PDA

View Full Version : temata po literatyra



kandidat4e
06-19-2006, 07:40
koq e temata po literatyra tazi godina?
haresva li vi i vie kakvo bihte napisali
tazi godina li kandidatstvate i k1de
koe e liubimoto vi proizvedenie
i pak pitam koq e temata nai-vajnoto??????

monza
06-19-2006, 07:42
Re4ta na Strandjata .... Nemili-nedragi

summer_04
06-19-2006, 07:53
super tema,az pomnq kato bqh sedmi klas lubimite mi proizvedeniq baha "edna bulgarka" i "nemili-nedragi",imam 4uvstvoto 4e daje i sega moga da pi6a po tqh dvete,nezavisimo kakvo e!:)

WILD__BOY
06-19-2006, 08:02
Съчинение разсъждение на тема "Речта на Странджата - слово за страданието и родолюбието" върху 3-та глава от повестта "Немили недраги" от Иван Вазов е темата за изпита по български език и литература след VII клас.

Да ви е честито на всички дето разправяха, че ще е на "По жицата" и че никога няма да се падне "Немили - недраги"

-----------------------------------------------------------------------------------


super tema,az pomnq kato bqh sedmi klas lubimite mi proizvedeniq baha "edna bulgarka" i "nemili-nedragi",imam 4uvstvoto 4e daje i sega moga da pi6a po tqh dvete,nezavisimo kakvo e!:)

Да, наистина темата е хубава и ще се види кой е зубър и кой се е научил да мисли върху това, което чете. Аз и сега мода да изпиша доста неща върху тази тема, защото ми е интересна и съм се задълбочил достатъчно при пречетно и изучаването й. :)

Госта
06-19-2006, 09:00
Миналата година темата беше доста по трудна.
Мисля че тази година ще има много високи оценки, а това не е в интерес на никой защото ще има голям наплив към по елитните училища.
И излиза така че този който си е назубрил темата ще учи в Математическа Гимназия или училище по туризъм, където искат да учат много по умни деца, а за тях няма да има място.
Все пак пожелавам късмет на всички кандидатстващи тази година.

niGGa
06-19-2006, 09:28
Помня, че миналата година като кандидатствах, знаех всичките теми за Немили-недраги на изуст...Деба...Както и да е, вече е минало..

pinki
06-19-2006, 10:08
Kofti tema!Slava bogy 4e ne sum 7 klas! [-o< Yspex na decata! \:D/

WILD__BOY
06-19-2006, 10:09
Kofti tema!Slava bogy 4e ne sum 7 klas! [-o< Yspex na decata! \:D/

Защо да е кофти?! :-s

06-19-2006, 10:22
Бих казал, че темата беше супер ! До сега бях там и всичко беше повече от яко ! Радвам се, че се падна такава тема, защото отначало чух само "..български език", пък то било "Изпит по български и литература.." :) И после дойдоха и ни казаха темата ! Бих почерпил журналиста, който е изтеглил темата с бира, но не го знам кой е :lol:

06-19-2006, 11:10
Миналата година темата беше доста по трудна.
Мисля че тази година ще има много високи оценки, а това не е в интерес на никой защото ще има голям наплив към по елитните училища.
И излиза така че този който си е назубрил темата ще учи в Математическа Гимназия или училище по туризъм, където искат да учат много по умни деца, а за тях няма да има място.
Все пак пожелавам късмет на всички кандидатстващи тази година.
za6to misli6 taka? spored teb angelinka e po-trudno ot nemili -nedragi?hmmm....vie kak smqtate dali naistina 6te ima mn visoki ocenki

Hatrist
06-19-2006, 11:16
---

Eimi_{}
06-19-2006, 11:52
Мене не ми хареса темата!! :?