PDA

View Full Version : Приятелство или ЛибоФ?



06-19-2006, 15:18
Харесвам си едно момиче, което по принцип също има чувства към мен, ама неофициално :-D Тя е от съседния клас и сме заедно постоянно!Но напоследък тя започна да обръща особенно голямо внимание на мои приятел, който тя вижда единствено покрай мене!Всъщност разбрах, че са почнали да си чатят, но нз дали това не е простоприятелство, защото и тримата се познаваме отдавна!Всъщност аз съм в мн добри отношения с момичетата от нейния клас, но просто приятелски!А може би тя ревнува или просто ме е отсвирила :)

Просто исках да споделя и да чуя мнения и коментари и най-вече съвети - какво да правя сега?

П.С. С момичето не сме си говорили за чувствата си!!!

Lumidee
06-19-2006, 22:02
Xm.. interesno! Za men chata ne znachi nihshto i e normalno da ima samo priqtelski otnosheniq s vuprosnoto momche. Vuprosa mi e -Zashto sled kato q xaresvash i znaesh, che tq ima simpatii kum teb ne si predpriel neshto po vuprosa?!??! Ako ima neshto s tova momche shte trqbva seriozno da se zamislish,zashtoto sami shte ste si vinovni..Deistvai!

IKisseDAGirL
06-20-2006, 12:42
ми няма как ние да ти кажем бе:} говори с нея и ще узнаеш :) ние нито я познаваме нито нищо... действай, покажи й чувствата си и така :wink:

06-20-2006, 12:54
Мнение ти си прост бе.Или правиш нещо с нея или оставяш на другите.

sladkoto_neli
06-20-2006, 14:37
е не бадете толкова груби.неможете ли просто да кажете да говори с нея и толкова.недейте така ся.

{sweet4e}
06-20-2006, 14:43
Pogoworete si,no da bade6 siguren 4e tq ima 4uvstva kam teb.Ina4e s tvoq priqtel....6tom si 4atqt moje da imat nqkakvi simpatii....de da znam

ziky
06-20-2006, 14:45
Pogoworete si,no da bade6 siguren 4e tq ima 4uvstva kam teb.Ina4e s tvoq priqtel....6tom si 4atqt moje da imat nqkakvi simpatii....de da znam

Правилно :) а и се пак сичко започва от закачки чат намеци и комплименти :)

CVETELLINA
06-20-2006, 15:41
ми няма как ние да ти кажем бе:} говори с нея и ще узнаеш :) ние нито я познаваме нито нищо... действай, покажи й чувствата си и така :wink: дам."Който не рискува нИ пИчели" хах :-D пробвай,говори с нея,нищо не губиш!Успех :wink:

06-20-2006, 19:12
Може би определено тряаа да говоря с нея!мерси :)