PDA

View Full Version : Imam problem ?HELP !!! PLZ!



wsxokm
06-19-2006, 21:07
Ami zna4i utre 6te imam nezabravima no6t s priqtelkata si.Molq vi se kajete kakvo da pravq,za da q vazbuda maksimalno dokato polude???(izklu4ete lizane po onaq rabota.)Iskam ne6to s koeto da q pobarkam,ili mi kajete nqkakva poza?? ](*,) ](*,) ](*,)

Dreamfall
06-19-2006, 21:25
omfg!!! s lizane 6e i e mn qko.... ama dea znam... :mrgreen:

Lumidee
06-19-2006, 21:51
Ima mn nachini, za da q poburkash.. vsichki xora imat razlichna chuvstvitelnost na opredeleni mesta, no pone imat nqkakva.. trqbva da vidish na neq kakvo i xaresva..MOjesh da q nakarash da se poburka s edna celuvka ako e dostatuchno strastna i vyzbbujdashta. Mojesh da q dokosvash i da q celuvash po vrata i uxoto(na men tova mn mi xaresva) sushto i celuvkite po korema.. moq korem e mn chuvstvitelen i az mn se kefa.. tova sa nqkolko vuzmojnosti dano sa ot polza!

Carlos
06-20-2006, 09:00
Ima mn nachini, za da q poburkash.. vsichki xora imat razlichna chuvstvitelnost na opredeleni mesta, no pone imat nqkakva.. trqbva da vidish na neq kakvo i xaresva..MOjesh da q nakarash da se poburka s edna celuvka ako e dostatuchno strastna i vyzbbujdashta. Mojesh da q dokosvash i da q celuvash po vrata i uxoto(na men tova mn mi xaresva) sushto i celuvkite po korema.. moq korem e mn chuvstvitelen i az mn se kefa.. tova sa nqkolko vuzmojnosti dano sa ot polza!

Много вярно, ама ако не я познаваш, не й знаеш ерогенните зони, лизането си е уноверсално и няма начин да не я побъркаш!