PDA

View Full Version : Възможно ли е?



mucucu
06-18-2006, 21:34
Здравейте на всички!Знам че може би въпросът ми е малко тъп и безмислен,но има ли начин,тест и т.н.,с който да се установи дали си девствена или не?Много ме интересува.Ако са ви известни начини кажете ги.Благодаря преварително!
П.С. Говоря за установяване при лекар!Дали примерно гинеколога може да установи такова нещо?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

06-18-2006, 21:38
lekarq s edin pogled razbira dali si devstvena ili ne. dori da si devstvena moje da razbere dali e imalo opiti, dali e okazvan nqkakyv natisk vyrhu vaginata etc

HandOfBlood
06-18-2006, 21:38
мда, гинеколога може... отиваш ииии... бе не знам как точно щот не са ме проверявали дали съм девствена, ама си има начин

suzanna
06-18-2006, 22:12
da. samo s edin pogled ot ginekolog. za drugi nachini ne sum chuvala.

`Death`Whore`
06-18-2006, 22:19
мда, гинеколога може... отиваш ииии... бе не знам как точно щот не са ме проверявали дали съм девствена, ама си има начин
Гледат дали е разкъсана девствената ципа, това е. Могат и да вземат секрет и ако в него има остатъци от сперматозоиди, значи не си девствена.

06-19-2006, 00:09
мда, гинеколога може... отиваш ииии... бе не знам как точно щот не са ме проверявали дали съм девствена, ама си има начин
Гледат дали е разкъсана девствената ципа, това е. Могат и да вземат секрет и ако в него има остатъци от сперматозоиди, значи не си девствена.
a si bremenna :smt019

`Death`Whore`
06-19-2006, 07:29
Има начини за предпазване от бременност.

08-03-2006, 02:56
мда, гинеколога може... отиваш ииии... бе не знам как точно щот не са ме проверявали дали съм девствена, ама си има начин
Гледат дали е разкъсана девствената ципа, това е. Могат и да вземат секрет и ако в него има остатъци от сперматозоиди, значи не си девствена.


йеп , напълно съм съгласен