PDA

View Full Version : Neiskam da imam gaje pove4e NIKOGA



IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 20:17
Prosto iskam da si spodelq moeto li4no mnenie za6toto mi e supe gadno..
Neiskam pove4e da imam gaje za6toto ot tova samo se strada.. :smt010
Neznam..mnogo mi e gadno 4e stradam mnogo ot vruzkite...kogato me naranqt :smt010 :smt010 :smt010

Ice_Queen
06-19-2006, 20:20
с гаджето ли си скъсала миличка?!
не се разтроивай,ще дойде момент в който ще намериш ТОЧНОТО момче!!!!!

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 20:21
с гаджето ли си скъсала миличка?!
не се разтроивай,ще дойде момент в който ще намериш ТОЧНОТО момче!!!!!
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010

LP_girl_14
06-19-2006, 20:27
Всеки си мисли така,когато го наранят,но не може да затвориш сърцето си за любовта!Просто е невъзможно.Не може изведнъж да спреш да изпитваш чувства и да се превърнеш във камък.Убедена съм че си много млада-живота е пред теб.Убедена съм че ще се появи подходящия и тогава всичко ще стои по съвсем различен начин.Времето лекува....Пък и наистина понякога боли,но любовта може да те направи истински щастлив и осмисля живота на много хора

Ice_Queen
06-19-2006, 20:28
с гаджето ли си скъсала миличка?!
не се разтроивай,ще дойде момент в който ще намериш ТОЧНОТО момче!!!!!
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010
за жалост сълзите,болката и страданието -те са части от това чудо на природата наречено "ЛЮБОВ" :( !
А точното момче те чака някъде,ще се намерите и ще бъдете много щастливи,просто имай търпение и не спирай да вярваш.знам че сега ти е супер тежко ,но в живота има и такива моменти.поеми дълбоко дъх и се опитай да не се замисляш над проблема който те терзае сега.ще "изгрее "пак слънце :) и ти пак ще си безумно щастлива!пожелавам ти го!@!!!!

niGGa
06-19-2006, 20:34
Ем...Има много хора, които не искат..Обаче не мисля че си от тях...Тва е моментно състояние, поне така мисля аз..

CRaZy_IKT
06-19-2006, 20:34
Споко бе човек-поне си имала гадже....аз кво да кажа с мойте вечни гредореди-не мога да си намеря гадже и тва си е :? Ама ти не се отчайвай нещата ше се подредат

sexy_dizzy
06-19-2006, 20:56
с гаджето ли си скъсала миличка?!
не се разтроивай,ще дойде момент в който ще намериш ТОЧНОТО момче!!!!!
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010
Вярно е-точното момче не съществува!Но това положение,в което си в момента те кара да имаш такова негативно мнение.Не си мисли,че щом си разочарована от любовта на някого и вече"никога няма да бъдеш с друг".Ще бъдеш,ще видиш,че след време няма да мислиш така.Просто ще срещнеш по-добър.Сега може да не вярваш че ще се случи,но ще разбереш,че съм права,като го изпиташ.А ти ще го изпиташ отново онова силно чувство,дори по-силно,рано или късно.Имай търпение.След старата любов винаги идва нова!

06-19-2006, 20:59
никога не казвай "никога" :-k а за това как се 4увства6 и аз сам тей :wink:

beliar
06-19-2006, 21:01
Ето откъде идва оборота на местния секс шоп

Angle_f
06-19-2006, 21:10
Razbiram i az asm se 4uvstvala taka :cry: .6te se opravi6 spox :!: Na tazi vuzrast na koqto sme sega vse o6te nqkoi ne sa si izgradili harakter i sa nepostoqnni :? Prosto ne obru6tai takova vnimanie na liubovta(obi4ai,no ne prekaleno)

SuMmEr_F
06-19-2006, 21:26
i az ne iskam.ne iskam pove4e nikoga da obi4am nqkogo. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

seksi_kote_f
06-19-2006, 21:32
6te go namri6 spoko mila :)

ziky
06-19-2006, 21:33
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)

bibonka
06-19-2006, 21:36
sled bolkata idva lubov...sled lubovta pak bolka i taka..edin vechen krygovrat koito ne moje da se spre...
lubovta e sputstvana s bolka ...nqma shtastie bez sylzi...
kolkoto i da ni e gadno tfa e polojenieto i to nqma da se promeni...
kakto se dava Gospod dava ama i vzema..

teenkopele
06-19-2006, 21:44
Prosto iskam da si spodelq moeto li4no mnenie za6toto mi e supe gadno..
Neiskam pove4e da imam gaje za6toto ot tova samo se strada.. :smt010
Neznam..mnogo mi e gadno 4e stradam mnogo ot vruzkite...kogato me naranqt :smt010 :smt010 :smt010

Сега си на това мнение, но ще мине време и няма да е така. Ще осъзнаеш, че не можеш да си постоянно сама.
Това че си страдала веднъж, не значи, че ще страдаш отново. Страданието е част от живота, част от любовта. Винаги ще го има, но това не е причина да не търсиш любовта, така да се каже. Няма смисъл от този страх.
Замисли се. :)
Успех. :wink:

kAdrOkoSkA
06-19-2006, 21:48
Sled kato ne iskate da obichate i da imate gajeta... nedeite! Zatvorete sarcata si i na pozvolqvaite na milite dumi i nejnite jestove da vi dokosnat... izgradete si svoi leden svqt v koito nqma mqsto za chuvstveni emocii i lubov! Ako uspeete, koeto savsem ne e nevazmojno, kajete mi dali vi haresva da jiveete samo za sebe si i dali tozi vid samota shte vi e po-priqten...! Znam che ot lubovta boli... i to mnogo! Dori i da ne e lubov... bolkata moje da e sashto tolkova silna... no ne biva da se predavame i da vdigame race ot jivota, samo zashtoto nqkoi se e podigral s nas ili ne e otgovoril na chuvstvata ni i t.n. Trqbva da se nauchim da sme silni i da ne pozvolqvame na edin chovek da ni otkaje ot tova da proaljavame da tarsim svoqta "polovinka", da se otkajem ot pravoto si da obichame i da budem obichani!!! Vseki minava prez takiva etapi i se nauchava da se se spravq s tqh po edin ili drug nachin, no v nikakav sluchei NE SE OTKAZVAI :!: Shte mine izvesno vreme i sama shte vidish che tova ne e nachina i shte pojelaesh otnovo da darish lubovta si na nqkogo...
Obichai i ne se otkazvai :!: Uspeh i dano sam uspqla da ti pomogna manichko pone, zashtoto otkajesh li se sega - vechno shte sajalqvash za tozi si ibor! Uspeh :!: :smt056 :smt058

priti_kiti
06-19-2006, 21:49
Prosto iskam da si spodelq moeto li4no mnenie za6toto mi e supe gadno..
Neiskam pove4e da imam gaje za6toto ot tova samo se strada.. :smt010
Neznam..mnogo mi e gadno 4e stradam mnogo ot vruzkite...kogato me naranqt :smt010 :smt010 :smt010

Сега си на това мнение, но ще мине време и няма да е така. Ще осъзнаеш, че не можеш да си постоянно сама.
Това че си страдала веднъж, не значи, че ще страдаш отново. Страданието е част от живота, част от любовта. Винаги ще го има, но това не е причина да не търсиш любовта, така да се каже. Няма смисъл от този страх.
Замисли се. :)
Успех. :wink: прав си :)

Lumidee
06-19-2006, 21:56
MN puti i az sum stigala do tova prozrenie, no vsushtnost ne e taka!Nikoi ne moje da e sam i vseki ima nujda ot podkrepa.. prosto ne si sreshtnala pravilniq chovek, koito da te napravi shtastliva i da zabravish nepriqtnite izjivqvaniq.

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 22:24
с гаджето ли си скъсала миличка?!
не се разтроивай,ще дойде момент в който ще намериш ТОЧНОТО момче!!!!!
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010
за жалост сълзите,болката и страданието -те са части от това чудо на природата наречено "ЛЮБОВ" :( !
А точното момче те чака някъде,ще се намерите и ще бъдете много щастливи,просто имай търпение и не спирай да вярваш.знам че сега ти е супер тежко ,но в живота има и такива моменти.поеми дълбоко дъх и се опитай да не се замисляш над проблема който те терзае сега.ще "изгрее "пак слънце :) и ти пак ще си безумно щастлива!пожелавам ти го!@!!!!

Blagodarq ti naistina ot se surce :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 22:28
sled bolkata idva lubov...sled lubovta pak bolka i taka..edin vechen krygovrat koito ne moje da se spre...
lubovta e sputstvana s bolka ...nqma shtastie bez sylzi...
kolkoto i da ni e gadno tfa e polojenieto i to nqma da se promeni...
kakto se dava Gospod dava ama i vzema..
Da no az dostatu4no sum stradala za da stradam o6te v smisul mnogo sum plakala i ninakva uteha i nikakva lubov:(

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 22:32
Sled kato ne iskate da obichate i da imate gajeta... nedeite! Zatvorete sarcata si i na pozvolqvaite na milite dumi i nejnite jestove da vi dokosnat... izgradete si svoi leden svqt v koito nqma mqsto za chuvstveni emocii i lubov! Ako uspeete, koeto savsem ne e nevazmojno, kajete mi dali vi haresva da jiveete samo za sebe si i dali tozi vid samota shte vi e po-priqten...! Znam che ot lubovta boli... i to mnogo! Dori i da ne e lubov... bolkata moje da e sashto tolkova silna... no ne biva da se predavame i da vdigame race ot jivota, samo zashtoto nqkoi se e podigral s nas ili ne e otgovoril na chuvstvata ni i t.n. Trqbva da se nauchim da sme silni i da ne pozvolqvame na edin chovek da ni otkaje ot tova da proaljavame da tarsim svoqta "polovinka", da se otkajem ot pravoto si da obichame i da budem obichani!!! Vseki minava prez takiva etapi i se nauchava da se se spravq s tqh po edin ili drug nachin, no v nikakav sluchei NE SE OTKAZVAI :!: Shte mine izvesno vreme i sama shte vidish che tova ne e nachina i shte pojelaesh otnovo da darish lubovta si na nqkogo...
Obichai i ne se otkazvai :!: Uspeh i dano sam uspqla da ti pomogna manichko pone, zashtoto otkajesh li se sega - vechno shte sajalqvash za tozi si ibor! Uspeh :!: :smt056 :smt058


Da taka e no az se pak imam ipriqteli...

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 22:45
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

ziky
06-19-2006, 22:49
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

Christian
06-19-2006, 22:50
Отскоро те познавам .. много си добра и не го заслужаваш, но и аз сам на твоето дередже .. много обичам едно момиче ... с което не ходя от 5 месеца но си я искам и се боря за нея .. бори се и ти .. бори се ..

`Death`Whore`
06-19-2006, 22:58
Не искам да те нараня с мнението си, но форумците много добре разбраха за твоето нещастие. Гадно е, и аз съм мразила всички мъже, но ставаш досадна.

ziky
06-19-2006, 23:06
Не искам да те нараня с мнението си, но форумците много добре разбраха за твоето нещастие. Гадно е, и аз съм мразила всички мъже, но ставаш досадна.

Иска да сподели и иска съвет...на теб може да е досадна..отново става въпрос за лично мнение!

06-20-2006, 00:34
Не искам да те нараня с мнението си, но форумците много добре разбраха за твоето нещастие. Гадно е, и аз съм мразила всички мъже, но ставаш досадна.
Abe za6to imam 4uvstvoto 4e me mrazi6???????????????? :?

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 00:38
Не искам да те нараня с мнението си, но форумците много добре разбраха за твоето нещастие. Гадно е, и аз съм мразила всички мъже, но ставаш досадна.
Abe za6to imam 4uvstvoto 4e me mrazi6???????????????? :?
taka de iskah az da go napi6a...
ta nali za tova e foruma???Da se oplakvame i da iskame mnenieto si a puk za6to se zaqjda6???Neiskam da se karame no se pak pitam :| :? :? :?

rali4ka91
06-20-2006, 00:38
с гаджето ли си скъсала миличка?!
не се разтроивай,ще дойде момент в който ще намериш ТОЧНОТО момче!!!!!
Наистина е така!!!

`Death`Whore`
06-20-2006, 08:07
Не си ми направила нищо, за да се заяждам и да те мразя. Един въпрос - защо не искаш съвет от хора, които поне са те виждали?

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 08:18
Не си ми направила нищо, за да се заяждам и да те мразя. Един въпрос - защо не искаш съвет от хора, които поне са те виждали?


Ami po princp moite priqteli me suvetvat samo da ne stradam..v smisul te znaqt kakvo mi e no nemogat da napravqt ni6to...
A togava za6to se zaqde?!
Tova e mnogo gadno....se edno ti da napi6e6 nqkoq tema i nqkoi da po4ne da te uprekva 4e ti e GADNO!

`Death`Whore`
06-20-2006, 08:20
О, боже! Уатевър!

А защо мислиш, че някой, който не те познава, може да ти помогне? Всъщност никой не може да ти помогне.

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 08:26
О, боже! Уатевър!

А защо мислиш, че някой, който не те познава, може да ти помогне? Всъщност никой не може да ти помогне.

Vsu6nost moje i da e taka no az sum precenila da si spodelq problema za6toto taka 6te mi ulekne... Razbira6 li me? Ama az neiskam da te tormozq teb s moite problemi...Vij ako iska6 me razbirai i ako iska6 me psuvai naum ... Az neiskam da se karam s nikoi za takiva raboti...Predpolagam 4e i na teb ti e bilo gadno za takiva rabori...
6te ti e priqtno li ako nqkoi ti kaje : "Abe ti stava6 mnogo dosadna s tvoite problemi"! A na teb v su6toto vreme da ti e super gadno za Gospodin X ?????
Kakvo iska6 da postigne6 s tezi tvoi dumi?

`Death`Whore`
06-20-2006, 08:33
Не те псувам, спокойно. Знам, че е гадно да загубиш някого, когото обичаш. Още чувствам болката от една раздяла...първите наистина истински чувства...а на него не му пукаше...имаше една тема мое творение: "Чадър или мъж?" с идеята, че чадърът има повече чувства от който и да е било мъж...и оттогава съм параноичка по отношение на приятеля си...а той наистина ме обича. Ето, сега съм мила, но не знам какво да ти кажа...най-много да те успокоя, че има и свесни мъже, макар да не са много...които не искат само секс.

black_dimond
06-20-2006, 08:49
vqrno si e che ponqkoga boli no tva ne znachi che ne trqbva da imash poveche gadjeta a znachi che trqbva da gi podbirash po staratelno

mortishka{}
06-20-2006, 09:13
eem to naistina naranqva lybovta ama bez neq ne moje :) kogato nqkoi te narani misli6 taka i posle idva novata i go misli6 za edinstvenoto mom4e za tova koeto nqma da se otkaje6 kato te narani si misli6 4e samo te naranqva oba4e spomni si hubavite ne6ta

Овцата
06-20-2006, 11:41
Прочети "Единайсет минути" на Паулу Коелю.

butty
06-20-2006, 11:49
Zdraveite,az sam nova vav foruma i dano vi bada polezna s nqkoe i drugo mnenie.. :oops: znachi po temata,spokoino shte si namerish drugo momche,znam 4e zvuchi super banalno,i sega iskash nqkoi prosto da te uspokoi i da ti kaje kakvo da pravish,prosto ne barzai za nikade,liubovta sama shte doide pri teb rano ili kasno,ne se izmachvai zaradi mom4eta,ot opit ti go kazvam,mnogo salzi sam prolqla zaradi momcheta,no nqma nikakav smisal,trudno e..ponqkoga dori nevazmojno da go zabravish,no shte doide i novata liubov i shte go pozabravish.i az bqh v tvoeto sastoqnie minalata godina mart mesec,obache sled tova se zapoznavah s mn mom4eta,i s edno momche si dopadnahme super mnogo,parvo bqhme samo priqteli,posle tragnahme i veche 1 godian i neshto sme zaedno..imame problemi,no bez trudnosti jivotat nqma da hubav...sled trudnostite,idvat preksrasnite momenti.. :wink: :wink:

TikvenaElhichka
06-20-2006, 13:10
Мило момиче,човек за да усети щастието и радостта(и да им се наслади истински) в живота, трябва да познае и страданието и мъката. За да познаеш доброто, трябва да познаваш и злото...

niki7o
06-20-2006, 13:17
6te go namri6 spoko mila :)
i az taka mislq sqko zlo za dobro sa kazali horata

NeSTa_86
06-20-2006, 13:32
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010Сори, че трябва да ти го кажа, но май ти не си точното момиче... :shock: С две думи искам да кажа, че явно дефекта е при теб, за да страдаш всеки път, защото НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО...

ziky
06-20-2006, 14:43
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010Сори, че трябва да ти го кажа, но май ти не си точното момиче... :shock: С две думи искам да кажа, че явно дефекта е при теб, за да страдаш всеки път, защото НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО...?

Да именно или ако не ехубаво си прави така ч е да му е хубаво :)

CVETELLINA
06-20-2006, 15:17
мм това е само моментно!Не мисля,че наистина мислиш това,което казваш...просто си наранена....но в любовта освен много болка и много сълзи има и супер много прекрасни моменти,заради които си заслужава страданието! :wink:

06-20-2006, 15:31
Да бе мноо е тъпо да имаш гадже само те за нимава с глупости.Най-добре е да имаш просто преятелка\приятел секс разговори и до там.

ludamacka
06-20-2006, 16:00
naistina ima i lo6i i hybavi momenti i tova koi naddelqvat-lo6ite ili dobrite-zavisi nai ve4e ot 4oveka do teb.6te vidi6 4e kogato sre6tne6 podhodq6tiq 4ovek vsi4ko 6te ti se naredi :)

Ice_Queen
06-20-2006, 16:47
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010Сори, че трябва да ти го кажа, но май ти не си точното момиче... :shock: С две думи искам да кажа, че явно дефекта е при теб, за да страдаш всеки път, защото НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО...
............кво?! :shock:
ти директно и каза : абе вината е в теб,ти си виновна ,ти си ДЕФЕКТНА!
:shock:
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ моля моля !
2ма влюбени - 1 за друг -те са ПЕРФЕКТНИТЕ и ТОЧНИТЕ! Някой беше казал -ЛЮБОВТА Е СЛЯПА..и е така!когато обичаш някой,виждаш само хубавите му качества,лошите не биват забелязани! И ако има неразбирателство това НЕ ЗНАЧИ че някой е ДЕФЕКТЕН!!! Просто ТЕ не са 1 за друг!!!! (дано ме разбрахте понеже малко оплесках какво точно имах в предвид :oops: )
на кратко - ТИ може да си най-големи звяр,но влюби ли се в теб някой,за него ти си най-красивото на света!

love_all
06-20-2006, 16:56
Ami....gluposti...ne moje da stoish bez gadje, samo zashtoto momchetata hich gi niama...
a i edva li predishnia princ e bil chak tolkova nezamenim...
men ako pitash po-skoro ti e naraneno samochuvstvieto, otkolkoto chuvstavata...prosto teia prikazki sa mi do bolka poznato, DO BOLKA>
niama strashno, ako ima tochen, shte go namerish, ako niama, shte si napravish...momchetata lesno se promeniayt.
PP Dano tova ne go prochete niakoe momche...

06-20-2006, 17:26
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?

love_all
06-20-2006, 17:47
Ne iskam da se natrapvam, ama "samoubiavam se" se pishe s "u"...

Ice_Queen
06-20-2006, 18:09
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?

колко злоба има по света... :roll:

CVETELLINA
06-20-2006, 18:16
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?хаха първо се научи да пишеш грамотно и после почвай да си даваш ненужните коментари!:-#
А и като ти е толкова акъла,защо не вземеш ти да се самоУбиеш!!! :smt017

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:05
Не те псувам, спокойно. Знам, че е гадно да загубиш някого, когото обичаш. Още чувствам болката от една раздяла...първите наистина истински чувства...а на него не му пукаше...имаше една тема мое творение: "Чадър или мъж?" с идеята, че чадърът има повече чувства от който и да е било мъж...и оттогава съм параноичка по отношение на приятеля си...а той наистина ме обича. Ето, сега съм мила, но не знам какво да ти кажа...най-много да те успокоя, че има и свесни мъже, макар да не са много...които не искат само секс.
Da...
Mnogo se nadqvam da sre6tna takuv ...
Ama neiskam samo da bude me4ta...Abe nai-dobre malko 1-2 sedmici da se osuznaq i da gledam napred za6toto neiskma samo da stradam...
A i + tova imam o6te kandidati ama neiskam vse o6te ni6to s nikoi :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:08
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

ziky
06-20-2006, 21:09
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:11
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010Сори, че трябва да ти го кажа, но май ти не си точното момиче... :shock: С две думи искам да кажа, че явно дефекта е при теб, за да страдаш всеки път, защото НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО...?

Да именно или ако не ехубаво си прави така ч е да му е хубаво :)
Kakvo iska6e da kaje6?

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:11
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!

:)
Ami 6te vidim dano :)

Ice_Queen
06-20-2006, 21:12
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ziky
06-20-2006, 21:12
nqma nikoga da namerq to4noto mom4e za6toto nqma takova :smt010
omruzna mi da stradam :smt010Сори, че трябва да ти го кажа, но май ти не си точното момиче... :shock: С две думи искам да кажа, че явно дефекта е при теб, за да страдаш всеки път, защото НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО...?

Да именно или ако не ехубаво си прави така ч е да му е хубаво :)
Kakvo iska6e da kaje6?

Ми примерно ако партниора ти е стеснителен във връзката и не ти е хубаво с него направи така че да е хубаво демек започни разговора ти и ти започни действията за да се отпусне и да ви стане хужбаво..другото само си идва...независимо дали си момче или момиче,....ако си момиче още по добре това доказва че имаш наиситна усет за нещата в една връзка

ziky
06-20-2006, 21:13
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:14
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?

Ti da ne bi da si......... edno momi4e ot tuk s koeto "mnogo se obi4ame"
Ama li4ko na men ne mi puka ot tvoeto mnenie...
XAXAXAXA kakuv ezik u4i6 :smt005 mai ne ti li4ki 4e u4i6 BG ? :D

ziky
06-20-2006, 21:15
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?

Ti da ne bi da si......... edno momi4e ot tuk s koeto "mnogo se obi4ame"
Ama li4ko na men ne mi puka ot tvoeto mnenie...
XAXAXAXA kakuv ezik u4i6 :smt005 mai ne ti li4ki 4e u4i6 BG ? :D
:D

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:16
Ne iskam da se natrapvam, ama "samoubiavam se" se pishe s "u"...
:smt005

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:17
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?хаха първо се научи да пишеш грамотно и после почвай да си даваш ненужните коментари!:-#
А и като ти е толкова акъла,защо не вземеш ти да се самоУбиеш!!! :smt017
:smt005 :smt005 :smt005

Ice_Queen
06-20-2006, 21:18
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

ziky
06-20-2006, 21:19
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?хаха първо се научи да пишеш грамотно и после почвай да си даваш ненужните коментари!:-#
А и като ти е толкова акъла,защо не вземеш ти да се самоУбиеш!!! :smt017
Тряаа малко акъл.... :D

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:21
я се самообий са на никой не му пука земи се отрови никой няма да забележи помияр такъв мислиш ли че на някой му пука са няква тъпа дрисла като тебе бе?хаха първо се научи да пишеш грамотно и после почвай да си даваш ненужните коментари!:-#
А и като ти е толкова акъла,защо не вземеш ти да се самоУбиеш!!! :smt017
Тряаа малко акъл.... :D

:):):):):):):) :lol:

ziky
06-20-2006, 21:22
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

правилно мислишшшотдава ти се...често е при теб.. :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:25
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

правилно мислишшшотдава ти се...често е при теб.. :)

4etki li 6te si pravim :)
Ama na teb da ti kaja pove4e ti se otdava ... pone misli6 po trezvo ot men...az kogato izpadna v cikul i po4vam da mislq pqno :D

ziky
06-20-2006, 21:29
Само незнам кой го влачих пиян и хилещ се из целия квартал и после даже и цунка не получих :|

Ice_Queen
06-20-2006, 21:30
Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

правилно мислишшшотдава ти се...често е при теб.. :)

4etki li 6te si pravim :)
Ama na teb da ti kaja pove4e ti se otdava ... pone misli6 po trezvo ot men...az kogato izpadna v cikul i po4vam da mislq pqno :D

хахахах тва що си мисля че беше отправено към някой друг..ама аз съм скромно дете :oops: :roll:

ziky
06-20-2006, 21:31
[quote:eb6f104241="ziky"]Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

правилно мислишшшотдава ти се...често е при теб.. :)

4etki li 6te si pravim :)
Ama na teb da ti kaja pove4e ti se otdava ... pone misli6 po trezvo ot men...az kogato izpadna v cikul i po4vam da mislq pqno :D

хахахах тва що си мисля че беше отправено към някой друг..ама аз съм скромно дете :oops: :roll:[/quote:eb6f104241]

Не не.....акъла ти не е на дете..поне аз мисля така :-k

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:33
Vuzmojno e :)
Ama na toiqta vuzrast pove4eto mom4eta ne mislqt taka kato teb..poznavam te :)
I tova e mnogo dobre... :)

ziky
06-20-2006, 21:47
Vuzmojno e :)
Ama na toiqta vuzrast pove4eto mom4eta ne mislqt taka kato teb..poznavam te :)
I tova e mnogo dobre... :)

....

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 22:43
Vuzmojno e :)
Ama na toiqta vuzrast pove4eto mom4eta ne mislqt taka kato teb..poznavam te :)
I tova e mnogo dobre... :)

....

Taka si e Cecii :)

ziky
06-20-2006, 22:44
Vuzmojno e :)
Ama na toiqta vuzrast pove4eto mom4eta ne mislqt taka kato teb..poznavam te :)
I tova e mnogo dobre... :)

....

Taka si e Cecii :)

Да де мисля че трите точки значат:"няма какво да кажа"

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 22:51
mmm damm .................. :-# :D

gruio
06-20-2006, 23:02
скъпа девойко ще си имаш гадже не се бой да не се занимаваш да не се париш всеки дори и големите си имат същите проблеми като теб рано ти е да се тръшкаш за щяло и нещяло гледаи си живота а гаджето нема да ти избега :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:05
скъпа девойко ще си имаш гадже не се бой да не се занимаваш да не се париш всеки дори и големите си имат същите проблеми като теб рано ти е да се тръшкаш за щяло и нещяло гледаи си живота а гаджето нема да ти избега :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

Ami :-# nqmma dumi :)

gruio
06-20-2006, 23:15
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

ziky
06-20-2006, 23:18
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

И това е вярно...занапред кокото и каквито си поискаш...би ьор селф и не се занимавай с глупости :)

gruio
06-20-2006, 23:25
ТА ТАКА ГЛЕДАИ СИ ИНТЕРЕСИТЕ И ПРИОРИТЕТИТЕ И .................ДРУГИТЕ СА ДГД КАКВОТО ИМА ДА СТАВА ТО щЕ СТАНЕ "КОЙТО НЕ КАРА КОЛЕЛО ТОЙ НЕ ПАДА ОТ НЕГО"

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:26
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ama ti si golqma rabota :):):)
Taka si e :)
Abe ve4e se opravi be q me vi6te kolko sum vesela :D :-D

gruio
06-20-2006, 23:31
А ТОВА Е ДОБРА НОВИНА ВЕчЕ :smt006 :smt006 :smt006

ziky
06-20-2006, 23:32
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ama ti si golqma rabota :):):)
Taka si e :)
Abe ve4e se opravi be q me vi6te kolko sum vesela :D :-D

Пуф..евала.... :smt008 :smt007 :smt014 :smt013 :smt018 :smt017 :smt011 :smt010 :-$ ::: [-o< =D> :?: :twisted: :-D

:D:D:D:D:D

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:34
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ama ti si golqma rabota :):):)
Taka si e :)
Abe ve4e se opravi be q me vi6te kolko sum vesela :D :-D

Пуф..евала.... :smt008 :smt007 :smt014 :smt013 :smt018 :smt017 :smt011 :smt010 :-$ ::: [-o< =D> :?: :twisted: :-D

:D:D:D:D:D

:D:D:D
Ama koe ot si4kite li4ica da priema :? :)) :D
Stava li purvite 2 :P:P:P:P

ziky
06-20-2006, 23:36
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ama ti si golqma rabota :):):)
Taka si e :)
Abe ve4e se opravi be q me vi6te kolko sum vesela :D :-D

Пуф..евала.... :smt008 :smt007 :smt014 :smt013 :smt018 :smt017 :smt011 :smt010 :-$ ::: [-o< =D> :?: :twisted: :-D

:D:D:D:D:D

:D:D:D
Ama koe ot si4kite li4ica da priema :? :)) :D
Stava li purvite 2 :P:P:P:P

ъ...ъ..................ъъъъъъъъъъ.... :|

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:39
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ama ti si golqma rabota :):):)
Taka si e :)
Abe ve4e se opravi be q me vi6te kolko sum vesela :D :-D

Пуф..евала.... :smt008 :smt007 :smt014 :smt013 :smt018 :smt017 :smt011 :smt010 :-$ ::: [-o< =D> :?: :twisted: :-D

:D:D:D:D:D

:D:D:D
Ama koe ot si4kite li4ica da priema :? :)) :D
Stava li purvite 2 :P:P:P:P

ъ...ъ..................ъъъъъъъъъъ.... :|

Dobre de...
Ebavam se :)
Ne go priemai navurte... :smt018 :smt016

gruio
06-20-2006, 23:42
лека нощ ИСТИНСКА надявам се пак да си пишем и горе главата :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ziky
06-20-2006, 23:53
КОГАТО чОВЕК СЕ ЗАДЪЛБОчАВА В ПРОБЛЕМИТЕ СТАВА чАСТ ОТ ТЯХ И НЕ ВИЖДА РЕАЛНО НЕщАТА ТАКА чЕ СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА И НЕ СЕ ВПРЕГАЙ щЕ ИМА ГОшО ТОшО ПЕшО ДРАГАН СТОЯН ...........КОЛКОТО СИ ИСКАш :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ama ti si golqma rabota :):):)
Taka si e :)
Abe ve4e se opravi be q me vi6te kolko sum vesela :D :-D

Пуф..евала.... :smt008 :smt007 :smt014 :smt013 :smt018 :smt017 :smt011 :smt010 :-$ ::: [-o< =D> :?: :twisted: :-D

:D:D:D:D:D

:D:D:D
Ama koe ot si4kite li4ica da priema :? :)) :D
Stava li purvite 2 :P:P:P:P

ъ...ъ..................ъъъъъъъъъъ.... :|

Dobre de...
Ebavam se :)
Ne go priemai navurte... :smt018 :smt016

Споко свикнал съм =;

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:55
EEEE :)))))))))))))))))

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 00:03
[quote:a3350f8ac3="ziky"]Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

правилно мислишшшотдава ти се...често е при теб.. :)

4etki li 6te si pravim :)
Ama na teb da ti kaja pove4e ti se otdava ... pone misli6 po trezvo ot men...az kogato izpadna v cikul i po4vam da mislq pqno :D

хахахах тва що си мисля че беше отправено към някой друг..ама аз съм скромно дете :oops: :roll:[/quote:a3350f8ac3]
Opa mai v tozi razgovor malko stanaha oburkvaciii :)
Sorrka ](*,) :oops: :oops: :oops:

ziky
06-21-2006, 00:05
[quote:a3ad9c27df="IsTiNsKa_LuBoV"][quote:a3ad9c27df="ziky"]Това явление не искам да имам гадже и никой не обичам е докаот не видиш поредния принц....споко ше ти мине :)
:D
na men li go kazva6 :D
v smisul...abe ti si znae6... :)

Смисал не смиисал пак ше си говориме след време...нещата се обезмислиха много и ше видиш след време ;)

:):):)

Аз ти казвам макс от макс 2 месеца!
не винаги е така :( ..на моменти са нужни повече от 2 месеца..години например.. :(

ЗА НЯКОЙ...но за други не :)
ехехехе тва си зависи от силата на чувствата си мисля аз :smt004

правилно мислишшшотдава ти се...често е при теб.. :)

4etki li 6te si pravim :)
Ama na teb da ti kaja pove4e ti se otdava ... pone misli6 po trezvo ot men...az kogato izpadna v cikul i po4vam da mislq pqno :D

хахахах тва що си мисля че беше отправено към някой друг..ама аз съм скромно дете :oops: :roll:[/quote:a3ad9c27df]
Opa mai v tozi razgovor malko stanaha oburkvaciii :)
Sorrka ](*,) :oops: :oops: :oops:[/quote:a3ad9c27df]
На секи може да се случи :) човшко е да се греши :):)

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 00:07
Ama i az sum edna...kude 4eta :) :oops: :oops: :)

Pr0sTak
06-21-2006, 02:51
Ам аз заради тея страдания разни не съм имал гадже от... 3-4 години :) по някога ми се иска да имам ама като се сетя че ще има край и той ще е гаден и се разубеждавам

Ама живота тече а ние после го осъзнаваме тея 3-4 години са загубени на празно..... колко можех да сменя :mrgreen: а седях и чаках идеалната е мисля че я намерих но за сега е невъзможна любов

babi_girl
06-21-2006, 08:00
Stiga de, ne dejte vsi4ki taka, az cql jivot karah na nespodelena lubov, no nakraq si namerih mom4eto podhodq6to za men. prosto ne trqbva da spira6 da tyrsi6. nedej da priema6 vsi4ki vryzki na seriozno.

KoRn_FOREVER
06-21-2006, 08:36
Любовта винаги боли...

ziky
06-21-2006, 11:12
Любовта винаги боли.../




ЕВАЛААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 11:46
Любовта винаги боли...

Ami za sujqlenie e taka...koito i da si ima gaje i kolkoto i da e svestvo pak boli

Ice_Queen
06-21-2006, 13:31
Любовта винаги боли...

Ami za sujqlenie e taka...koito i da si ima gaje i kolkoto i da e svestvo pak boli
ахах боли ако ти дреме,ако не ти пука -нямаш проблеми !а и да боли..така се научаваме да ценим това което имаме!

gruio
06-21-2006, 22:43
цитирането на КОРН не винаги е мнооооо удачно ВЕчНАТА трябва да ги преживее тези работи а обикновенно който не знае дава най много АКЪЛ не и пълнете главата с умни мисли погледнете се вие къде сте ,какво сте, помогнете и ако можете ,ако не не пречете :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: