PDA

View Full Version : Кога пускате ?!



NeSTa_86
06-19-2006, 14:53
След колко време пускате бе момичета !? Трябва ли Ви време, за да обикнете човека или просто ако Ви кефи и му пускате...

Black_Witch
06-19-2006, 14:58
След колко време пускате бе момичета !? Трябва ли Ви време, за да обикнете човека или просто ако Ви кефи и му пускате...

Хора всякакви!Някои пускат на красиви очи,други на красив портфейл,трети за красивата кола...има и такива,които пускат,защото те обичат и искат да ти го докажат,други които просто искат да се изчукат с някои(особено девствените),а някои просто ходят прекалено дълго с приятеля си и решават да предприемат по-сериозна стъпка в отношенията им.
Примерно аз не мога да правя секс с човек,на когото нямам доверие.Искам мъжа да ме уважава и да ми вярва,съответно и аз на него.Иначе е животинско Е*АНЕ....
извода е кой квото си харесва... :roll:

`Death`Whore`
06-19-2006, 14:58
Мога да кажа за 3-те си по-сериозни връзки. С първия младеж стана спонтанно. Ходехме от 2 седмици, купон у тях...в спалнята на родителите му. На второто момче много се кефех и от началото се заигравахме, но той не ме караше да го правим. Пак около 2-рата седмица беше - той ме възбуди и аз казах да го направим. А за сегашния ми приятел...на 8-мия ден. Преди това бяхме у тях и го оставих на сухо...после приятелите му ми натякваха, че съм зле...защо не съм му била пуснала...и аз реших да зарадвам момчето.

iv4enceto
06-19-2006, 14:59
Ами много си зависи от самото момче,от начина по който той се отнася към мен и към връзката ни...бях с едно момче 8 месеца и не му пуснах (бях девствена) а на настоящия ми приятел му пуснах преди да сме навършили един месец...а до голяма степен си зависи и от момичето де... :)

Eimi_{}
06-19-2006, 15:06
Еми аз мисля,че зависи от държанието на момчето... :P

air_J
06-19-2006, 15:23
Като чуя думата "пусна" и направо се изприщвам! Отврат е! Все едно някой ви кара да правите нещо насила! :-({|=

anichkaaa
06-19-2006, 15:30
Emi zavisi ot mom4eto,za6toto trqbva predi vsi4ko da mu imam doverie.V protiven slu4ai da zabravi :smt018

Tekitha
06-19-2006, 15:38
kakto kaza air_J dumata e dosta gadna... no vsi4ko zavisi ot ne6tata dali celta e ne6to po seriozno ili prosto zabavlenie..... i razbira se ako ima izkazvaniq ot sorta na are da te 4ukam estestveno e da kaja zabravi sladur4e primerno.....trqbva da znae kak da si poiska i kak da napravi taka 4e dori da se poznavate ot 3 dni i pravite sex da ne se po4uvstva6 kato leko momi4e.

Sleeps well with others
06-19-2006, 16:19
Ami obiknovenno sled 1 mesec hodene..no ako na momenta nqkoi mn mi haresa...puskam za miga i da stava kvoto 6te .. nqkoi pat e nai-sladko taka :-)

^KaSiDi^
06-19-2006, 16:27
ami kogato imam dostatychno doverie na choveka do men :)

iv4enceto
06-19-2006, 16:56
Ми прави сте, че зависи от човека,ама пък зависи и от още много други неща- нагласа,отношения,кажи го и наркотици и алкохол( :-D )
Аз специално не виждам какво можеш да се чудиш толкова много време...
btw,
бях с едно момче 8 месеца и не му пуснах
Быаааа, как го е издържал това?! Еми знам ли го...просто аз не бях на такава вълна,мисля че той го разбираше и се примиряваше с този факт-имахме по-скоро платоническа връзка,беше нещо като първата ми и последна детска любов,въпреки че не бяхме много малки...е беше ни хубаво заедно...а най странното е че когато аз бях готова за секс той ми каза че не искал връзката ни да се променя.Това обаче беше невъзможно,затова и се разделихме...Колкото и да е,все пак и възрастта оказва своето влияние-аз на 14 определено не бях готова нито физически,а още по-малко психически за такава стъпка... 8-[

Atika
06-19-2006, 17:07
Mi zavisi si ot vyzrasta kato bqh po malko izchakvah s meseci sega prosto mi trqbvat nqkolko dena da opoznaq chovekyt pone malko.. da mu znam imeto i adresa pone :lol: I vse pak ne spq s vseki s koito izlizam .. zavisi ot trypkata koqto izpitvam kym choveka ...

alkobalko
06-19-2006, 17:07
Az sum na 18. S priqtelq mi sme zaedno pochti godina i polovina. Toi mi e purviqt i za purvi mut go napravihme po sredata na 2 mesec.

sexy_dizzy
06-19-2006, 17:19
"Пускам"тогава,когато самата аз имам желание и достатъчно доверие на партньора.Със сегашния ми приятел го направихме на третата вечер,сигурна бях(и още съм)в чувствата му.Мисля,че трябва да го правиш,когато ти почувстваш че го искаш.Аз съм го направила тогава,защото имах желание,не ме е насилвал.Донякъде съм съгласна с Atika.Аз също мисля,че мнението ти се променя с възрастта.Преди изчаквах поне месец,а сега както тя казва ми трябват само дни.Важното е да знам,че има истински чувства.

06-19-2006, 19:22
na vsqko momi4e e individualno,pri nqkoi vednaga puskat i (to pove4eto kurvi)no ne e zadaljitelno.A drugi momi4eta (kato men im tr. vreme ne samo da obikne edno mom4e,no to da dokaje 4e samiqt toi q obi4a i darji na neq i ne mu e samo za ednoto....)pomisli si.zamisli se dobre!!!

06-19-2006, 19:24
Абе к'во то4но тряа да пуснат,4е не6то не разбрах :lol: :lol: :lol: :lol:

ro6li4ka
06-19-2006, 19:25
mi to vseki pyt razli4no :) ako te kefi nqkoi i iska6 da si s nego spi6 s nego i tolkova pyk kato ne is 4a ktolkova navita 4aka6 dokato ti doide jelanieto xixix sys vseki razli4no :)

MiRaCuLiXbb
06-19-2006, 19:29
Абе к'во то4но тряа да пуснат,4е не6то не разбрах :lol: :lol: :lol: :lol:
Яж повече риба. Полезна е за мозъчната дейност. :wink:

krem4et0
06-19-2006, 20:14
е че аз съм рекордьорката-година и половина.Ама то имаше обстоятелство наречено казарма,което попречи да стане по-рано.И не съм му пуснала-исках и го направих!

air_J
06-19-2006, 21:35
Абе к'во то4но тряа да пуснат,4е не6то не разбрах :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз днес пуснах пералнята! Прах черно пране! Утре ще пусна прахосмукачката и така. Общо взето, домакинска работа върша тези дни. :-({|=