PDA

View Full Version : kakvo mislite ???Gadno a?



momi4eeeeeeeeeeeee
06-19-2006, 18:27
Kakvo mislite ako hodite s nqkoi i gajetoti po4ne da govori za biv6ata ????Kak bihte reagirali?I kakvo bihte napravili?

`Death`Whore`
06-19-2006, 18:29
Бившата е минало. Всъщност мисля, че и двамата трябва да имат представа за миналите връзки на другия.

*an4eto*
06-19-2006, 18:30
Kakvo mislite ako hodite s nqkoi i gajetoti po4ne da govori za biv6ata ????Kak bihte reagirali?I kakvo bihte napravili?
emi zavisi .... hybavi ne6ta ili lo6i govore6e za neq?emi ne znam ako ne moje da q zabravi i o6te q obi4a bih my kazala da mi se ovadi kogatoq q zabravi ili ne6to ot toq sort ...

fuck_you_baby
06-19-2006, 18:33
hah mili4ka az imah sa6tiq problem :evil: postoqnno slu6ah za biv6ata i edin den se qdosah i govorihme za tova.taka 4e i ti trqbva da govori6 sas nego.kaji prosto 4e ne ti e hubavo da slu6a6 postoqnno za neq i tova e

sk8girL
06-19-2006, 18:36
Бившата е минало. Всъщност мисля, че и двамата трябва да имат представа за миналите връзки на другия.
Съгласна съм.Въпреки че зависи какво точно говори за нея.. :-k

sedric
06-19-2006, 18:39
Бившата е минало. Всъщност мисля, че и двамата трябва да имат представа за миналите връзки на другия.
глупости! ГЛУПОСТИ!!! И ПАК ГЛУПОСТИ

06-19-2006, 18:55
Бившата е минало. Всъщност мисля, че и двамата трябва да имат представа за миналите връзки на другия.

Abe spored men ne e taka...smiusl spored men kogato hodi6 s edno mom4e nqma da e mnogo mnogo priqtno da govori6 nejni ne6ta ili kolko si stradal ili ne6to takova....
Bih mu kazala da prestane...i ako ne prestane i az 6te po4na da govorq za minaliq mi :twisted:

Atika
06-19-2006, 19:09
Бившата е минало. Всъщност мисля, че и двамата трябва да имат представа за миналите връзки на другия.

Kakto vinagi si prava :) Vse pak nqma chovek bez minalo i ako nqma neshto za kriene ili neshto sramno ne vijdam zashto tazi tema da ne byde obsajdana ..

sexy_dizzy
06-19-2006, 19:16
Зависи какво говори-хубаво или лошо??
Защото аз с моя сме обсъждали бивши връзки,на мен ми е много интересно да го слушам,на него не му е много приятно да му говоря за бившите ми гаджета,защото е много ревнив,но аз не виждам нищо лошо в това да споделим за миналите си връзки.
А ако става въпрос за нещо хубаво няма да е особено приятно.Какво бих направила??Ще започна да говоря за бившия по същия начин,по който той говори за бившата,за да разбере как се чувствам аз,когато той говори за нея.

`Death`Whore`
06-19-2006, 19:50
Abe spored men ne e taka...smiusl spored men kogato hodi6 s edno mom4e nqma da e mnogo mnogo priqtno da govori6 nejni ne6ta ili kolko si stradal ili ne6to takova....
Bih mu kazala da prestane...i ako ne prestane i az 6te po4na da govorq za minaliq mi :twisted:
Къде съм написала, че е добре да се говори постоянно колко си го/я обичал?

alkobalko
06-19-2006, 19:55
Bi mi stanalo mnogo kofti, no kakvo da se pravi bavshata e chast ot minaloto mu. Az ne moga da promenq tozi fakt.

NaDeTy`bE
06-19-2006, 20:10
az primerno mnogo se draznq kogato mi govorqt za bivShi poludqvam .. nqkak si imam 4uvstvoto 4e me sravnqva s druga ili ne6to takova prosto pogovori s nego i mu kaji 4e ti e nepriqtno ako TE RAZBIRA nqma da govori pove4e ;] ako li ne ... loSho

koalka
06-19-2006, 20:11
Ами мен лично ще ме нарани адски много и ще поговоря много сериозно с него/нея.

viki91
06-19-2006, 20:35
Амии...при мен..аз го разпитвах за бившата му като той адскиии много я е обичал....и адски много се говореше за нея..когато направихме 3 месеца аз разбрах за едни неща коойто той й беше казал за мен и много ме нараниха...но....той казва че благодарение на мен я забравил ама....пфф де да знам! :roll: :roll: Но определено е много гадно и тъпо да слушаш постоянно за бившата....ужасно е или пък да те сравняват с бившата....пффффффф

iLoveChocolate
06-19-2006, 20:37
AKO TOLKOVA Q E OBI4AL I NE MOJE DA SPRE DA MISLI ZA NEQ,POSTOQNO 6TE TI PULNI GLAVATA S PRIKAZKI ZA NEQ.TAKA 4E AKO NE TI IZNASA GO ZAREJI.

ludamacka
06-20-2006, 17:40
ami bih my kazala 4e ne iskam pred men da govori za neq 6tom e minalo

love_all
06-20-2006, 17:46
Ami...ne znam kakvo da ti kaja, mila.
Poznato mi e...nishto ne mojesh da napravish. Ako POSTOIANNO govori za neia, zareji go...niama smisul samo da se protochva...to taka tova i bez tova ne e vruzka. A moje da e reshil (te momchetata ne sa mnogo umni), che taka shte ti specheli doverieto...naistina, vurni mu go. Zapochni i ti da govorish za bivshia si...ako ne se osuznae, pone shte si go vurnesh.

rali4ka91
06-22-2006, 10:28
Бившата е минало. Всъщност мисля, че и двамата трябва да имат представа за миналите връзки на другия.

Abe spored men ne e taka...smiusl spored men kogato hodi6 s edno mom4e nqma da e mnogo mnogo priqtno da govori6 nejni ne6ta ili kolko si stradal ili ne6to takova....
Bih mu kazala da prestane...i ako ne prestane i az 6te po4na da govorq za minaliq mi :twisted:
Ама не може в една връзка да се говори само за нежни неща!Просто не може!Винаги има проблеми и не може да виждаш само положителните неща у човека до теб!Трябва и такива разговори да се прожеждат.Иначе ще опознаеш само добрата му страна...което не е много добре!Съгласна съм с Анонимко,че трябва да се има представа за миналите връзки,защото малко или много по този начин разбираш какво цели дадения човек и какво иска от една връзка!Например ако ти каже,че последните у връзки са били доста дълги,това трябва да ти подскаже че този човек си търси сериозна връзка...и точно обратното!!!
А пък ако непрекъснато говори за бившата това не е много на добре или все още има чувства към нея или просто иска по този начин и ти да заприличаш на нея...да искаш това което и тя...да правиш това което и тя е правила...и т.н.!Дано си ме разбрала!:)

Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:49
i az 6te po4na pone az taka pravq pone da sme ravnostoini oko za oko,zub za zu,e da lesno e da davam saveti no na sebe si nemoga,no pone i toi da opita kakvo mi e na men malko da useti trapkata ot revnostta,pitai go"abe milo ti s koi hodi6 s taq biv6ata ili s men ,za da znam s men li si ili ne...smqtam 4e kato si s men ima6 4ustva,minaloto si e minalo neka gledame v nastoq6teto"pokaji mu 4e go obi4a6 no v nikakav sl. 4e revnuva6,za6toto 6te vidi 4e go revnuva6 i 6te prodalji,e uspeh ti jelaq!!!!!!

summer_04
06-22-2006, 18:44
zavisi kakvo po4ne da govori,primerno men me nervi ,ako po4ne da govori nqkvi gluposti za neq ,6toto tq mi e frend4e!