PDA

View Full Version : Ot4aqna sum



seksi_kote_f
06-19-2006, 19:35
Hodih s edno mom4e 11 meseca no se razdelihme po mn boleznen nati4 :smt010 no nai vajnoto e 4e se 4uvame po tela i 4e toi mi zvuni da me 4ue.No problema e drug sega hodq s edno mom4e mn me kefi haresva mi i to adksi mn :smt007 no me e strah da se vlubq da ne mi da me narani ili da ne mi vseki moment da mi kaje 4e kusame prosto mn sum se napla6ila ot poslednata si vruska i nai vajnoto da ne bi da hodi s men zaredi sexa :smt009 Toi postono mi kazava 4e me haresva i nz dali da mu imam doverie prosto me e strah da ne izleze nqkoi aktior koito da se podigrae s men :smt010 za6toto mn 6te me boli i nz kakvo da pravq mn me e strah ot vsi4ko a puk vse o6te si mislq za biv6iq si( vse pak hodihem 11 meseca i o6te si go lovkam i mai i toi men no az nqma da se vurna pri nego :smt014 ) Iskam da sum sus sega6niq si priqtel no strahut me poburkav Pomognete mi pls :(

iLoveChocolate
06-19-2006, 19:53
mila v momenta sam v podobno polojenie samo 4e pri mene razlikata e 4e az ne iskam da si hvana drug naro4no,4akaam biv6iq makar da znam 4e toi sega e s druga i nikoga pove4e nqma da se vurne pri men.problema e 4e men su6to me e strah da ida pri drug a puk i izob6to ne iskam drugo mom4e.taka 4e ako deistvitelno obi4a6 biv6iq e glupavo da kazva6 4e nqma da se vurne6 pri nego.men me zarqza no az ne spitam da go obi4am.pri teb qvno e razli4no,6tom ti samata ne iska6 da se vru6ta6 pri biv6iq zna4i nqma ni6to silno ve4e m/u vas.i ako e taka po-dobre karai s sega6niq si priqtel.

alkobalko
06-19-2006, 20:38
Naistina e otvratitelno, kogato si v tova polojenie. Ponqkoga lubovta naranqva mnogo, drug put donasq mnogo shtastie. Az smqtam, che ne mojem da jiveem bez neq. I znam, che kolkoto i da boli ot lubovta, boli mnogo poveche ot lipsata i.

{sweet4e}
06-19-2006, 21:09
Naistina e mnogo nelovko tova polojenie.Nqkoi mislqt 4e si struva da se vliubi6,drugi ne go pozvolqvat.Az bqh v sa6toto polojenie,ne iskah drugo mom4e,seg apak sme zaedno ,no misalta mi e 4e trqbva da se otdade6 na liubovta .Tq e 4uvstvo koeto si struva da izjivee6.Sega otnosno samneniqta na sega6niq ti priqtel-ako moje da go "izpita6" 6te e mnogo dobre.Taka 6te preceni6 dali e s teb samo zaradi sexa.
Tova vse pak e li4no mnenie!!!
Pak i da se razo4arova6-nqma ni6o,ne moje v tozi svqt bez malko bolka nali?No ne zabravqi 4e vseki ima svoqta polovinka i 6te q nameri6

seksi_kote_f
06-19-2006, 21:24
Naistina e mnogo nelovko tova polojenie.Nqkoi mislqt 4e si struva da se vliubi6,drugi ne go pozvolqvat.Az bqh v sa6toto polojenie,ne iskah drugo mom4e,seg apak sme zaedno ,no misalta mi e 4e trqbva da se otdade6 na liubovta .Tq e 4uvstvo koeto si struva da izjivee6.Sega otnosno samneniqta na sega6niq ti priqtel-ako moje da go "izpita6" 6te e mnogo dobre.Taka 6te preceni6 dali e s teb samo zaradi sexa.
Tova vse pak e li4no mnenie!!!
Pak i da se razo4arova6-nqma ni6o,ne moje v tozi svqt bez malko bolka nali?No ne zabravqi 4e vseki ima svoqta polovinka i 6te q nameri6


AMA KAK DA GO IZPITAM ?

ziky
06-19-2006, 21:27
Naistina e mnogo nelovko tova polojenie.Nqkoi mislqt 4e si struva da se vliubi6,drugi ne go pozvolqvat.Az bqh v sa6toto polojenie,ne iskah drugo mom4e,seg apak sme zaedno ,no misalta mi e 4e trqbva da se otdade6 na liubovta .Tq e 4uvstvo koeto si struva da izjivee6.Sega otnosno samneniqta na sega6niq ti priqtel-ako moje da go "izpita6" 6te e mnogo dobre.Taka 6te preceni6 dali e s teb samo zaradi sexa.
Tova vse pak e li4no mnenie!!!
Pak i da se razo4arova6-nqma ni6o,ne moje v tozi svqt bez malko bolka nali?No ne zabravqi 4e vseki ima svoqta polovinka i 6te q nameri6


AMA KAK DA GO IZPITAM ?

Мисля че ти си знаеш най добре :)

seksi_kote_f
06-19-2006, 21:33
Naistina e mnogo nelovko tova polojenie.Nqkoi mislqt 4e si struva da se vliubi6,drugi ne go pozvolqvat.Az bqh v sa6toto polojenie,ne iskah drugo mom4e,seg apak sme zaedno ,no misalta mi e 4e trqbva da se otdade6 na liubovta .Tq e 4uvstvo koeto si struva da izjivee6.Sega otnosno samneniqta na sega6niq ti priqtel-ako moje da go "izpita6" 6te e mnogo dobre.Taka 6te preceni6 dali e s teb samo zaradi sexa.
Tova vse pak e li4no mnenie!!!
Pak i da se razo4arova6-nqma ni6o,ne moje v tozi svqt bez malko bolka nali?No ne zabravqi 4e vseki ima svoqta polovinka i 6te q nameri6


AMA KAK DA GO IZPITAM ?

Мисля че ти си знаеш най добре :)


za sujalenie nz to4no kak da stane :(

ziky
06-19-2006, 21:40
Naistina e mnogo nelovko tova polojenie.Nqkoi mislqt 4e si struva da se vliubi6,drugi ne go pozvolqvat.Az bqh v sa6toto polojenie,ne iskah drugo mom4e,seg apak sme zaedno ,no misalta mi e 4e trqbva da se otdade6 na liubovta .Tq e 4uvstvo koeto si struva da izjivee6.Sega otnosno samneniqta na sega6niq ti priqtel-ako moje da go "izpita6" 6te e mnogo dobre.Taka 6te preceni6 dali e s teb samo zaradi sexa.
Tova vse pak e li4no mnenie!!!
Pak i da se razo4arova6-nqma ni6o,ne moje v tozi svqt bez malko bolka nali?No ne zabravqi 4e vseki ima svoqta polovinka i 6te q nameri6


AMA KAK DA GO IZPITAM ?

Мисля че ти си знаеш най добре :)


za sujalenie nz to4no kak da stane :(
За секса незнам но ако имаш под ръка подходяща приятелка,нека да се запознаят и тя нека да почне да се сваля с него или по чат и т.н и така ще видиш колко е верен....иначе незнам ти го познавап и знаеш как ще се пречупи :)

seksi_kote_f
06-19-2006, 22:11
pove4e toq nomer s priqtelka ne posledniq put moqta uj fr trugna s biv6iq mi :evil:

ziky
06-19-2006, 22:13
pove4e toq nomer s priqtelka ne posledniq put moqta uj fr trugna s biv6iq mi :evil:

ХАхаха....кофти тръпка.....ма от това може да си вадиш изводи що за фр ти е била..такива с лопата не а с снегхорин да ги ринеш..."ПРИЯТЕЛИ" да бе...сичко е познати братче

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 22:38
Hodih s edno mom4e 11 meseca no se razdelihme po mn boleznen nati4 :smt010 no nai vajnoto e 4e se 4uvame po tela i 4e toi mi zvuni da me 4ue.No problema e drug sega hodq s edno mom4e mn me kefi haresva mi i to adksi mn :smt007 no me e strah da se vlubq da ne mi da me narani ili da ne mi vseki moment da mi kaje 4e kusame prosto mn sum se napla6ila ot poslednata si vruska i nai vajnoto da ne bi da hodi s men zaredi sexa :smt009 Toi postono mi kazava 4e me haresva i nz dali da mu imam doverie prosto me e strah da ne izleze nqkoi aktior koito da se podigrae s men :smt010 za6toto mn 6te me boli i nz kakvo da pravq mn me e strah ot vsi4ko a puk vse o6te si mislq za biv6iq si( vse pak hodihem 11 meseca i o6te si go lovkam i mai i toi men no az nqma da se vurna pri nego :smt014 ) Iskam da sum sus sega6niq si priqtel no strahut me poburkav Pomognete mi pls :(
Zdr...
i az sum taka...I az su6to sum se napla6ila ot LUBOVTA i zatova neiskam da imam ve4e takava...makar 4e tova ne e pri4ina da milim taka...netrqbda da se otkazvame ...6te doide i druga lubov no ne se znae koga...

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 10:08
Е,то да си призная и аз съм така...може да усещам тръпката наистина,но разумът ми вече взе да надделява над чувствата....за това взех да ставам по-затворена,мнителна,внимате лна....гадна кучка....е в тва се превръщам,но така ще бъде,ще играят по моите правила вече...кофти е когато се опариш,после трудно се има доверие в някого...сигурна съм,че не само с нас момичетата е така... ](*,)

illusioN_
06-20-2006, 10:35
Каквото и да си говорим, аз съм на мнение,че всеки от нас веднъж е изпитал онова чувство,което го описват по приказките...само като си го припомним потръпваме...и след всичко това,идва лошия край и ние трябва да намерим сили за ново начало... И ако сме били наранявани, си го връщаме на следващия, за това подкрепям горното мнение, ставаме гадни кучки...мисля 4е и за момчетата се отнася,когато веднъж бъдат унизени,наранени,почват да се държат кофти с момичетата. А Отностно проблема ти- ДАЙ СИ МАЛКО ПОЧИВКА, а кажи на новото момче, ако наистина те иска, да из4ака, малко време да решиш от какво имаш нужда! Успех O:)

seksi_kote_f
06-20-2006, 13:18
Каквото и да си говорим, аз съм на мнение,че всеки от нас веднъж е изпитал онова чувство,което го описват по приказките...само като си го припомним потръпваме...и след всичко това,идва лошия край и ние трябва да намерим сили за ново начало... И ако сме били наранявани, си го връщаме на следващия, за това подкрепям горното мнение, ставаме гадни кучки...мисля 4е и за момчетата се отнася,когато веднъж бъдат унизени,наранени,почват да се държат кофти с момичетата. А Отностно проблема ти- ДАЙ СИ МАЛКО ПОЧИВКА, а кажи на новото момче, ако наистина те иска, да из4ака, малко време да решиш от какво имаш нужда! Успех O:)


Po4ivah si i ti adksi mn vreme :smt009 pisna mi da si po4ivam i vse ni6to da ne stava ( po dobre da 4akam da padne tavana) :smt013

NeSTa_86
06-20-2006, 13:58
sorry mila...6te go zabravish i 6te si namerish po-dobur. Pone ne si kurve,koeto zabravq bivshite si za 2 dni i trugva s nov...;)

Respect i upseh v jivota...

seksi_kote_f
06-20-2006, 14:03
sorry mila...6te go zabravish i 6te si namerish po-dobur. Pone ne si kurve,koeto zabravq bivshite si za 2 dni i trugva s nov...;)

Respect i upseh v jivota...

Taka e ama dokato go zabravq napulno 6te mine adksi mn vreme i prez tova vreme az 6te stradam 6te se tru6kam 6te pla4a i 6te si hubq nervite.Znam 4e trqbav da go zabravq po vsqkakuv na4in se upitvam ama pak zadunena ulica ](*,)