PDA

View Full Version : Rq:Обица на пъпа...от..до...



art_lady
06-20-2006, 11:53
Здравейте,моля ви искам ако може някой да напише от-до каква е процедурата по слагане на обица на пъпа.С какво те дупчат,слага ли се упойка,колко време се седи с лепенка,кога може да се махне мед.обица,вярно ли е,че е по-добре зимата да се продупчи пъпа и т.н... моля ви. 8-[ :smt006

fake
06-20-2006, 12:06
дупчат те с игла, не се слага упойка, обицата може да се смени след 3-4 месеца поне, лепенката я носиш 1 ден най-много, по-добре зимата, защото лятото по басейните и моретата има много мръсотия и стават инфекции.
Ако искаш виж сайта, който ми е в подписа, влез във форума и там ще намериш инфо

niki7o
06-20-2006, 12:40
дупчат те с игла, не се слага упойка, обицата може да се смени след 3-4 месеца поне, лепенката я носиш 1 ден най-много, по-добре зимата, защото лятото по басейните и моретата има много мръсотия и стават инфекции.
Ако искаш виж сайта, който ми е в подписа, влез във форума и там ще намериш инфо
ti ima6 li obica

fake
06-20-2006, 13:45
имам;)

niki7o
06-20-2006, 13:49
hah

fake
06-20-2006, 13:55
к'фо?

niki7o
06-20-2006, 13:57
em tva e super qko

fake
06-20-2006, 13:59
м..знам;) :-k

niki7o
06-20-2006, 14:02
dam

fake
06-20-2006, 15:19
хахахаха мдаааа...аз съм най-големия фейк
фсъщност съм дебела лелка с брекети \:D/ :-({|=

IKisseDAGirL
06-20-2006, 15:34
без упойка ли? :-s две момичета от моя клас са с обица на пъпа и като поразпитвах едната (щото и аз мн скоро ще си правя:wink:) и тя ми каза, че са й слагали упойка и всъщност инджекцията боляла повече от самото продупчване :roll:
а тва за лепенката - ми тя я държа мн по-дълго да ти кажа.. :-k

fake
06-20-2006, 15:50
не е задължително с лепенка;)
дупчене с упойка-пълна глупост.в студиата не
слагат такива упойки, а да се дупчиш при
някакъв лекар си е направо самоубийство

MaJoReTkA
06-21-2006, 06:25
Hiihi 6ti kaja kak se dup4i samoto dup4ene ne boli no sled tova moje da useti6 bolka obiknovenno se dup4i s igla no imam priatelka koqto se dup4i s pistolet po dobre nedei da se dup4i6 s pistolet moga da ti preporu4am kade da se dup4i6 nai dobre e w "na tumno" ili w trip house ti preceni :)))

_Jessy_
06-21-2006, 07:47
I az imam obica na pypa... tva s upoikite... az li4no ne vijdam smisyl, bolkata ne e tolkova golqma... dokato vij, straha e drugo ne6to, toi pravi 4udesa :-D Prosto ne se 6a6kai kato ide6 da te dup4at!
Za lepenkata - pylni gluposti, produp4iha si me i si hodeh bez nikvi takiva mebeli po men /az trudno ponasqm lepenki, a i pi4a, koito me dup4i ne mi e prepory4val/
Ina4e poddryjkata sled tva e po-slojnoto - trqbva da maje6 s revanoli, da po4istva6, 6toto infekciq na pypa ne e 6ega rabota. A i ima gel za piersing, kupi si... te 6te ti obqsnqt kak se izpolzva...
Koga da si smeni6 obicata - na men mi kazaha 2-3 sedmici, za da mi zarastne, no tova ve4e sama 6te preceni6, vseki organizym se vyztanovqva razli4no, na men mi otne malko pove4e ot mesec, za da mi zazdravee dobre dupkata.
Mislq 4e s tova moga da ti pomogna, ako se setq o6te ne6to 6te se dopylnq. Aide uspeh... i da si izbere6 nai-qkata obi4ka :lol:

avril_lavigne
06-22-2006, 00:22
За кво ти е упойка,бе момиче?!Не се излагай!Не е болка за умиране!Мен като ме пробиха не ме болеше.Усещаш само леко боцване за секунда и това е.Споко!Няма нищо страшно.Дупчат те с абокат.С лепенка стоях само един ден.Трябва да изчакаш няколко месеца,преди да смениш медицинската обица с друга.И аз съм чувала,че е по-добре зимата да се пробиеш,но въпреки това се пробих наскоро и нищо ми няма.След като се сдобиеш с пиърс,трябва да си го промиваш,известно време да го мажеш с антибиотик.В студиото ще ти кажат какво трябва да правиш.

anonymous464110
06-22-2006, 02:34
boli ujasno obiknoveno purvo ti vadqt 4ervata ot koremnata kuhina s lujica.do dva dni sledva bavna i mu4itelna smurt.

art_lady
06-22-2006, 08:59
Благодаря много на всички за отговорите :P (особено на justinsfhc :smt005 ),значи наистина май ще е по-добре през зимата да отида.А няколко месеца,това ще рече 2-3,нали?Вярно ли е,че не трябва мястото да се мокри 20 дни? :?

ErinEverly
06-22-2006, 10:22
дупчат те с игла, не се слага упойка, обицата може да се смени след 3-4 месеца поне, лепенката я носиш 1 ден най-много, по-добре зимата, защото лятото по басейните и моретата има много мръсотия и стават инфекции.
Ако искаш виж сайта, който ми е в подписа, влез във форума и там ще намериш инфо

Ти дупчила ли си се въобще????

1. Има упойка. Местна е и въобще не боли, знам от личен опит.
2. Обицата може да се сменя след 1 месец, да не говорим че аз я смених на 1вата седмица. Измива се дупката и обицата с кислородна вода и я сменяш.
3. Няма никакъв проблем с бсейните и моретата. И на сауна не се запича обицата, кви са тея глупости, които ги говориш???

Имм обица на пъпа от 2 години и, повярвай ми, мисля че разбирам повече от теб. Особено след като виждам какво си казала!!!

IdontGiveaFuck
06-22-2006, 10:31
Аз пък само да вметна,че това е Мърдердолл,която сигурно няма недупчена част от тялото :smt005

fake
06-22-2006, 14:06
дупчат те с игла, не се слага упойка, обицата може да се смени след 3-4 месеца поне, лепенката я носиш 1 ден най-много, по-добре зимата, защото лятото по басейните и моретата има много мръсотия и стават инфекции.
Ако искаш виж сайта, който ми е в подписа, влез във форума и там ще намериш инфо

Ти дупчила ли си се въобще????

1. Има упойка. Местна е и въобще не боли, знам от личен опит.
2. Обицата може да се сменя след 1 месец, да не говорим че аз я смених на 1вата седмица. Измива се дупката и обицата с кислородна вода и я сменяш.
3. Няма никакъв проблем с бсейните и моретата. И на сауна не се запича обицата, кви са тея глупости, които ги говориш???

Имм обица на пъпа от 2 години и, повярвай ми, мисля че разбирам повече от теб. Особено след като виждам какво си казала!!!
:lol: :lol: :lol: ебати колко се кефя някой да ми обяснява, че разбирал повече от мен
мацко, да ти кажа само, че това, което си направила е било доста грешно;)
първо, пробила си си пъпа при лекар, нали?лекар, чиято работа е да пише бележки и да оперира, със сигурност не да дупчи
обицата на пъпа зараства напълно от 6 до 9 месеца
каква седмица те гони, нямаш представа какви неприятности са могли да ти се случат
за сауна нещо да съм казала? за басейните повярвай ми, има проблем.не искаш да знаеш колко мръсотия има в тая вода.и ако тялото ти е по-податливо на инфекции, в кърпа са ти вързани;)
бтв кислородна вода съкс.физиологичен разтвор е истината;)

fake
06-22-2006, 14:07
Аз пък само да вметна,че това е Мърдердолл,която сигурно няма недупчена част от тялото :smt005

шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшштт тттттт...

не е тя!!!
не е не е тя :-({|= :-D :-D :-D
аз съм дебела лелка с мустаци, която съвсем случайно товя лято ще работи в студио [-o< :-({|=

fake
06-22-2006, 14:15
с басейните и моретата... пробий се и отиди на басейн... (а за море да не говорим.. солена вода + раничка е неочаквано добра комбинация)
абе всъщност съм чела на доста места, че
морската вода помага(нали помагала за
зарастването на рани)
ама басейн...не знам, ваша си работа,
ваште си пъпове ще се преебат, моя вече
си е наред :wink:

fake
06-22-2006, 14:27
чети каквото си искаш...
аз ти препоръчвам да се порежеш леко и да влезеш в морето...
ще пробвам:) и без тфа ще ходя тая година :)

aBnOrMaL_BaBy
06-22-2006, 14:28
чети каквото си искаш...
аз ти препоръчвам да се порежеш леко и да влезеш в морето...

Като бях малка и постоянно падах и имах рани и .. по някфа случайност живея на морето и като отивах няколко пъти на плаж и раните вече ги нямаше :mrgreen: до скоро имах една гадна алергия на корема и на коленете, отначало пъпки, сърбяха, напраих ги рани, мажех ги с кфо ли не - не минаваха, отидох 2 пъти на плажа, стоях във водата и се оправиха..
Така че, вярвай ми, това дето fake е чела си е истината :mrgreen:

ErinEverly а сега ти можеш да кажеш какъв е огромния смисъл да ти слагат местна упойка(т.е. да те дупчат) като след това пак трябва да те пробият? По-добре 1 дупка от колкото 2 все пак :-D Пък и местна упойка се слага при операции най-вече.. бах маа му тфа е просто пробиване на пъп, няя ти вадят червата...