PDA

View Full Version : Не искам да се чувствам така...



06-19-2006, 09:31
Така, преди няколко дни бях на купон, отидох с една моя много добра приятелка. Отначало ми беше супер тъпо и мислех да си ходя, докато не дойде ТОЙ. Малко тъпо прозвуча, но все тая. Много ме изкефи, страшно много. Незнаех много за него освен, че е от съседен клас в моето училище( и друг път го бях забелязвала по коридорите и ми беше правел голямо впечатление).Та въпросната ми приятелка се заби с него, не са правели секс, незнам дали са се целували, но по време на целия купон са били заедно, а аз стоях като глупачка отстрани с пияната ми друга приятелка( просто перфектно). Гадно ми е, а и осъзнавам, че е невъзможно да съм влюбена, защото все пак не го познавам много, много. Гадно ми е и заради приятелката ми, която 5 минути преди да тръгне с него ми разправяше как искала да ме "огрее" с въпросното момче, а сега не мога да съм сигурна и в нея. А и днеска ми разправя- " На мене ми е гадно за тебе, много ми е гадно...". Самата аз осъзнавам в колко тъпа ситуация съм,но просто исках да споделя и да чуя мнения. Наистина осъзнавам и че проблема ми е малък, но просто искам да спра да се чувствам гадно- оттогава мисля за това. И дали мога от сега нататък да й вярвам така както преди? :?

ziky
06-19-2006, 09:55
Така, преди няколко дни бях на купон, отидох с една моя много добра приятелка. Отначало ми беше супер тъпо и мислех да си ходя, докато не дойде ТОЙ. Малко тъпо прозвуча, но все тая. Много ме изкефи, страшно много. Незнаех много за него освен, че е от съседен клас в моето училище( и друг път го бях забелязвала по коридорите и ми беше правел голямо впечатление).Та въпросната ми приятелка се заби с него, не са правели секс, незнам дали са се целували, но по време на целия купон са били заедно, а аз стоях като глупачка отстрани с пияната ми друга приятелка( просто перфектно). Гадно ми е, а и осъзнавам, че е невъзможно да съм влюбена, защото все пак не го познавам много, много. Гадно ми е и заради приятелката ми, която 5 минути преди да тръгне с него ми разправяше как искала да ме "огрее" с въпросното момче, а сега не мога да съм сигурна и в нея. А и днеска ми разправя- " На мене ми е гадно за тебе, много ми е гадно...". Самата аз осъзнавам в колко тъпа ситуация съм,но просто исках да споделя и да чуя мнения. Наистина осъзнавам и че проблема ми е малък, но просто искам да спра да се чувствам гадно- оттогава мисля за това. И дали мога от сега нататък да й вярвам така както преди? :?

В днешно време приятели няма...сичко е познати...мн рядко да има писитнски приятели....от тук може да си вадиш изводи колко лицемерна и нагла е твоята приятелка......+ това и да се вайкаш че не си се пробвала ти първа с него няма смисал...сичко е приключило...квото било било......момчетата са като трамвай отминават и след 5 минути идват други :)

sk8girL
06-19-2006, 10:02
Нормално е да се чувстваш така.Наистина е гадно,но от тази случка трябва да си водиш изводи за тази твоя "приятелка".Просто не й се доверявай повече.Струва ми се няква лицемерка.Говори ти как иска да се получат нещата м/у теб и това момче и в същото време се забива с него.Хмм.. я по-добре й тегли една и я постави на мястото й и не се занимавай повече.Доказала ти е каква приятелка е.А аз мисля,че нямаш нужда от такива приятели..Но все пак може да поговориш с нея и да се опиташ да я накараш да ти обясни защо е постъпила така и дали има някви чувства към това момче.
Колкото до момчето мисля,че ти си силна и ще го преодолееш.Остави нещата на произвола..Въпреки,че ако ти се отдаде възможност за по-близки контакти с него-действай!:)

06-19-2006, 10:15
Мерси много! Много сте бързи! :) Аз 100% ще го преодолея, просто бях разочарована от постъпката. Пък и знате как след като момчето на което се кефите отиде при друга, започвате да се питате-" Добре де, какво пък й е по-хубавото на нея, какво ми има на мене.." и т.н.

ziky
06-19-2006, 10:16
Мерси много! Много сте бързи! :) Аз 100% ще го преодолея, просто бях разочарована от постъпката. Пък и знате как след като момчето на което се кефите отиде при друга, започвате да се питате-" Добре де, какво пък й е по-хубавото на нея, какво ми има на мене.." и т.н.

Да така е....не е лесно да си момиче... :D:D:D

koalka
06-19-2006, 10:32
Наистина прекрасна приятелка имаш-няма що!Зарежи я-тая е пълна лицемерка.

Angle_f
06-19-2006, 10:39
Mda v dne6no vreme priqteli nqma ili sa 1-2nai-mnogo vseki gleda da se uredi za smetka na drugiq.Zarejiq taq tvoita priqtelka tq ne ti e nikakva priqtelka :!: Opredeleno ne moje da i vqrva6 pove4e!!A otonostno tova s mom4eto sledva6tiq pyt otidi i go zagovori pyrvo ti.

mnogomili4kata-sf
06-19-2006, 10:42
Нещото,което до някъде може да я оправдава,е това ако е била пияна...нооооооооооооооо следващия път имай едно на ум

06-19-2006, 11:19
Нещото,което до някъде може да я оправдава,е това ако е била пияна...нооооооооооооооо следващия път имай едно на ум
Ами не, всъщност не беше изобщо пияна, а и въпроса е, че има друго нещо, което според мен я оправадава- той я заговори, не тя него...Но пък това не значи, че тя трябва да му се хвърля нали?Ох, незнам, верно е трудно да си момиче. :?

CVETELLINA
06-19-2006, 13:20
ами мисля,че това момиче не може да ти се нарече приятелка.... :shock: пък и то в днешно време малко хора са истински приятели...Било и е гадно за теб,хаха тази е леко лицемерна :-D ,съжалявам че го казвам ама така мисля,за напред се замисляи с какви хора обищуваш!Успех,и я остави да се радва на "щастието" си с онова момче,рано или късно всичко се връща :wink:

mnogomili4kata-sf
06-19-2006, 15:08
Нещото,което до някъде може да я оправдава,е това ако е била пияна...нооооооооооооооо следващия път имай едно на ум
Ами не, всъщност не беше изобщо пияна, а и въпроса е, че има друго нещо, което според мен я оправадава- той я заговори, не тя него...Но пък това не значи, че тя трябва да му се хвърля нали?Ох, незнам, верно е трудно да си момиче. :?

Тогава мила след дъжд качулка....няма как да говорим за истинско приятелство м/у вас

ThIs_Is_FaTe
06-20-2006, 18:26
ti na tfa priqtelka li mu vika6?
ebati fr ako ti be6e istinska fr nikoga nqma6e da postupi taka,a qvno tq ne e 6tom go e napravila pri polojenie,4e e vidqla kak go gleda6 i dori ti e predlojila da te oredi s nego,no qvno e predpo4ela da se oredi neq si-ot takiva hora se pazi za6toto neznae6 koga 6te se oburnat sre6to tebe :!: [/u][/i][/b]

love_all
06-20-2006, 18:32
Abe ostavete momicheto be!
Moje toi da se e zalepil za neia ili da e bila...ne mnogo trezva...
Vse pak ako tova e edinstvenoto, koeto e napravila, ne moje da bude sudena...
A puk po vuprosa za vliubvaneto...ne e nujno da go poznavash, za da si vliubena, daje obratnoto.
I DA!, naistina e trudno da si momiche..., ama pak e po-dobre.