PDA

View Full Version : OT4aQNATA



kovarnata
06-19-2006, 08:43
Zdraveite,iskam da vi razkaja moqta istoriq.Molq vi daite mi savet kakvo da pravq.Az sam na 17 g. hodih s edno mom4e na 19 g. mnogo go obi4ah a i toi men pone taka pokazva6e toi.Bqhme mnogo 6tastlivi tolkova krasiva i 4ista liubov imahme,4e ne sam predpolagala 4e 6te se slu4i takova ne6to s men.Az bqh devstvena i mu pusnah pone ne sajalqvam za tova.Vsi4ko be6e prekrasno mnogo sex na neobi4aini mesta,istinska i spodelena liubov i razbiratelstvo.Roditelite mi go obi4aha i go priemaha kato 4ast ot semeistvoto.No vsi4ko svar6i mnogo barzo toi mi izneveri i sega po4ti 2 meseca sled razdqlata ni az vse o6te pla4a za nego znam 4e e glupavo da pla4a za mom4e,no toi e mom4eto me4ta za men i iska savet ima li smisal da se nadqvam da sme zaedno. ](*,) eto taka se 4uvstvam blaskam si glavata v stenata i se 4udq kakvo da pravq s nego i sas jivota si :(molq daite mi savet

koalka
06-19-2006, 08:50
Ами честно казано не мога да го разбера-защо ти е изневерил при положение,че толкова много те е обичал,а може и още да те обича.Наистина не мога да ги разбера такива момчета.

sk8girL
06-19-2006, 08:59
Света не свършва с него.Скрий дълбоко в себе си болката и с времето всичко ще отмине.Нали знаеш,че времето лекува.Просто трябва да бъдеш силна!Живей си и да не ти пука.Единствено той е загубил и дано,когато осъзнае грешката си да не е прекалено късно.А ти ще си намериш някой друг,който наистина ще те обича.. Така,че горе главата,ясно?

playful_baby
06-19-2006, 09:15
НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ!!!ЗНАМ МНОГО ДОБРЕ ЧЕ Е СТРАШНО ТРУДНО НО СЕ ОПИТАЙ ДА ПРЕОДОЛЕЕШ БОЛКАТА!СПОРЕД МЕН ВИНАГИ ИМА НЕДЕЖДА!!!АКО НЕ СЕ ПОЛУЧИ С ТОЗИ ЗНАЙ ЧЕ МОГАТ ДА ТИ СЕ СЛУЧАТ ОЩЕ МНОГО ДОРИ ПО-ХУБАВИ НЕЩА СТИГА ДА НЕ ПОЗВОЛИШ НА СТРАХА И БОЛКАТА ДА ПРОВАЛЯТ ЖИВОТА ТИ!!!

УСПЕХ МИЛА!!!

ziky
06-19-2006, 09:51
Zdraveite,iskam da vi razkaja moqta istoriq.Molq vi daite mi savet kakvo da pravq.Az sam na 17 g. hodih s edno mom4e na 19 g. mnogo go obi4ah a i toi men pone taka pokazva6e toi.Bqhme mnogo 6tastlivi tolkova krasiva i 4ista liubov imahme,4e ne sam predpolagala 4e 6te se slu4i takova ne6to s men.Az bqh devstvena i mu pusnah pone ne sajalqvam za tova.Vsi4ko be6e prekrasno mnogo sex na neobi4aini mesta,istinska i spodelena liubov i razbiratelstvo.Roditelite mi go obi4aha i go priemaha kato 4ast ot semeistvoto.No vsi4ko svar6i mnogo barzo toi mi izneveri i sega po4ti 2 meseca sled razdqlata ni az vse o6te pla4a za nego znam 4e e glupavo da pla4a za mom4e,no toi e mom4eto me4ta za men i iska savet ima li smisal da se nadqvam da sme zaedno. ](*,) eto taka se 4uvstvam blaskam si glavata v stenata i se 4udq kakvo da pravq s nego i sas jivota si :(molq daite mi savet

Разделих се с гаджето смисал едно от предишните преди 5 мсеца.....когато се регнх тук в този форум....плакал съм през ден в продължение на 3 или 4 месеца....през останалото реме ми е било гадно.....обаче сега съжалявам...просто защото както всеки си мисле че това е момичето мечта и незнам си кво и незнам си що...моя съвет е следния:Щом ти изневерява не му стига това което три му даваш и това което си....другия вариант е да си му писнала...нали знаеш сичко е до време.....щом два месеца не те е потърсил и не е плакал за тебе и изобщо не се е интересувал значи има нещо което не е наред и не си заслужава да плачеш за този който не плаче за теб......зная че е трудно и за момент си помисляш че живота ти се обезмисля и се чустваш някъде където неможе и няма никой около теб....замислена и гледаща в една точка...но замисли се....след каот си на седемнайсе имаш прекално голям избор.....излизай с приятели насам натам....сичко само ше си дойде...предстои ти живота,завършване сватба....ти ако се ожениш и мислиш за него още ехеее......сега ти е времето да си с момчета точно на тая възраст...после като станеш на 30-40 тогава ли ше ходиш?Стегни се бъди себе си и не се занимавай с глупости...невярвам да си някоя скучубра и някоя курва......успех :)

teenkopele
06-19-2006, 10:16
НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ!!!ЗНАМ МНОГО ДОБРЕ ЧЕ Е СТРАШНО ТРУДНО НО СЕ ОПИТАЙ ДА ПРЕОДОЛЕЕШ БОЛКАТА!СПОРЕД МЕН ВИНАГИ ИМА НЕДЕЖДА!!!АКО НЕ СЕ ПОЛУЧИ С ТОЗИ ЗНАЙ ЧЕ МОГАТ ДА ТИ СЕ СЛУЧАТ ОЩЕ МНОГО ДОРИ ПО-ХУБАВИ НЕЩА СТИГА ДА НЕ ПОЗВОЛИШ НА СТРАХА И БОЛКАТА ДА ПРОВАЛЯТ ЖИВОТА ТИ!!!

УСПЕХ МИЛА!!!

Успех и от мен. :wink: