PDA

View Full Version : Дискусия : И всичко продължава, както едно време..



06-19-2006, 19:25
Не сте ли се замисляли, как един човек, влюбил се безкрайно много в даден човек и я спечели.Бъдат заедно няколко месеца/години и след това приключва (примерно). Човекът си е все същия, но се повече опит. Опитва се да не повтаря грешките (ако е направил) и опитва с друга. Навсякъде е така, и в учението, и в живота..и в любовта..Човек не осъзнава кога навлиза в света на големите, защото го влече и не се усеща, но когато дойдат предизвикателствата осъзнаваш колко надалеч си стигнал и че няма връщане назад..

iLoveChocolate
06-19-2006, 19:28
da az se vliubih i edva sega go osuznavam sled kato ve4e me zarqza za vtori put.no tova ne mi pre4i da go obi4am dori kogato toi e s druga,koqto az mrazq.znam 4e 6te moga da go obi4am i da sam vinagi s nego samo i eidinstveno sled smurtta... :( :( :( :(

{sweet4e}
06-19-2006, 21:26
И аз не искам да поватрям грешките си,но го осъзнах когато вече е твърде късно :smt010 :smt010 :smt010 :( :smt010 :smt010 :smt010 :(

HandOfBlood
06-19-2006, 23:04
da az se vliubih i edva sega go osuznavam sled kato ve4e me zarqza za vtori put.no tova ne mi pre4i da go obi4am dori kogato toi e s druga,koqto az mrazq.znam 4e 6te moga da go obi4am i da sam vinagi s nego samo i eidinstveno sled smurtta... :( :( :( :(ако го обичаше щеше да го осъзнаеш преди да те е зарязал... твоето се нарича егоизъм, понеже вече не е с теб, а дори още повече - с момиче, което не понасяш

ziky
06-19-2006, 23:07
Не сте ли се замисляли, как един човек, влюбил се безкрайно много в даден човек и я спечели.Бъдат заедно няколко месеца/години и след това приключва (примерно). Човекът си е все същия, но се повече опит. Опитва се да не повтаря грешките (ако е направил) и опитва с друга. Навсякъде е така, и в учението, и в живота..и в любовта..Човек не осъзнава кога навлиза в света на големите, защото го влече и не се усеща, но когато дойдат предизвикателствата осъзнаваш колко надалеч си стигнал и че няма връщане назад..

Тва е същото както със съдбата...като човек е в училище учителя му се пада началник в работата като порасне а директора шеф........сичко се повтаря :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 08:58
Не сте ли се замисляли, как един човек, влюбил се безкрайно много в даден човек и я спечели.Бъдат заедно няколко месеца/години и след това приключва (примерно). Човекът си е все същия, но се повече опит. Опитва се да не повтаря грешките (ако е направил) и опитва с друга. Навсякъде е така, и в учението, и в живота..и в любовта..Човек не осъзнава кога навлиза в света на големите, защото го влече и не се усеща, но когато дойдат предизвикателствата осъзнаваш колко надалеч си стигнал и че няма връщане назад..

Тва е същото както със съдбата...като човек е в училище учителя му се пада началник в работата като порасне а директора шеф........сичко се повтаря :)

Suglasna :)

sk8girL
06-20-2006, 09:05
Не сте ли се замисляли, как един човек, влюбил се безкрайно много в даден човек и я спечели.Бъдат заедно няколко месеца/години и след това приключва (примерно). Човекът си е все същия, но се повече опит. Опитва се да не повтаря грешките (ако е направил) и опитва с друга. Навсякъде е така, и в учението, и в живота..и в любовта..Човек не осъзнава кога навлиза в света на големите, защото го влече и не се усеща, но когато дойдат предизвикателствата осъзнаваш колко надалеч си стигнал и че няма връщане назад..
Dam,taka e.I az sym si mislila mnogo pyti za tova.Vsichko se promenq i nqma vryshtane nazad.

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 09:08
Ами човешка природа...животът е за това да се живее...грешките са за това,за да се учиш от тях...нямаме време за връщане назад във времето,трябва да се живее и да се развиваме,а не да деградираме...Животът ни учи, той ни прави по-силни и ни дава много шансове за развитие,само трябва да се научим да ги улавяме :::

rali4ka91
06-20-2006, 12:17
da az se vliubih i edva sega go osuznavam sled kato ve4e me zarqza za vtori put.no tova ne mi pre4i da go obi4am dori kogato toi e s druga,koqto az mrazq.znam 4e 6te moga da go obi4am i da sam vinagi s nego samo i eidinstveno sled smurtta... :( :( :( :(
Kofti :(

fresh4e
06-20-2006, 12:47
az zapochnah da se zamislqm za tova,no kakto obiknoveno se useshtam tvyrde kysno :smt009 s vremeto chovek trupa vse poveche opit i t.n..prosto vsichko e kato edin omagiosan kryg...

06-20-2006, 12:53
Хм нищо не разбрах какви са тия брътвежи.

bBAbYyYTo
06-20-2006, 13:32
Хм нищо не разбрах какви са тия брътвежи.

а аз не разбрах смисъла на темата и какво питате? :roll:

limubai
06-20-2006, 13:39
...Човек не осъзнава кога навлиза в света на големите, защото го влече и не се усеща, но когато дойдат предизвикателствата осъзнаваш колко надалеч си стигнал и че няма връщане назад..
Вчера, когато си легнах не ми се спеше и се бях замислил точно върху този въпрос. Се едно беше вчера, когато бях малък и всичко ми е било толкова безгрижно. А сега на главата си имам един тон проблеми. Момичета, училище...Не ми се мисли като завърша гимназия и трябва да запиша да следвам нещо. Тогава ще бъде още по-фатално. Но човек не трябва да гледа назад, а само напред. Нека всичко, случило ни се до сега си остане там...в миналото.

CVETELLINA
06-20-2006, 15:24
ами това е животът,той си тече,хората се променят....и така всичко се върти,в живота всичко е игра на съдбата....но мисля,че след всяка грешка човек става все по-недоверчив към другите,колкото повече го наранят,толкова по-безчувствен става той...когато се влюбиш истински и след време,когато всичко за жалост свършва,никога не можеш да бъдеш същия....защото животът и това,което ни се случва в него е,за да ни научи на нещо!

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 15:36
Хм нищо не разбрах какви са тия брътвежи.

а аз не разбрах смисъла на темата и какво питате? :roll:


Хах...ми то май всеки си отговаря както го разбира

Eimi_{}
06-20-2006, 15:51
О,ми без проблеми не може...Или поне всеки ги има... :wink:

ziky
06-20-2006, 15:54
О,ми без проблеми не може...Или поне всеки ги има... :wink:

:D

POLA^_^
06-20-2006, 16:41
Хм нищо не разбрах какви са тия брътвежи.

а аз не разбрах смисъла на темата и какво питате? :roll:


Хах...ми то май всеки си отговаря както го разбира
Ха ами да!Нали затова е дискусия-за да се чуе мнението на всички :wink:

А по темата:
Това е животът!Правим грешки....опитваме се да ги поправим...не успяваме....и следващия път внимаваме да не ги допускаме отново....Да!Трудно е наистина,но нали всички сме чували приказката,че човек се учи докато е жив :smt006 :smt006 :smt006

literbebe
06-20-2006, 17:07
И аз си ги задавам тези въпроси.Живота е доста труден и понякога необясним.Всеки прави грешки,но ако тях ги нямаше едва ли щеше да е по-добре,нищо нямаше дса се повтаря и нямаше да е интерсно :Dспъващ се, падаш ,ставаш и следващия път внимащаш да не се спъне6 на същото място,но не винаги се полу4ава :-k и все пак животът си е живот не може да го променим :roll:

strange__
06-20-2006, 18:21
Животът е достатъчно труден,за да си го усложняваме допълнително със мисли за нещо свършило.Просто каквото било,било!Глупаво е дори да си задаваме въпроси от сорта:"Ами ако бях направила/казала....?!" Безсмислено...стигнах до извода,че в тоя живот егоистите оцеляват.Или по-точно тези,които поставят себе си на първо място и чак след това всички останали.На мен лично ми омръзна да се съобразявам кой как ще се почувства,ако направя нещо,ми в крайна сметка това си е моя животец и смятам да си го изживея както си трябва!Ако искате ще ви го кажа така...приятелите са чудесно нещо,прекрасно..аз много ги обичам и държа на тях,готова съм да направя много неща,но да съм вечната добрячка,която всеки тъпче,не мерси [-X Хората заради,които бих жертвала собственото си щастие се броят на пръстите на едната ми ръка...и ето това аз отчитам като грешка,от която съм се поучила!Не знам защо точно написах всичко това,просто почувствах нужда да го направя.Малко се отклоних,но да безгрижните времена,когато за нищо не ми пукаше са безвъзвратно отминали и това е положнеието.Примиряваш се и продължаваш напред,без да си губиш времето в самосъжаления!