PDA

View Full Version : kakvo da pravq



06-19-2006, 18:13
v moq klas ima 1-no mom4e koeto e hubavi4ko priznavam si.kazva 4e me haresva,no az rabira se ne VQRVAMporadi redica pri4ini.postoqnno se varti okolo men ot vreme navreme se darji kato gjentalmen s men.no i obra6ta i vnimanie na sau4eni4kite(pregra6ta gi usmihva ima se i t n )e kajete kakvo da pravq v takava situaciq?priznavam 4e malko se draznq katootide pri dr say4eni4ka.iskam da vi pitam o6te kak da mu prevleka po-golqmo vnimanie da mi obra6ta no ne iskam da mu se natiskam kat nqkva razgonena ........(se6tate se) i kak da se darja kogato doide pri men i zapo4ne da mi kazva 4e imam hubava kosa,4e sam bila neveroqtna,4e 6tql da se bie s toq i s oniq zaradi men

iLoveChocolate
06-19-2006, 20:12
ami pravi tova koeto pravi i toi.qvno te haresva.pokaji mu 4e i pri tebe e taka i 4e se drazni6 kogato e pri druga.i deistvai se pak nqma ko tolko da se pritesnqva6 nito e purviq nito puk posledniq [-X [-X

06-19-2006, 21:00
Еми какво да ти кажа.Всички момчета са така.Ако искаш да му привлечеш вниманието просто флиртувай с него -дали с някакви намеци или с поглед- решаваш ти.Обаче ако не искаш да изглеждаш като някаква нахалница или к***а не се натрапвай толкова.Само го накарай той да хлътне по теб!!!И ще видиш че след няколко дни ще хлътне потеб-само гледай да му привлечеш вниманието!!!
Успех :)

sladuranata_14
06-19-2006, 21:04
haresvam mnogo edno momche i neznam kak da mu go kaja ili(da mu pokaja) molq vi pomognete mi

beliar
06-19-2006, 21:07
фащаш го натясно пускаш му език и си готова :P ще му хареса повярвай ми а и момчетата сме такова племе дето не отказва почти никога освен ако няма някви сериозни чувства към друго мумичи

06-20-2006, 15:42
moje bi naistina te haresva i kato hodi pri dr sau4eni4ki te kara da revnuva6,a moje pak samo da si prai kefa-nz ne go poznavam :lol:

ludamacka
06-20-2006, 15:52
ami 6tom se zanasq s vs tvoi suy4eni4ki i s teb ednovremenno na4i probva pri koq 6te mine nomera i kum koq da se orientira.oba4e te suvetvam DA NE HODI6 S MOM4E OT KLASA [-X [-X [-X taka si slaga6 golqm taralej v ga6tite.znam ot li4en opit

ziky
06-20-2006, 15:54
haresvam mnogo edno momche i neznam kak da mu go kaja ili(da mu pokaja) molq vi pomognete mi

Действия,маниери.......жестов е....

06-20-2006, 17:21
ami 6tom se zanasq s vs tvoi suy4eni4ki i s teb ednovremenno na4i probva pri koq 6te mine nomera i kum koq da se orientira.oba4e te suvetvam DA NE HODI6 S MOM4E OT KLASA [-X [-X [-X taka si slaga6 golqm taralej v ga6tite.znam ot li4en opit
e ne to4no zanasqne no...i az nz kak da go opi6a kogato te otidat pri nego i zapo4nat da mu se "svalq" ako moje i tva taka da se nare4e toi im obra6ta vnimanie a za hodeneto sas say4enik i az sam na tva mnenie(e ne ot li4en opit)no moq priqtelka dostata4no strada zaradi nein sau4enik s koito sa hodili ne vedmaj

06-20-2006, 17:23
Еми какво да ти кажа.Всички момчета са така.Ако искаш да му привлечеш вниманието просто флиртувай с него -дали с някакви намеци или с поглед- решаваш ти.Обаче ако не искаш да изглеждаш като някаква нахалница или к***а не се натрапвай толкова.Само го накарай той да хлътне по теб!!!И ще видиш че след няколко дни ще хлътне потеб-само гледай да му привлечеш вниманието!!!
Успех :)
a kak da go nakaram da hlatne?

love_all
06-20-2006, 17:40
ti na kolko godini si vsushtnost...shtoto kakvoto go mislish...ako te kefi, izlizaite, ako ne, ne, ne e chak tolkova goliama dramata...

06-20-2006, 18:09
аз ли на колко съм?

Tekitha
06-20-2006, 18:19
фащаш го натясно пускаш му език и си готова :P ще му хареса повярвай ми а и момчетата сме такова племе дето не отказва почти никога освен ако няма някви сериозни чувства към друго мумичи


wantin'..... waitin'.... needin'..... for you to justify my love......se6ta6 li se ?! ;)