PDA

View Full Version : И всичко продължава...



priti_kiti
06-19-2006, 20:07
Здравейте :) Начи преди време бях пуснала една тема - http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=34238&highlight=za6to++dqvolite
Е,всичко си продължава... с малката разлика,че някои момчета искат да си останем приятели,но просто не е същото.. :( Ебаси гадното..не искам да е така.. До скоро смятах,че момчетата може да са по-добри приятели от момичетата,защото я няма тази злоба,завист и т.н. ... и точно за това компанията ми е изцяло от момчета и само едно момиче.. но май съм грешала? :( Незнам но ми писва вече.. От началото на годината до сега съм загубила към 7 8 истински приятеля,които познавам от години.. и вече ме е страх да се сближавам с някой за да не стане същото пак и пак и пак... :(((
Некфи идеи как да го оправя? Или грешката е в мен.. може би им давам някакви надежди без да искам? Helppp :?

06-19-2006, 20:33
nz tva det go kaza 4e 99% ot mom4etata te haresvat za men e golqmo fukane ... sig. ne sum prava no tai si mislq ebati fukaneto brat ...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-19-2006, 20:34
nz tva det go kaza 4e 99% ot mom4etata te haresvat za men e golqmo fukane ... sig. ne sum prava no tai si mislq ebati fukaneto brat ...

iLoveChocolate
06-19-2006, 20:57
i na men mi se e slu4valo 1-3 puti priqtel da me haresva.daje nai-dobriq priqtel na biv6iq vika 4e me obi4a ot 3 godini.ama az ne se zanasqm taka s tqh.za da ne hranqt prazni nadejdi i posle samo da stane skandal i da si razvalime priqtelstvoto.

{sweet4e}
06-19-2006, 22:23
nz tva det go kaza 4e 99% ot mom4etata te haresvat za men e golqmo fukane ... sig. ne sum prava no tai si mislq ebati fukaneto brat ...
Еми аз мисля че тя не се фука,защо пък може да е истина.И на мен ми се е случвало приятелите на гаджето да ме харесват,но просто единственеия начин е да им обясняваш че искаш да си останете приятели и т.н.Аз не виждам друг изход за да си запазиш приятелствата.Опитай!!!

06-20-2006, 11:17
az 6ti kaja ne6to betina ostavi rado namira!!!!! toi ne iska da podarja vrazka s tebe

niki7o
06-20-2006, 11:20
moje bi iskat da te zabravqt