приятелка тя ревнувала. Тва не е всичко! Изневерих на сегашната си приятелка с бившата(ужасно ми е в момента) бившата незнае за сегашната ми приятелка, както и сегашната ми приятелка незнае за това с бившата! Обаче бившата може да научи за тва че аз си имам приятелка и ще стане лошо...мн даже ](*,) :-k #-o :-k какво да направя...преърнал съм се в идиот който мисли само с *у*а си. Били ли сте на мое място? Споделете

мда побързай...иначе това няма да свърши добре
както казаха от 3 стола най лесно се пада...
успех

Krem4eto
06-21-2006, 11:36
Харесвам 3 момичета! И мисля, че имам голям шанс със всяка една. Едната ми е приятелка, другата ми е бивша с която скъсахме без да го искаме, а третата е просто момиче от училище, което според сегашната ми приятелка тя ревнувала. Тва не е всичко! Изневерих на сегашната си приятелка с бившата(ужасно ми е в момента) бившата незнае за сегашната ми приятелка, както и сегашната ми приятелка незнае за това с бившата! Обаче бившата може да научи за тва че аз си имам приятелка и ще стане лошо...мн даже ](*,) :-k #-o :-k какво да направя...преърнал съм се в идиот който мисли само с *у*а си. Били ли сте на мое място? Споделете

тва е моряжки съзел...кви ги пплетеш.....избери само една човече...САМО ЕДНА!!

NeSTa_86
06-21-2006, 11:38
Значи имам една идея пич...;)
Взимаш едната за теб, едната ми е даваш на мен, а другата и бием шута да се спасява... К'во ще кажеш ;)

ziky
06-21-2006, 11:39
Значи имам една идея пич...;)
Взимаш едната за теб, едната ми е даваш на мен, а другата и бием шута да се спасява... К'во ще кажеш ;)

Ами аз ;(;(;(:( :D:D:D

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 11:43
hmmm... :smt005

rali4ka91
06-21-2006, 11:45
Не се занимавай с толко много че накрая само ще се оплетеш!Избери си една!

eXciTiNg-BabY
06-22-2006, 11:00
оф еи тва сте вие мом4етата само знаете да разбивате женските сърца :roll: но трябва да избере6 една не може така да ги лаже6 моми4етата тва е тъпо според мен :-k

francheska_baby
06-22-2006, 11:04
Избери една, към която наистина имаш някакви чувства

ziky
06-22-2006, 11:05
Не се занимавай с толко много че накрая само ще се оплетеш!Избери си една!
Тетава е :D

fallen
06-22-2006, 12:37
Уау ти си момчето мечта... :-s