PDA

View Full Version : Първият път



06-19-2006, 23:48
След няколко дена ми се налага за 1-ви път да правя секс с приятелката си.Ебал съм до сега но не съм отварял девственица,зор ли е ? Какво е нужно по-малко да я боли и въобще разяснете ми целият процес :)

osemenitelia
06-20-2006, 00:23
ако е готова психически и го иска наистина най верояно няма да я боли ама нищо не се знае сички момичета са различни...

Carlos
06-20-2006, 08:55
Ами наблегнете повече на любовната игра, за да може тя да се отпусне и да се овлажни хубаво. Бъди нежен и мил. Ако ти каже спри - колкото и да не ти е кеф, спри. Не я напъвай много, а вкарвай нежно и леко. Айде УСПЕХ! :)

Nadelina
06-20-2006, 10:28
Nai vajnoto e da e otpusnata... Shtoto ako e pritesnena she q boli poveche..Trqbva dobre da q ovlajnish..da q vazbudish za da moje bolkata da e maximalno malka.. Moje pyrvo da probvash s prystite za da si napravish mqsto.. i posle chak da go vkarash..ama leko leko..i to she stane..

L!m0nA
06-20-2006, 12:03
Nai vajnoto e da e otpusnata... Shtoto ako e pritesnena she q boli poveche..Trqbva dobre da q ovlajnish..da q vazbudish za da moje bolkata da e maximalno malka.. Moje pyrvo da probvash s prystite za da si napravish mqsto.. i posle chak da go vkarash..ama leko leko..i to she stane..
Съгласен съм. :mrgreen:
Ае Успех :D

alkobalko
06-20-2006, 16:14
Kato nachalo se postarai tq da e otpusnata maksimalno mnogo. Nablegnete na lubovnata igra. Budi mil s neq, govori i nejno i q vuzbudi kolkoto mojesh poveche. Da, shte ima bolka, no ako tq e napulno gotova vsichko shte mine normalno.

Nofacenoname
06-20-2006, 16:46
Aleandra нямам нищо против теб,но просто се ПОВТАРЯТЕ!Виж предишния пост преди теб! ](*,)

alkobalko
06-20-2006, 16:49
Pri polojenie, che e zadaden vupros az davam lichnoto si mnenie. A otnosno tova, che postovete se povtarqt, znachi temata e izcherpana. => LOCK