PDA

View Full Version : Самотата, която ме побърква



LoNeLy`FoReVeR
06-19-2006, 14:14
Здравейте, приятели ;)
Преди 1 седмица скъсах с мойта приятелка, с която ходихме повече от половин година ;( Имахме адски много скандали от ревност и накрая не издържах и и казах, че искам да скъсаме. Знам, че тази връзка вече няма никога да се върне, защото е ЗАБРАНЕНА. Просто е по-добре и за двамата ни да се разделим. Както и да е...в момента ми е адски депресирано някво...всичките ми приятели, които не са много де учат за изпити и общо взето излзиам по веднъж на 3 дни :( Много ми е самотно и взех да се отчайвам вече. Като се сета, че това момиче ,с което ходих толкова време вече се зарибява с някви мъже и ми става още по-сдухано. Направих няколко опита във флиртчето да завържа лаф с някое момиче, с което да излезнем, но като се замисля там няма шанс да си намеря гадже ;(
Може ви би звуча като някъв сдуханяк...не не съм такъв е поне така си мисля де, но ми е адски самотно...беше ми добре да мога да излезна с някой за 2 часа, да си поприказваме, да се разтовара. Имам чувството, че вече никога няма да си намеря гадже и това ме сдухва адски много...по принцип до сега не съм имал много връзки ... всъшност само 3 като това момиче, за което Ви говоря ми беше първото в леглото и някак си ми е още по-тежко ;(

*an4eto*
06-19-2006, 14:34
Здравейте, приятели ;)
Преди 1 седмица скъсах с мойта приятелка, с която ходихме повече от половин година ;( Имахме адски много скандали от ревност и накрая не издържах и и казах, че искам да скъсаме. Знам, че тази връзка вече няма никога да се върне, защото е ЗАБРАНЕНА. Просто е по-добре и за двамата ни да се разделим. Както и да е...в момента ми е адски депресирано някво...всичките ми приятели, които не са много де учат за изпити и общо взето излзиам по веднъж на 3 дни :( Много ми е самотно и взех да се отчайвам вече. Като се сета, че това момиче ,с което ходих толкова време вече се зарибява с някви мъже и ми става още по-сдухано. Направих няколко опита във флиртчето да завържа лаф с някое момиче, с което да излезнем, но като се замисля там няма шанс да си намеря гадже ;(
Може ви би звуча като някъв сдуханяк...не не съм такъв е поне така си мисля де, но ми е адски самотно...беше ми добре да мога да излезна с някой за 2 часа, да си поприказваме, да се разтовара. Имам чувството, че вече никога няма да си намеря гадже и това ме сдухва адски много...по принцип до сега не съм имал много връзки ... всъшност само 3 като това момиче, за което Ви говоря ми беше първото в леглото и някак си ми е още по-тежко ;(
e aide sega ne se ot4aivai tolkova .... a spored men gadjeto izob6to ne e nai-vajnoto ne6to v jivota ... ogledai se okolo sebe si i tursi polojitelnoto ... a ako tolkova mn obi4a6 tova momi4e-po-dobre pogovri s neq i i kaji 4e si q skusal samo zaradi revnosty ... ne znam .... a za kakvi izpiti y4at fr ti?

Ми аз
06-19-2006, 15:20
Здравете всички!Ще ви кажа това:"Всички хора сме самотници, раждаме се сами, живеем сами, умираме сами и се самозалъгваме че не сме сами! Колкото повече решения взимаш сам толкова си по самотен. Когато се научиш да оценяваш самотата, преставаш да си сам и започваш да си в компанията на себе си. Когато оцениш собствената си компания можеш да оцениш и да си ценен в компанията на други. Колкото повече хора има около тебе толкова си по-самотен. Самотата е временно състояние. Наслаждавай и се! Самотата може да те разруши ако я оставиш да го направи, в противен случай може само да те изгради. Самотата е чувство и затова или присъства или отсъства. Самотата не е липса на нещо си или някои си! Самотата може да бъде наложена само за кратко време! После сам си я налагаш понеже я обикваш."Надявам се да съм помогна.... :?