PDA

View Full Version : Въпрос до момичетата (13-15год)



06-20-2006, 10:44
Какво искате да направи едно момче...

При запознанството...
При първата среща...
И по-нататък ;-)


И какво ви трябва за да харесате едно моче :smt004

bBAbYyYTo
06-20-2006, 13:29
при запознанство... добро първо впечетление защото иначе няма да има първа среща .. да се държи възпитано и да не се хвали.. да ми обръща внимание и да не ме пренебрегва ако сме с много хора..
на първа среща да не ми води 241931803 човека .. да се държи мило да не ми противоречи и отново и отново да не тръгне да ми разказва за последното му напиване което ме отвращава адски.. да не ми разказва за бившите си приятелки да бъде чист спретнат и поддържан . това е като цяло

I_love_dead_people
06-20-2006, 14:06
Няма значение дали е при запознанството,при първата среща или по-нататък,нека да се държи с мен така,както трябва-да не се променя защото не ми харесват някои черти в него;да бъде себе си.Няма значение какво очаквам,важното е да ми направи добро впечатление.Как-това е негов проблем :-) Пък ако ми допадне,по-нататък е ясно каво става...

sladkoto_neli
06-20-2006, 14:26
Какво искате да направи едно момче...

При запознанството...
При първата среща...
И по-нататък ;-)


И какво ви трябва за да харесате едно моче :smt004

ами при запознанство искам момчето да се даржи напално естествено и дане се прави на някой голям мъжкар(както правят повечето момчета)
при първа среща искам да си говорим и да се опознаем.неискам веднага да започва да говори веднага за нещо по сериозно предпочитам да се опознаем и чак тогава.
а за по нататък искам да се даржи естествено да ми казва кво чувства и да няма тайни от мен.
а за да го харесвам искам просто да баде себе си.

Eimi_{}
06-20-2006, 15:47
Амии да бъде мил,забавен винаги.Да ме защитава,да не се подиграва и т.н. :D

white_chik
06-20-2006, 17:22
Почти съм излязла от възрастовата граница ама айде ще дам менние.Ами като се запознава с мен по самия начин,по който го прави ще си направя изводи къв е по-характер-дали е некъв отворен,или и малко по-свит,дали има некви намерения,или само иска да види за кво става въпрос.При първата среща,най-важно е да имаме общи теми на разговор,да се смеем и некви такива,а по-нататък-ами..........трябва да е некъв мил,но не непрекъснато да ми тича след задника,трябва да има чуство за хумор и да го показва и винаги да имме какво да правим заедно.Още едно описание на некъществуващото идеално момче :roll: ](*,)

SeXyTo_f
06-20-2006, 17:37
pri zapoznanstvo....da bude ob6titelen...zabaven...i da ne se pravi na "haha, vijteme koi sam az" pri purva sre6ta...mil, dobri4uk...romanti4en...s malko 4uvstvo za humor...i ne da mul4i..no da ne govori mn 4e da ne moga da vzema dumata!.
po natatuk...pod6ti su6toto kato pri 1vata sre6ta! (абе така да се каже...да бъде себе си!)

sandrinia_15
06-20-2006, 18:11
При запознанство да се държи мило,да не се лигави,да говори за себе си,но без да се увлича,само общи и кратки неща.
На среща - да не започне да играе на GSM-а или да звъни на някого,да не зяпа в деколтето на момичето,да говори спокойно и не на висок тон,желателно е при първа среща да плати разумните разходи.
По-нататък - да покани момичето на втора среща,не веднага след първата,да си говорят от време на време по Skype или в чата.Като се опознаят,вече ще решат сами:))

love_all
06-20-2006, 18:17
Ami...zavisi ot momcheto...
Triabva da e obshtitelen, da e zabaven, da ne se poznavame otdavna...i... da ima sladko dupe... :oops:

06-20-2006, 20:55
Помогнахте ми много мерси ;-)

ziky
06-20-2006, 20:56
Ami...zavisi ot momcheto...
Triabva da e obshtitelen, da e zabaven, da ne se poznavame otdavna...i... da ima sladko dupe... :oops:

Мръсно подсъзнание :D:D:D:D:D

zElEnA^mAsLiNkA
06-20-2006, 20:57
Ami...zavisi ot momcheto...
Triabva da e obshtitelen, da e zabaven, da ne se poznavame otdavna...i... da ima sladko dupe... :oops:

Мръсно подсъзнание :D:D:D:D:D
Mhm ... dupet0 e mn vajna 4ast!

ziky
06-20-2006, 20:58
Ami...zavisi ot momcheto...
Triabva da e obshtitelen, da e zabaven, da ne se poznavame otdavna...i... da ima sladko dupe... :oops:

Мръсно подсъзнание :D:D:D:D:D
Mhm ... dupet0 e mn vajna 4ast!

Знам се пак съм момче и знам събратята какво гледат като мине няое както те го наричат "сливе".....не амо дупето ами и "очите".. :)

zElEnA^mAsLiNkA
06-20-2006, 21:00
Ami...zavisi ot momcheto...
Triabva da e obshtitelen, da e zabaven, da ne se poznavame otdavna...i... da ima sladko dupe... :oops:

Мръсно подсъзнание :D:D:D:D:D
Mhm ... dupet0 e mn vajna 4ast!

Знам се пак съм момче и знам събратята какво гледат като мине няое както те го наричат "сливе".....не амо дупето ами и "очите".. :)
Az za myjk0t0 g0v0rq :P

ziky
06-20-2006, 21:04
Ami...zavisi ot momcheto...
Triabva da e obshtitelen, da e zabaven, da ne se poznavame otdavna...i... da ima sladko dupe... :oops:

Мръсно подсъзнание :D:D:D:D:D
Mhm ... dupet0 e mn vajna 4ast!

Знам се пак съм момче и знам събратята какво гледат като мине няое както те го наричат "сливе".....не амо дупето ами и "очите".. :)
Az za myjk0t0 g0v0rq :P

Охо значи ние не оставаме незабелязани...и нас ни гледали... :D:D Браво браво така вече се чуствам някак си нарравно :D:D

love_all
06-20-2006, 21:21
ooo da i az za mujkoto govoria...
fitnesa e edno ot nai-dobrite izobretenia na 20 vek, ne mislite li!

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:22
Какво искате да направи едно момче...

При запознанството...
При първата среща...
И по-нататък ;-)


И какво ви трябва за да харесате едно моче :smt004


Kakvoto iska stiga samo da e milo :)

ziky
06-20-2006, 21:23
Какво искате да направи едно момче...

При запознанството...
При първата среща...
И по-нататък ;-)


И какво ви трябва за да харесате едно моче :smt004


Kakvoto iska stiga samo da e milo :)
На теб ти имам вяра и знам че говориш иситната :)

love_all
06-20-2006, 21:24
Ami...az ne sum mnogo suglasna. Shtoto ako e niakakuv, koito pak e m, ama e mnogo ogranichen i tri sviastni izrechenia ne moje da vurje...

Krem4eto
06-21-2006, 12:31
Какво искате да направи едно момче...

При запознанството...
При първата среща...
И по-нататък ;-)


И какво ви трябва за да харесате едно моче :smt004

При запознанството... :arrow: Да се държи естествено,да не мълчи като пукъл :) , да бъде забавен да ми прави комплименти,да говори мило!
При първата среща... :arrow: Да покаже че тази среща не е само приятелска може да се прегърнем,но за целувка нз
И по-нататък ;-) :arrow: да се държи освободено да се целуваме без бройка да се гушкаме да си говорим мило...
И какво ви трябва за да харесате едно момче :arrow: Да е як по характер и да е нормален по външност не е нужно да е супер модел по не да не е грозен :)


АХ МЕЧТИ МЕЧТИ!

*Poli*
06-21-2006, 12:47
При запознанството... :arrow: да се държи по обичаен начин, т.е. да е себе си !


При първата среща... :arrow: Яко заинтересован в мене, внимателен и най-вече искрен !


И по-нататък :arrow: хах.. не знам, чесно казано... Иска ми се да е всеотдаен в отношенията ни, но тва май е леко прекалено...

eXciTiNg-BabY
06-22-2006, 11:13
ами много да говори да има 4увство за хумор и да се държи естестено да не ми се прави на голямата работа и да не е някав комплексар да си има само4увствие но с мярка 8) и да не ми каже о6те на парвата сре6та 4е ме оби4а 6тот тва е невазможно :| аве да е готин пи4 тва е :wink:

bob_marley
06-22-2006, 11:33
аз се кефя на някви с мръсно подсъзнание и чувство за хумор :P

ziky
06-22-2006, 11:34
аз се кефя на някви с мръсно подсъзнание и чувство за хумор :P

Охо имаме си палавница :)

playful_baby
06-22-2006, 11:36
Какво искате да направи едно момче...

При запознанството...
При първата среща...
И по-нататък ;-)


И какво ви трябва за да харесате едно моче :smt004

ами при запознанство искам момчето да се даржи напално естествено и дане се прави на някой голям мъжкар(както правят повечето момчета)
при първа среща искам да си говорим и да се опознаем.неискам веднага да започва да говори веднага за нещо по сериозно предпочитам да се опознаем и чак тогава.
а за по нататък искам да се даржи естествено да ми казва кво чувства и да няма тайни от мен.
а за да го харесвам искам просто да баде себе си.


NAPALNO SAM SAGLASNA S TEB!!! =D> =D>

06-22-2006, 11:44
ами много да говори да има 4увство за хумор и да се държи естестено да не ми се прави на голямата работа и да не е някав комплексар да си има само4увствие но с мярка 8) и да не ми каже о6те на парвата сре6та 4е ме оби4а 6тот тва е невазможно :| аве да е готин пи4 тва е :wink:

Що пък да е невъзможно :shock:
Любов от пръв поглед :smt008 :-D

playful_baby
06-22-2006, 11:58
ами много да говори да има 4увство за хумор и да се държи естестено да не ми се прави на голямата работа и да не е някав комплексар да си има само4увствие но с мярка 8) и да не ми каже о6те на парвата сре6та 4е ме оби4а 6тот тва е невазможно :| аве да е готин пи4 тва е :wink:

Що пък да е невъзможно :shock:
Любов от пръв поглед :smt008 :-D

AWE TO LJUBOV OT PRAV POGLED AMA MNOO E TAPO NA PARVATA SRE6TA NQKOI DA TI IZRASI OBI4AM TE....I T.N.MENE LI4NO ME DRAZNI!!!