PDA

View Full Version : pomognete na edno mnogokratno razbivano surce :(



razbivano_2_puti_surce
06-19-2006, 20:53
hodeh s edno mom4e 5 meseca i 10 dni.predi tova se poznavahme ot predi godina i polovina.ot godina blizko toi ne hode6e s nikoi,za6toto ne iska6e da se obvurzva.a kogato trugna s men sqka6 go vurnah kum jivota.mn go obiknah i toi se privurza kum men mn.si4ko vurve6e dobre.zapo4nahme da si kazvame 4e se obi4ame i t.n.skusa vednuj kum kraq na 5-tiq mesec s men,posle se vurna pak pri men.ala sled sedmica,dve otnovo skusa s mene.tozi put s sms-i,toi sam pi6e6e v tqh 4e nqma smelostta da mi go kaje v o4ite.kaza mi 4e sam bila prava 4e "obicham te" ne se kazva na vseki.kaza mi 4e e bilo gre6ka kogato e trugnal s mene vtoriq put i 4e togava si e mislil 4e si4ko 6te se vuzvurne i 6te stane kakto si e bilo predi.ala ne e stanalo taka.4asove sled kato toi skusa s mene trugna s edno momi4e koeto poznava ot NQMA I 2 SEDMICI.a toi za da obikne momi4e pone vreme mu trqbva.do kolkoto go poznavam de.sprq i cigarite ot skoro.se edno e korenno drug 4ovek ot kakto ne sme zaedno.promenil se e kato 4e li za dobro.dadoh na edin mn dobur pqitel negovata snimka i podaruka koito mi podari za sveti valentin,ta pone da nqma ni6to koeto e negovo pri men.da ala ne stava spomenite i si4ko si e pogrebano vutre v men.no sqka6 vuzkrusva i pak se vru6ta.stra6no mn go obi4am ne go vinq 4e e s druga 6toto samo toi si znae kakvo mu e.sporedn nqkoi koito sa govori li s nego,toi neznae kakvo iska.spored moq priqtelka (strani4en nabliudate) toi 6tql da se vurne pri men 3 put,za6toto me e izlugal 4e me obi4a.ala az ne vqrvam mn mn da vi kaja 4estno.sigurno go kazva za da me ute6i.si4ki mi kazvat da si namerq nov.ala ne stava.ne iskam i da si pomislq dori za drugo mom4e.help me..kakvo da pravq??

{sweet4e}
06-19-2006, 21:13
Добре ако толкова много искаш да си го върнеш оптай да си близо до него,напомни му времената когато сте били заедно,карсивите спомени и т.н.Опитай се да отключиш сърцето му за себе си.Така може да се разчувства.Не се отказвай-бори се докрай за любовта

CVETELLINA
06-20-2006, 13:19
ами много гадна историйка....само мога да ти кажа едно нещо,което бившия каза "не избирам аз,избира сърцето...."виж на сърцето не може да се казва в кой да се влюбва и кой да не обича....според мен може би той има някакви чувства към теб,може би е тръгнал с онова момиче,за да се опита да те забрави....
А ти сега няма какво друго да направиш освен да чакаш,да чакаш времето да заличи болката,да чакаш деня в който ще можеш да погледнеш и на друго момче така както сега гледаш на него.... :|
Успех :wink:

ziky
06-20-2006, 14:44
ами много гадна историйка....само мога да ти кажа едно нещо,което бившия каза "не избирам аз,избира сърцето...."виж на сърцето не може да се казва в кой да се влюбва и кой да не обича....според мен може би той има някакви чувства към теб,може би е тръгнал с онова момиче,за да се опита да те забрави....
А ти сега няма какво друго да направиш освен да чакаш,да чакаш времето да заличи болката,да чакаш деня в който ще можеш да погледнеш и на друго момче така както сега гледаш на него.... :|
Успех :wink:

Ето една ЖЕНА която мисли трезво :) ;)

bibonka
06-20-2006, 14:51
shte citiram edna prikazka..."vednyj schupena vazata kolkoto i da se lepi ne moje da ostane syshtata.." taka e i s lubovta shtom vednyj skysate trydno se vyzvryshtat starite chvystva i doverie.. :-k :-k :-k

NeSTa_86
06-20-2006, 15:10
shte citiram edna prikazka..."vednyj schupena vazata kolkoto i da se lepi ne moje da ostane syshtata.." taka e i s lubovta shtom vednyj skysate trydno se vyzvryshtat starite chvystva i doverie.. :-k :-k :-k \:D/

ludamacka
06-20-2006, 16:07
ami mislq 4e nqma smisul [-X 6tom ti e kazval 4e te obi4a i taka natatuk a sled kato ste skusali vednaga e trugnal s dryga na4i ne te e obi4al istinski.lybovta ne se zabravq ili ostavq.ili q ima,ili ne.

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 16:13
Ами кофти,ма понякога хората се разминават и сега няма какво да се направи,освен да запазиш добрите спомение и нищо повече

mackata_vn
06-22-2006, 08:59
nz ama kato gledam te sa kusali dva puti zna4i toi ne e bil oreantiran v 4uvstvata si taka 4e dali puk da ne e novoto gadje samo kato proba da vidi dali moje da te zabravi ili da se otdale4i ot teb.men mi se struva 4e e izlugal 4e ne q obi4a... :---) :---)