PDA

View Full Version : Простотия и половина!



catsado
06-20-2006, 01:08
Така здравейте всички от големите градчета!Мухаха!Ау Дидке здрасти и на тебе 100% ще мярниш темата даже може я туриш на топик в локалния се пак като ви знам какви сте момичетата няма начин как да не я скиваш!Та така сега събираме се да направя две същества известни!Та ние сме от гр.Долна Оряховица (и то един град но...) се пак историята ни си я бива пък и секи знае какво става с хора от други градове дошли да ни се праят на бабайти в селото :P!Но как да е първо ще ви поотегча малко,след това разсмея и накрая може да помислим по темичката а?! Та така такива работи по принцип не би трябвало да се дрънкат на ляво и дясно,но нали искам да позлобея малко как да не ги обачи човек,пък и да видят другите какви момчета има, и аз съм представител на силния пол, но се пак с много различно мислене!Та за какво ще говорим ами за две "улюбени" гълъбчета.Чете сега внимателно каква историика ще напиш и между другото е 100% истина сега Деса Жабата,Зъблата,Моливчето,В мпира(сладуранката е от с.Първомайци и е братчетка на днешната ни геройня!Десо мър не само зъбите са ти големи ами и имаш малки и супер грозни уши!) или с още 100-те си прякора немож излъга,че си е слух,се пак се обръщам към тези хора защото знам ги аз,че четат такива форумчета,така да започнем историиката е малко но много може да се смеете,мислите или каквото там друго решите докато я четете!Така въпросните две гугутки Дуца-Деница няква си беше, и Тодор Куманов или накратко Куманчето( хехе на тоя му знам даже и фамилията,чак да не повярваш) та двамата били сладурите на нашата рекичка тука дето минава през градчето ни Долна Оряховица, та били на реката радвали се на слънцето на водата(ох каква е мръсна тя леле,че и понамирисва,пък цвета и тъмно зелен , и се прилива от леко кафеникаво,то може би заради мръсния канал ама ... се пак!)та били си те там вероятно прегърнати и въпросния кавалер казва:
-Ае Дуцо ако ям водорасли ще ми пуснеш ли?
И какво мислите отговорила Дуцито:
-Да!
И нашия юнак няма шест пет назобал се като мърша с тея водорасли(леле колко ли са били вкусни,трябва и аз да пробвам,а може би на суши?!Е нз ще го питам като го видя!) и накрая какво мислите станало?!Хехе еми естествено нищо Дуцито не му пуснала!А пък уж са обичкат и нз си още какво!Та от тук може няколко извода да направиме и те са:
1.До каква степен някой от нас мъжете са готови да се унизят и да потъпчат мъжката гордост и чест заради едното ебане!От което Дуцито може се почуства поласкана,че понякъв начин е успяла да го "прецака" да се изложи тоя калпазанко!
2.Колко много всъщност я обича той?За какво ходи с нея и се занимава с нея ако не заради секса?!?Хмм.....
Сега от другата страна:
1.Ако бях на мястото на Куманчето какво ли бих си помислил:
"Да ве да тая ако найстина държеше на мене и държеше и на самата себе си и на думата, щеше да ми пусне!" е извод явно Кумане тая не и пука за тебе!.
2.Ако бях от страна на Дуца(е малко ще ми е трудно, но нали са ми казвали,че ставам за психолог и мога ей така да ровичкам из главичките на хората та ще се помъча да си помисля,че съм от нежния пол и да видя какви мисли биха ми минали през малката главичка по време на това "пиршество" с вкусните сладки водорасли,що да не са сладки се пак растат в сладководна вода!:P!) та най-вероятно щях да си помисля,хм абе тоя пич е смене само заради едното ебане ли???
Ми тва са няколкото изводчета още изводи нека вие да дадете!Ох,ох,ох леле колко ли хора от нашета област,ще имат нервичките да прочетат тази голяма приказка,хора от гр.Велико Търново (Уха велики сме братя).Или пичовете от гр.Горна Оряховица (там са кадърните ние тука в Долна какво ли да кажем ама нали сме си долни хора....).!Еееее ама какви са тея физиономиики дето правите даже не съм ги и очаквал:)Нека посмейте се малко на простотията на хората,какви магарии правиме заради едното ебане!После да вложим малко сиво вещество(ако не е измряло всичкото от многото козове извъртяни до сега :smt004 ) и да видим какво още ще измъдрим!Интересното е че като базикнах Куманчето за това той се опули и каза:
-А ти от каде знаеш!?
Няма страшно мой тука сме малко градче всичко се научава!Още повече,че от мене неможе да се скрият такива неща!Пуснал съм корени на всякаде!Не случайно нося кодовото име DpyB!Та ако сте познати на на тези двамата, и ги видите и им съобщите новинката и те ви попитат:
-Ау ама ти от каде знаеш!?И направят някоя супер физиономийка,просто им кажете "имам си източници" и след като видите,че яко се изпотят и станат червенички като рачета,може да им кажете "от catsado"!
Сега малко и за автора:
Ами какво да кажа:
1.Защо написах тая темичка,ами в локалния ни чат беше турено на топик една темичка от форумчето,пак от любезната ни,посещаваща такива форумчета Дидка!Дидке как си!Поздрав за тебе с някое по хард металче!Та четох оная тема,прочетох си я като приказчица преди лека нощ деца и легнах да спя но докато задрямвах се сетих за тази случка,обмислих я на бързичко как да я формулирам и седнах да я драсна,та да може да се посмеем добре,пък и да чуя на други хора мнението за тва събитие!
2.Една малка мъдрост:Че ако може да се пресмеете на самите себе си сте велики!
3.Така,щото искам и аз малко да позлобея,явно като ги изложа хората,щото явно им пука!Или Дуци спря да плащаш данък обществено мнение?!
4.Ае Дали ще ме вземат в Шоуто на Слави?Може да имам бъдеще!:P
Ами това е скъпи ми четатели благодаря ви за изхабените нерви,белите косми и изтъпените нокти докато прочетете мойте големи писания!Лека нощ!

murbp
06-20-2006, 01:20
wtf :-s

PoIsOnKiSsES
06-20-2006, 05:43
pf tva deto si napravil govori lo6o ne samo za galab4etata no i za samiqt teb deto uj se misli6 za mn umni4ak tva kvo pravqt si e tqhna rabota ne ob6testvena te nali imat glava na ramenete si? jiveem v svobodna strana i vseki ima pravo na izbor nezavisimo dali na okolnite 6te im haresa mogat i sami da mislqt za posletsviqta ot dadena postapka a se nau4i da gleda6 samo v svoqta 4iniq a ne v sasednata savet:ne govori taka za horata za6toto ako nqkoi postapi s teb taka nqma da ti e priqtno nali? i siope4i akula malko :) :) :)

catsado
06-20-2006, 06:49
[quote="PoIsOnKiSsES"]nau4i da gleda6 samo v svoqta 4iniq a ne v sasednata savet:ne govori taka za horata za6toto ako nqkoi postapi s teb taka nqma da ti e priqtno nali?[quote]
1.Уважавайте кирилицата затова днес има много хора неграмотни заради тези чатове,и заради това писане на латиница и с вашета глобализация!
2.Няма кой какво да тръгне да говори за мен,но за жалост и да тръгне не ме бърка,виж по горе някой от нещата дето съм драснал!
3.Какво да гледам в мойта чинийка като е празна? :P

06-20-2006, 06:55
Ами кво дати кажа?5 минути от живота ми за нищо!Това което си написал е пулна тъпня,мой човек!Сорка,ама си е така!Аре peace!

foulmist
06-20-2006, 08:26
ne neeeeeeee oslepqh prosto pove4e ne moga da 4etaaaaaaaaa ](*,)

Carlos
06-20-2006, 09:07
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

djigi
06-20-2006, 09:41
Принципно много обичам да чета по-дълги съобщения във форума, но това е лишено от всякакъв смисъл. Нито се смях, нито се изумих, нито го дочетох (всъщност)


1.Уважавайте кирилицата затова днес има много хора неграмотни заради тези чатове,и заради това писане на латиница и с вашета глобализация!

И ти си сред тях!

А и между другото много лошо впечатление ми направи, че казваш такива подробности за хората. Изключваме, че разказваш история, която не е твоя. Но да споменаваш имената и местоживеенето на хората вече е прекалено.

CRaZy_IKT
06-20-2006, 10:04
Почувствах се сякаш съм на някъв тъп селски събор :shock:

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 10:19
Почувствах се сякаш съм на някъв тъп селски събор :shock:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Абсолютно...за селските моми Пенка,Ганка,Похлупанка,Цан а и Гаца,Даца,Маца ...страшна тема...наистина си изгубих ценното време да я прочета :-&

L!m0nA
06-20-2006, 12:10
А уе пич ти цял роман си написал уе майна!!! ](*,)

06-20-2006, 12:18
Ne q prochetoh daje cqlata shtoto me domurzq pa i beshe strashno tupa tam za guca puca muca i nz si kvo oshte

Tekitha
06-20-2006, 13:12
Такам.... Обръщам се към всичките които оплюхте темата на момчето: Абе хора в темата ако не пише нещо от сорта на бях на купон напих се надрусах се ебах се с петима и сега не знам от кого съм бременна ви е тъпа. Поне можеше да уважите труда на момчето защото я е написал със савсем чисти намерения и ако случайно не ви е стигнал мозък да разберете въпросът беше в това до къде са способни да стигнат мъжете за едното ебане. Като не ви изнася не сипете злобата си тук никой не ви е виновен че сте кисели и ако смятате че сте много по креативни напишете по- интересна тема. Замислете се малко за нивото на интересите си само това мога да ви кажа и ако нищо не се е получило пускайте си по сто теми относно изпразването в устата или дали някое курве на 13 е забраменяло от пръстите на гаджето на приятелката й.... еми това съжалявам че не бях много любезна ама мисля че понякога прекалявате.

MaXy_GiRL
06-20-2006, 13:13
Ае,пич тука само време губиш!!! :evil: Голям роман!!!Голямо нещо!!!И поне да беше нещо умно пак то.....само тапотии.... #-o :smt019

NeSTa_86
06-20-2006, 13:48
а някой прочети л;и след 3-тия ред, защото аз лично до там стигнах

Angel_Girl
06-20-2006, 23:18
Ne q prochetoh daje cqlata shtoto me domurzq pa i beshe strashno tupa tam za guca puca muca i nz si kvo oshte
Macko napalno te podkrepqm stignah po vtoriq red i se otkazah =P~ =P~ =P~

Dreamfall
06-20-2006, 23:19
am hora.... pro4etoh do polovinata .. ama...ako moje nqkoi da mi obqsni....KUV BE6E SMISULA V TVA TUPO NE6TO E?!?!?!? :-D

t0nTy
06-21-2006, 07:20
Хмм ... според мен историиката хич не е тъпа ... (прочетох я цялата)
И даже съм и от региона на случката ... няма значение де 8)

Тааа ... смисъла на темата беше до къде могат да стигнат момчетата заради едно е**не :?

XXX_f
06-21-2006, 07:41
Aaa ti maitap si nmapavi s nas,trqbva6e otgore da napi6e6 , nqma smisul da go 4etete :smt016 Ta malko komentar ,po temata - ami da ti kaja tova ,om4e e qvno malko glupavo 6tom e izqlo vodoraslite luha6ti na "qko"

the_destiny
06-21-2006, 07:50
Такам.... Обръщам се към всичките които оплюхте темата на момчето: Абе хора в темата ако не пише нещо от сорта на бях на купон напих се надрусах се ебах се с петима и сега не знам от кого съм бременна ви е тъпа. Поне можеше да уважите труда на момчето защото я е написал със савсем чисти намерения и ако случайно не ви е стигнал мозък да разберете въпросът беше в това до къде са способни да стигнат мъжете за едното ебане. Като не ви изнася не сипете злобата си тук никой не ви е виновен че сте кисели и ако смятате че сте много по креативни напишете по- интересна тема. Замислете се малко за нивото на интересите си само това мога да ви кажа и ако нищо не се е получило пускайте си по сто теми относно изпразването в устата или дали някое курве на 13 е забраменяло от пръстите на гаджето на приятелката й.... еми това съжалявам че не бях много любезна ама мисля че понякога прекалявате.

да, наистина как никой не разбра, за какво всъщност е темата??

как може да напишете 10-15 мнения с едно и също съдържание?! ](*,)

btw авторът се е постарал да я направи интересна за четене, а не ви дава повод до го правите на нищо, заради това че не ви е харесала ...

foulmist
06-21-2006, 13:44
to v zaglavieto si go pi6e Prostotiq i polovina muahahaha :mrgreen: :twisted: :twisted: