PDA

View Full Version : ЛЮБОВ



SuMmEr_F
06-20-2006, 11:19
Просто това чувство което ако е споделено ни праща на седмото небе,а ако не сме на 3 метра под земята.Тя може да ни направи много щастливи ,но също така и много нещастни.И целия свят според мен се крепи на тази дума ЛЮБОВ.Да е обичаш е най-хубавото нещо на света.Но не бива да забравяме ,че от любовта боли.И все пак с тази тема искам всеки просто да си каже мнението какво е за него любовта. :smt008

niki7o
06-20-2006, 11:20
za mene lubovta e vsi4ko :smt046 :smt049 :smt054 :smt056 :smt057

LP_girl_14
06-20-2006, 11:25
Любовта...най-прекрасното чувство за мен.То те кара да се чувстваш жив,да има смисъл да живее,осмисля живота ти,променя те...Прекрасно е да даваш любов,да се отдавам напълно на един човек и да получаваш същото в замяна.Любовта е ...нещо много красиво!Разбира се много хора страдат от нея,понякога тя върви ръка за ръка със много тъга,сълзи и разочорование,особено ако е несподелена или този човек те разочарова,но си струва да преживееш тези мигове,защото периода в който си влюбен те прави много по-щастлив и те кара да забравиш за всички лоши моменти.Пожелавам на всички винаги да изпитват това чувство,то да е споделено и... наистина да усетят от това щастие,което носи любовта.Обичайте се :smt008

IKisseDAGirL
06-20-2006, 12:00
съгласна съм :)
въпреки че първоначалният ми опит показва друго, съм сигурна, че не всички имат такъв лош късмет :roll: случват се и хубави неща на тоя свят :P :D

bBAbYyYTo
06-20-2006, 13:24
не желая да има любов за мен защото от нея най- много боли а може би не съм подготвена за това .. и по скоро като остарея може и да си помисля за това като нямам друга работа сега ще си живея живота и няма да си тормозя мозъка с такова нещо което може да ми донесе единствено болка ако изобщо го има ](*,) [-X

06-20-2006, 14:20
Любовта - това е готовността да подариш сърцето си на някой, съзнавайки опасността то да бъде разбито на парченца. Това е чувството, което може да те накара както да бъдеш на върха на щастието,така и на дъното в страдание... Любовта е неизменна част от живота ни и въпреки всичката болка,която понякога носи, щастливец е този,който да обича истински.

sladkoto_neli
06-20-2006, 14:22
любовта наистина крепи света.за мен тя е желанието за живот.без любовта нема смисъл да живеем.наистина любовта е всичко.

CVETELLINA
06-20-2006, 15:32
любовта е нещо невероятно,прекрасно чувство,а когато е споделена те кара да се чувстваш жив.....любовта е болка,сълзи...но и щастие,смях,онзи трепет в сърцето....любовта е смисълът на човешкия живот.....нещото заради което има смисъл да се раждаме! и има една мисъл,която ми е страшно любима "Човек живее истински,само когато умира от любов!"......

incheto
06-20-2006, 15:50
Lubovta e ne6toto koeto ni sazdava i koeto nie sazdavame sled tova...Lubovta e ne6to koeto ni dava jivot,koeto ni kara da se radvame 4e sme jivi i 4e jiveem.Tq e prekrasna....i vseki q nosi v sarzteto i dushata si.Predi vsi4ko obichame semeistvata si..:)
A onaq lubov,koqto vseki 4aka tzql jivot i q tarsi vav vseki..tq e kato prizratzite..vsi4ki kazvat 4e sashtestvuva,no malcina sa q vijdali.
Az mislq 4e sam q vidqla i naistina si zaslujava da go izjiveesh,zashoto 4uvstvoto e nepovtorimo!!!