PDA

View Full Version : trqbvat li roditeli vuob6te?



patoka_dafi
06-20-2006, 00:08
na6te sa razvedeni ot 14godini i kaji re4i jiveq pri maika si ama to edno jiveene tq e v italiq i sega jiveq s baba i dqdo koito same otgledali i maikami i ba6tami sigurno same gledale mnogo malko ama taka e po hybavo za6toto nqma koi dati mrunka na glavata ama kakto i dae sega jiveq s baba si dase vurnem na dumata no nali znaete tq regylira kran4eto za pari i go dava po izkuso no roditelite samo mrunkat zatova nqma polza ot tqx :-D

IKisseDAGirL
06-20-2006, 13:48
:shock: не се обиждай, но... не мислиш ли, че разсъжденията ти са малко ограничени..:roll: все пак родителите на са само за да ти дават пари.. нито пък баба ти и дядо ти :? мислиш така, защото си живял повечето време без тях
наште понякога мн ме ядосват, но все пак ги обичам и нз кво бих правила без тях :roll:

djigi
06-20-2006, 14:00
Виждам втората безмислена твоя тема в този форум!

Трябват ми, да! Както каза valantain_love родителите не са само за пари. Всъщност за мен родителите са хората, които са ме отгледали. В моя случай са биологичните (не е доказано) ми майка и баща. Може да не съм в идеални отношения с тях, което е нормално, но са ме научили на доста неща (можеше и на повече)

niki7o
06-20-2006, 14:01
estestveno 4e mi trqbvat :!: na koi ne mu trqbvat :?:

06-20-2006, 19:00
как може изобщо да има подобна тема?! :-k разбира се че трябват!Не само за пари бе човек,в трудни моменти кой ще е до теб,кой ще се мъчи да те разбере,кой винаги ще те закриля?

kobrichka
06-21-2006, 16:31
според мен говориш пълни глупости,на кой не му трябват родители найстина доста пъти сме имали кавги и спорове но немога да си представя какъв щеше да е живота ми без тях,а и не искам да си представя,а и само едно запомни докато гледаш на ваште само като за спонсори няма да си промениш мисленето,не си прав по тоя въпрос [-X
това е моето мнение

sexy_dizzy
06-21-2006, 18:48
Имало е моменти,в които бих се съгласила с твоето мнение,но след като разсъждавам осъзнавам че родителите са изключително важни.Ти от доста време живееш без тях и е нормално да мислиш така.Не са били до теб в най-тежките моменти,родителите не са само"мрънкащи" и"изискващи".Те просто искат най-доброто за детето си.Не трябва да ги виним за това.И ние ще се държим така като станем родители-не мислите ли?!

patoka_dafi
06-21-2006, 21:28
izvinqvaite no moje ida raboti6 i dase izdurja6 sam koeto e po hybavo i nqma nikoi dati durji smetka za koeto ai znam li vie ot va6ata gledna to4ka e drugo vie samo za pari gi tursite ako ne e taka 6eme izvinqvate taka 4e dasi samostoqtelen e nai hybavo :smt011

Angle_f
06-23-2006, 23:20
Estestvano,4e ti trqbvat :!: Za tva gi ima pomisli malko i 6te razbere6

If4eto
06-24-2006, 22:11
estestveno 4e mi trqbvat :!: na koi ne mu trqbvat :?:

Nem,na men takiva roditeli kato moite ne mi trqbvat.Te bez tva ni6to ne pravqt za men,osven da mi davat pari,a kato navar6a 18 moje i tova da ne pravqt.Vsi4ko,koeto sam nau4a e ot kakvi li ne drugi hora,samo ne i ot tqh.E,trqbva da se 4uvstvam blagodarna za tova,4e mi pravqt filiiki za zakuska,no vsi4kata druga domakinska rabota se podelq na 3 i ob6to vzeto se 4uvstvam kato v ob6tejitie,v koeto jiveq s nqkvi slu4aini tam i trqbva da se iztarpim o6te izvestno vreme.

ToNiTy_f`
06-26-2006, 20:12
o0o0o0 koito smqta 4e roditelite ne mu trqbvat naistina e zle s akyla!!!Makar adski mn puti da se karame s na6ite i v opredeleni momenti da ne iskam da gi vijdam i da ne iskam da sa6testvuvat prosto ne moga bez tqh!!I mislq,4e tova e normalno za vseki edin 4ovek!