PDA

View Full Version : Kakvo e da si vluben?



06-20-2006, 12:01
Zdraveite.Mojete li da mi obqsnite kak vie se 4uvstvate kogato ste vlubeni?Kakvo to4no izpitvate.Pitam glavno momi4etata za6toto i az sam momi4e, no i mom4etata da pi6at.10x predvaritelno :D

IKisseDAGirL
06-20-2006, 12:11
ми била съм само веднъж, но първоначалното чувство не може да се сравни просто с нищо друго :D :D :D колкото и да ми е тъжно, като го видех и направо цялата светвах и почвах да се смея даже на някакви съвсем обикновени неща, усмивката просто неможех да си я сваля от лицетоO:), радвах се на всичко и всичко ми доставяше удоволствие :-)

като беше близо до мене и имах чувството, че имам хиляди пеперудки в стомаха :mrgreen: не можех да седя на едно място от няква напираща енергия вътре в мене..8-[

бе тва е нещо мн странно, ама и мн приятно :-s :) поне отначало де... :wink:

Burton89
06-20-2006, 12:22
ми била съм само веднъж, но първоначалното чувство не може да се сравни просто с нищо друго :D :D :D колкото и да ми е тъжно, като го видех и направо цялата светвах и почвах да се смея даже на някакви съвсем обикновени неща, усмивката просто неможех да си я сваля от лицетоO:), радвах се на всичко и всичко ми доставяше удоволствие :-)

като беше близо до мене и имах чувството, че имам хиляди пеперудки в стомаха :mrgreen: не можех да седя на едно място от няква напираща енергия вътре в мене..8-[

бе тва е нещо мн странно, ама и мн приятно :-s :) поне отначало де... :wink:

Absolutno sy6toto.Samo deto az sym mom4e.I v nai kofti nastroenie da si samo da q/go vidish i ve4e si na 6.

06-20-2006, 12:58
Бе май беше нещо хубаво ,но не си спомням вече. ](*,)

TvoetoMom4e
06-20-2006, 13:00
basi ... znachi sym vluben .. ](*,) a mislesh che na men takova neshto ne moje da mi se sluchi ](*,)

ludamacka
06-20-2006, 16:23
ami istinski sum se vlubvala samo 2puti,predi 2gd i sega v sega6niq mi priqtel.lybovta e vsi4ko.samo vremeto moje da pokaje kolko e velika i hybava :smt007 razbira6 4e si vlyben kogato vidi6 lybimiq si 4ovek i rucete ti treperqt,surceto ti zabiva lydo i ima6 4yvstvoto 4e 6te izsko4i i 6te padne v rucete na 4oveka,kogoto obi4a6.krakata ti se podkosqvat i ima6 4yvstvoto 4e polita6 i vsi4ko e perfektno.no razbira se istinskata lybov boli

NeSTa_86
06-20-2006, 16:46
ne se vlubvai! KAzvam ti go ot opit...kofti hava e

love_all
06-20-2006, 16:50
Ami...ne znam. Ama az sega kato cheta mai ne sum se vlibvala...
Ama chetoh edo prouchvane, che nikoga liubovta na tozi, koito e vliuben istinski ne se vrushta... spored men pulna glupost de...ama moje i da ima pone malka doza istina.

06-20-2006, 18:10
O:) Да си влюбен е като да скачаш от самолет без да си сигурен дали имаш парашут хахаха незнам от къде това ми дойде на акъл... надали има някой който може да обясни с думи това чувство, обикновенно се изразява чрез действия!!!

faith girl
06-24-2006, 21:43
ami 4uvstva6 se mnogo dobrevse edno o6te malko 6te poleti6 i 4e sveta e tvoi a v drugiq moment reve6 i ti ne znae6 za6to postoqnno se pita6 dali i toi te obi4a misli6 si za nego na nai nepodhodq6tite mesta i nai nepodhodq6toto vreme kato tu izbuhva6 v smqh ili pla4e6 postoqnno revnuva6 i iska6 da si kolkoto moje pove4e vreme s tozi 4ovek az pone sam taka :smt007 :smt054 :smt057 :smt060

dream_for_you
06-24-2006, 22:00
нищо др няма значение за теб освен обекта на твоите чувства-за него ходиш на даскало,за него се гримираш,а когато го няма всичко губи смисъл :smt010 да си влюбен е нещо страхотно,като магия е.най-хубавото е когато си с този човек,чувсташ,че имаш всичко,че си на най-сигурното място щом си в прегръдките му :smt007 :smt007 :smt007

linkipinki
06-24-2006, 22:06
Не бързай с влюбването ;) Почакай точния човек ;) това е моят съвет ;)

Влюбвал съм се само веднъж... З А В И Н А Г И !!!

:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

А колкото до усещането... просто е твърде трудно за обяснение... :roll:
Някакси като погледнеш твоята половинка нещо в теб се пречупва... усещаш топла вълна която следва кръвта ти от главата до петите !!!

beb4o_bu
06-24-2006, 22:28
Ох...странна смесица от чувства и постоянни притеснения. В началото нямах никакви притеснения...когато го видех, не свалях очи от него, следях походката му, изучавах го...и усещах усмивката на лицето си. Непрестанното желание да съм близо до него ме радваше, а когато не можехме да сме заедно, направо ме избиваше на плач. Сега...разликата е,че тези ми чувства се примесиха и с малко страх. Чувството,че рано или късно ще му омръзна ме измъчва много. Може да не е скоро, но знам че ще се случи, и понеже все още не съм изстинала към него, това чувство направо ме убива понякога. Ако бях някоя безчувствена сигурно нямаше да ми пука...ама аз не съм...
Та, любовта е много хубаво усещане...не бих пожелала да не го изпитвам...

06-25-2006, 18:19
za istinskata lubov nqa obqsnenie....tova e prosto nai velikoto 4uvstvo_sutrin stava6 zaradi nego,otiva6 na daskalo zaradi nego,otiva6 na kafe s nadejdata 4e toi 6te e tam..........izob6to jivee6 zaradi nego a kogato go vidi6 sqka6 cqlata se preobra6ta6 sarceto ti bie ludo sqka6 6te izko4i e ve naprao se pobarkva6....pojelavam ti da se vlubi6 vapreki 4e ot istinskata lubov boli{kakto e pri men}

lost_girl
06-25-2006, 20:57
spored men da si vlubena e da ti se podkosqvat krakata kto vidi6 4oveka koito obi4a6,surceto ti da bie tolkova silno 4e 6te isko4i vseki mig,da ti treperqt krakata i rucete i da gubi6 uma i duma 6tom vidi6 dadeniq 4ovek i da kazva6 ne6ta koito ve4e si kazala

eXciTiNg-BabY
06-25-2006, 21:20
ами да си влубен е наи хубавото 4увство на света то не може да се опи6е с думи просто така трябва да се изпита за6тото тогава усе6тат сладкото и гор4ивото от този живот :smt008 да си влиубен е все едно да си затвори6 о4ите да не вижда6 околния свят само обекта на твоята лиубов.когато види6 лиубимия си адреналина ти да се ка4ва до наи високата степен,сърцето ти бие лудо и рацете и краката ти се подкосяват :-& единствената мисъл в главата ти когато не сте заедно е "каде ли е тои,дали е добре" :-k когато лиубовта е споделена е толкова сладка толкова хубави и топли 4увства напират в теб дори да си наи ло6ия 4овек тя може да те преобрази в наи добрия :smt007 но болката е не поносима когато лиубовта е несподелена или когато се раздели6 с 4овека които оби4а6 до болка без които не може6 да си представи6 утре6ния ден :smt010 :smt010 :smt010 и тогава 4увства6 4е света за тебе е свар6ил 4е няма смисал да живее6 без него :cry: :smt009 но вси4ко отминава рано или касно :smt010 :smt010 ох 4акаи 4е много се задълбо4их дано да не сам станала банална :(

sameone
06-25-2006, 21:25
da si vliuben uzna4ava da si zagubi6 uma po nqkogo i da ne znae6 kakvo pravi6... :smt007 kogato 4ovek e vliuben sveta mu se struva po-vesel i ima za kakvo da se jivee,no ako ne si vliuben vsi4ko izglejda mnogo obiknovenno i besmisleno.Drugo si e da znae6 4e ima koi da te gu6ne i da ti kaje 4e te obi4a.

iiirish
06-25-2006, 21:42
да си влюбен значи да намираш смисъл в живота само и единствено благодарение на обичания човек, да се събуждаш сутрин с мисълта за него, във всеки един твой жест да има нещо от него... да дишаш заради него, да живееш само заради него...

Sarabi
06-25-2006, 21:46
Да,всички много добре описаха любовта..но според мен всеки човек я изпитва по различен начин,чувства се различно...аз съм била блюбена само веднъж,но заебах работата и нищо не стана.Гледай и ти да не направиш така,че после два мсеца ще се чувстваш виновна...абе гледай щастието да е при теб \:D/

priti_kiti
06-26-2006, 00:20
според мен пък,не може да се опише с думи.. трябва да се почувства

zagada4no
10-30-2009, 15:36
ami 4uvstva6 se mnogo dobrevse edno o6te malko 6te poleti6 i 4e sveta e tvoi a v drugiq moment reve6 i ti ne znae6 za6to postoqnno se pita6 dali i toi te obi4a misli6 si za nego na nai nepodhodq6tite mesta i nai nepodhodq6toto vreme kato tu izbuhva6 v smqh ili pla4e6 postoqnno revnuva6 i iska6 da si kolkoto moje pove4e vreme s tozi 4ovek az pone sam taka :smt007 :smt054 :smt057 :smt060
Abseliutno, i pri mene e su6toto, samo 4e neznam tva dali e lubov, 6toto ot vsi4kite mi gadjeta, s 1/3 ot tqh sum se 4ustvala taka, v smisal vazmojno li e da se vlubva6 tolkova puti :?? ako tova e lubov de :S

kukli4kata001
10-31-2009, 13:38
a mislesh che na men takova neshto ne moje da mi se sluchi ](*,)
И аз съм така. Обаче не съм сигурна дали съм влюбена, не знам имам ли ги пеперудките ама като го видя искам да му се хвърля, искам да си е мой. Искам искам и искам само него..пък може просто пубертета яко да ме тресе точно сега и да не е такава любов 8-)

stoney
10-31-2009, 14:04
Красиво :)

scanadal
10-31-2009, 14:35
Кой ги копае тези теми от 2006,при това написани на МАЙМУНИЦА :o

ScarletBite
10-31-2009, 18:05
Ох... от описанията ви за влюбването си направих извода, че съм егати сбърканото същоство... :-o
При мен е като спояване .Просто започваш да свързваш всичко с този човек.Неговото мнение става най-важното нещо на света.В ума ми нонстоп са въртят въпроси от рода на "Дали ще хареса това, дали ще хареса онова?", "Дали някога е бил тук?", "Дали е слушал тази песен?", "Дали си мисли за мен?" и евантуалните им отговори.
Но пеперуди, еуфория и подобни... не, не мисля.Или по-скоро не го осъзнавам.Сякаш винаги е било така и идеята за друг начин на живот - без него - е немислима, невъзможна... :smt007
И тогава идва моментът, в който Той изразява неодобрението си към нещо, скарваме се или пък го изревнувам бясно от хубавата сервитьорка, да речем - тогава за секунда земята спира да се върти.Нещо в мен започва да се къса, някаква пружина са навива... Едва в такива моменти аз осъзнавам дълбочината на чувствата си.Едва след като съм му показала недвусмислено, че за мен всичко е игра.Само когато ме боли... :-# И никога преди това.Никога навреме :-#
Защото съм малка и неопитна.Но най-вече защото не знам какво искам. :cry:

MetalZone
10-31-2009, 18:11
Това е.. НАЙ ама НАЙ - тъпото нещо на света..

InloveAgain
10-31-2009, 18:18
Ами ,, който може -нека го опише,аз не мога,sorry ;).

kidwestern
10-31-2009, 18:21
секс,надървя ми са

iashxui
10-31-2009, 22:41
когато имаш пеперудки в коремчето .. (sun)

SkendY_F
11-01-2009, 00:19
Всички тези "пеперудки" и преобръщането на стомаха може да се дължи както на истинско влюбване,така и на временно увлечение.
Освен цялата тръпка,която носи любимия човек,усмивката,която те кара да се чувстваш по-жив от всякога,целувката,от която ти се завива свят и мекия глас,който гали нежно ушите ти и те кара да слушаш все по-задълбочено.Когато те докосне,чак да изтръпваш,да омаляваш и когато затвориш очи да се чувстваш все едно си на небето.
Но всички тези физически чувства не обещават нищо /има и още от тях де :) /.
Важно е,когато ти сам си готов да му дадеш сърцето си,без да поискаш нищо.Когато можеж да се изправиш пред него ида кажеш с чиста съвест "Аз мога да ти дам всичко от мен,да изменя на себе си,да жертвам всичко,за да си с мен!Готов съм да мина и през Ада за теб,готов съм с всяко мое действие да докажа любовта си пред теб!",без да поискаш нищо в замяна.Когато си готов да покажеш онова беззащитно дете в себе си,без да те е страх от упрек и нараняване!Просто да бъдеш себе си с някой!
На мен лично ми се е случвало да се видим и непосредствено след като се кача в колата си да заплача с глас,просто заради факта,че на момента не е до мен!Случвало ми се е да плача от радост,когато се видим за 10 минути!Случвало ми се е и целият ми свят да се срине за секунди просто от 2 думи!
Зе мен това е любпвта,и колкото и да ми се иска няма да мога да я опиша,просто се чувства.Май се отплеснах.
Пожелавам истинската любов да срещне всеки!И да е споделена.Чак тогава се оценя света и живота.

П.П. В една песен ... Roxette - Listen to your heart ... се пее "When love was wilder then a wind" /"Когато любовта беше по-дива и от вятъра"/ ... мога да кажа само,че наистина може да бъде ...

SkendY_F
11-01-2009, 00:25
Кой ги копае тези теми от 2006,при това написани на МАЙМУНИЦА :o
Няма значение,че е стара темата.Хубава е и има смисъл.А относно маймуницата ... е,ще го преживеем... надявам се след 3 години да сме станали по-грамотни :)

hamilcar
11-01-2009, 12:31
Стара тема.