PDA

View Full Version : Vuzmojno li e?



06-19-2006, 21:35
pravih sex s edno mom4e?! no bqh v cikul vtoria den mislq 4e i vsi4ko be6e ok no sega sled okolo 4-5 dni na tova mom4e mu ima neshto na onaq rabota a 100% ne e spal s druga osven s men? ot kakvo moje da e tova? dali e e neshto opasno i ot men a az sum sigorna 4e sum 100% zdrava!!! t.e nishto mi nqma ne sum bolna ot nishto ?! Spored vas ot kakvo se e polu4ilo tova neznam daje kakvo e no ima neshto na onaq si rabota?! opasno li e? pls pomognete !!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Lumidee
06-19-2006, 21:43
Kakvo mu ima?Ti nishto ne kazvash..budi po konkretna, zashtoto ne vijdam nachin kak da ti pomognem! Izpolzvaxte li prezervativi? Ako ne sigurna, che ti nqma nihsto i toi ne e imal dr kontakti nqma problem.. ama az taka ili inache ne razbrax kakvo mu ima!>?!

Tekitha
06-19-2006, 21:43
кръвта която изхвърляш повреме на цикъла ти е доста мръсна и ако правиш секс момчето може да получи различни инфекции .... затова мисля че човек преди да прави нещо трябва да бъде добре осведомен за последствията за да вземе предпазни мерки

LapaiteMiKura
06-19-2006, 22:24
pravih sex s edno mom4e?! no bqh v cikul vtoria den mislq 4e i vsi4ko be6e ok no sega sled okolo 4-5 dni na tova mom4e mu ima neshto na onaq rabota a 100% ne e spal s druga osven s men? ot kakvo moje da e tova? dali e e neshto opasno i ot men a az sum sigorna 4e sum 100% zdrava!!! t.e nishto mi nqma ne sum bolna ot nishto ?! Spored vas ot kakvo se e polu4ilo tova neznam daje kakvo e no ima neshto na onaq si rabota?! opasno li e? pls pomognete !!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
abe ei ku4ki malki, nau4ete se purvo kak se pravi BEZOPASEN sex pa posle se ebete na levo i na desno maika vi deba rezani mirizlivi putki takiva !!!

joro_tev
06-19-2006, 22:27
По време на секс, по време на цикъл задължително използвай презервативи, защото кръвта по време на цикъл на практика прочиства организма на жената и има доста вредни микроорганизми, който могат да се пренесат върху половите органи на мъжа