PDA

View Full Version : ne moga da mu otkazvam.....



06-20-2006, 10:28
Znachi sega shte vi kaja kakvo se sluchi sas mene az sam vi spomenavala ama...Taka vchera hodihme na basein sas edna moq fr i reshihme da se otbiem do bivshiq mi nie sme si mn dobri priqteli mejdo drygoto no...toi ni pokani v tqh...i sednahme da gledame film...toi se nastani do mene na legloto i pochna da me....a az mnogo go obicham i ne moga da mu otkazvam samo dokato go vida i omekvam....i stana....taka che se**** of nz mnogo go obicham nz kakvo da pravq dali da si davam naprazni nadejdi ili ne...tova koeto se sluchi vchera nqma da go zabravq:((((((((((Pls kajete mi kak da postapq...

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 10:32
Това е човешкото ( в частност женско) съзнание,че ние винаги се хващаме за най-малките неща дори като удавник за сламка,чисто и просто си се надяваме до последно човека да има нещо предвид...е да ма според мен точно си си те има за едното чукане...не ги мисли така нещата,че щом го привличаш физически със сигурност и емоционално...не е така в тоя аспект...научи се да казваш Не понякога...трябва си

Eimi_{}
06-20-2006, 10:36
Зависи от човека..Щом е бивш.значи нешо е станало и може да се повтори пак!А може и да се е разкаял.Не го познавам и незнам... :wink:

06-20-2006, 10:40
Mi da ama az vse oshte go obicham i to tvurde mnogo i za tova nz kakvo da praq da go pitam li dali otnovo shte se poluchi neshto mejdu nas{za 8-mi put moje da vi se stori mn tbpo i glupavo no ako sme zaedno shte e za 8-mi put}no ako me odreje ili puk .. abe nz..kajete mi da govorq li sas nego ili da se opitam da go zabravq po nqkakav nachin,no nz kakav,zashtoto toi postoqnno idva i me pregrushta kogato sme nasame....:~((( :(

bBAbYyYTo
06-20-2006, 10:41
Мъжете са си така .. Колкото и грубо да прозвучи той просто се е възползвал от теб.. Забрави го .. Просто се примири с факта че той вече няма да бъде твое момче ..

06-20-2006, 10:44
ne moga da se primirq nz zashto no prez tezi izminali 2 meseca probvah sas 3-ma i ne moga da go zabravq!Kogato celuvam tqh vsushtoost mechtaq da celuvam nego chesno vi govorq kajete mi da govorq li za posledno sas nego za da razbera dali da se nadqv ili da produljavam da se mucha taka.... :smt010

bBAbYyYTo
06-20-2006, 10:44
Mi da ama az vse oshte go obicham i to tvurde mnogo i za tova nz kakvo da praq da go pitam li dali otnovo shte se poluchi neshto mejdu nas{za 8-mi put moje da vi se stori mn tbpo i glupavo no ako sme zaedno shte e za 8-mi put}no ako me odreje ili puk .. abe nz..kajete mi da govorq li sas nego ili da se opitam da go zabravq po nqkakav nachin,no nz kakav,zashtoto toi postoqnno idva i me pregrushta kogato sme nasame....:~((( :(

Всички те разбираме перфектно .. Моят съвет е да не се унижаваш повече , защото след като 8 пъти сте тръгвали и късали то... той просто се възползва от теб и си играе с теб .. според мен ! Остави го сам да осъзнае грешката си .. Не му натяквай присъствието си .. И ако наистина има нещо към теб той ще те потърси.. А тези прегръдки за който говориш са просто навик а ти се оставяш да бъдеш хиляди пъти наранявана заради него ... дръпни се кажи НЕ .. Не може той да прави каквото си иска с теб а после ти пак да отиваш при него. Кажи му или ще си с мен или не какво е това само да те обърква и унижава.. няма да го бива така . поговори с него само той ще ти каже как са нещата.. ](*,)

niki7o
06-20-2006, 10:45
Зависи от човека..Щом е бивш.значи нешо е станало и може да се повтори пак!А може и да се е разкаял.Не го познавам и незнам... :wink:
i az mislq taka

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 10:45
Ами тогава говори с него,щото иначе пък само ще се чудиш дали няма да се върне при теб ако говориш с него...така,че опитай...и после кажи кво е станало

06-20-2006, 10:46
Znachi shte govorq sas nego i shte my kaja ili si sas mene ili ne...ako ne priqteli i tova e shte go zabravq rano ili kasno:~(

bBAbYyYTo
06-20-2006, 10:46
ne moga da se primirq nz zashto no prez tezi izminali 2 meseca probvah sas 3-ma i ne moga da go zabravq!Kogato celuvam tqh vsushtoost mechtaq da celuvam nego chesno vi govorq kajete mi da govorq li za posledno sas nego za da razbera dali da se nadqv ili da produljavam da se mucha taka.... :smt010


Да се целуваш с 567 момчета не е начина да го забравиш , а всъщност по този начин нараняваш себе си .. като си мислиш че това можеше да бъде той и така нататък.. Започни нова връзка когато ти си готова защото по този начин не мислиш ли че нараняваш и другите момчета с който се целуваш.. ами те може да се чувстват точно като теб сега! Не бъди егоист мисли за другите не само за себе си !!!

illusioN_
06-20-2006, 10:48
НЕ знам какви са били причините за да скъсате, но споко за това 4е мн пъти сте късали...А АЗ СЕ ЧудИх дали има някой като мен, хихи :)) Знам какво е да бъдеш омагьосана от едно момче... И 4е ти е много трудно да му каже6 не. И за това му кажи-давам ти последен шанс, и не се надявай някога пак... Осъзнаваш ли го?!-край на цитата :) При мен се случи така, последното тръгване, и след това, имаше и още опити,но с тези думи ти си го предупредила да внимава :P

06-20-2006, 10:51
Mi dobre az nemoga da utida pri nego s tezi dumi,shte mu kaja iskam da pogovorim kogato sme nasame i kogato tova stane shte my kaja "Mnogo dobre znaesh che te obicham i iskam da sam sas tebe,kaji mi imam li nqkakv shans sas tebe ili vsichko e bilo iluziq..." i ... predoljete mi kakvo da my kaja za posleden put d se opitam da sam sas nego

bBAbYyYTo
06-20-2006, 13:14
по този начин той разбира че може да прави каквото си иска с теб а ти пак ще се върнеш при него .... :roll:

06-20-2006, 15:14
dobre kakvo da pravq vav takav sluchai.....kak da postapq za da ne sajalqvam posle:(

seksi_kote_f
06-20-2006, 15:22
Prosto se upitai da mu otkaje6 za6toto taka 6te stava vse po zle i po zle i ti 6te strada6 a ne nqkoi drug zabrvai go zabrvai vsi4ko koeto si imala s nego i budi sulna i mu otkazvai Uspeh mila ;-)

ziky
06-20-2006, 15:24
Изяснете и чуствата с него и ако има и той някакви такива особенности към теб опитайте отново....ако не значи те исползва само.....ти си преценявай!

ludamacka
06-20-2006, 16:04
ami moqt suvet e:ne poglejdai nazad.priemi go kato mimoleten flirt,spomen.no ne vlagai ni6to pove4e 6tom e biv6 [-X

06-20-2006, 19:17
Shte se opitam!Misi za savetite na vsichki,dano da go zabravq lesno i barzo,no az bqh mu kazala oshte predi "VINAGI MALKA CHAST OT MEN SHTE BUDE ZA TEB"....kakvoto e pisano tova shte te ](*,)