PDA

View Full Version : Приятел-Да Да ;(



NeSTa_86
06-20-2006, 12:22
Хора незнам за Вас, но аз вече доста си изпатих от това, че споделям някои неща с приятелите ми. Споделих едни неща с един приятел, даже бих казал доста добър приятел, но какво да вида...той беше казал на един негов приятел и да Ви кажа честно вече няма да споделям нищо с другитре....предпочитам да кажа нещо като ми е тежко на майка, отколкото на приятелите ми...Тоя пич за мен вече е само познат ... вече никога няма да му се доверя.

MaXy_GiRL
06-20-2006, 12:29
Да! :? Аз споделям всичко,но само с един човек...и това е моята най добра приятелка!!!Аз и имам толкова голямо доверие,че ако го предаде(дано това да не стане никога) аз направо ще умра!Пак с майка си говорим за всичко,но някои работи пропускам да и ги кажа! :wink: От нея искам само савети като сгафя нещо!!!

IKisseDAGirL
06-20-2006, 12:53
Да! :? Аз споделям всичко,но само с един човек...и това е моята най добра приятелка!!!Аз и имам толкова голямо доверие,че ако го предаде(дано това да не стане никога) аз направо ще умра!Пак с майка си говорим за всичко,но някои работи пропускам да и ги кажа! :wink: От нея искам само савети като сгафя нещо!!!
и аз така:) на майка ми й казвам само неща, които така или иначе няма как да не разбере ;-)
а това, че ти не си открила точния човек не значи, че той не съществува.. има мн такива обсъждани теми :wink:
всеки си има сродна душица, която го очаква там някъде :P :) пък и на рекламата като кажат "да - да" и после тва нещо наистина се случва :mrgreen:

niki7o
06-20-2006, 13:01
az spodelqm vs s nai-dobrata mi priqtelka

06-20-2006, 13:24
Аз па споделям със 1-2ма от цялата ни компания. Те са ми едни от най добрите приятели и винаги ме разбират и помагат. Даже знаят повече неща за мен, отколкото нашите (говора за това извън вкъщи кво правя) :lol:

sladkoto_neli
06-20-2006, 14:33
аз споделям всичко само с няколко мои приятелки на които наистина имам доверие и знам че никога няма да кажат на никой(вече съм се убедила че е така).обаче дори и да нямаше на кой да кажа едва ли бих казала на майка ми щото знам че няма да ме разбере(или поне си мисля така).но мисля че е хубаво да споделяш на приятелите си(разбира се ако им имаш доверие).това мисля че успокоява.

Master_88
06-20-2006, 14:35
Да,повечето неща ги споделям с най-добрите ми приятели

ziky
06-20-2006, 14:41
Не само с майка ми...приятели на които да споделям мисля че нямам...освен един......съшност от прителите ми само с него....иначе най вече с майка ми :)

CVETELLINA
06-20-2006, 15:36
ами гласувах "ДА",защото това са хората,с които споделям...просто приятелите ми ме разбират много по-добре отколкото наще....Винаги за всичко споделям с тях! :wink:

Eimi_{}
06-20-2006, 15:40
С 2 приятелки и един приятел споделям! :D

ludamacka
06-20-2006, 15:55
da,no zavisi i ot priqtelite.az primerno imam 5 priqtelki i 3 priqteli,na koito vqrvam slqpo i moga da kaja vsi4ko.no vse pak imam i takiva priqteli,pri koito si podbiram kvo da kazvam i kvo ne

The Goodbye Girl...
06-20-2006, 15:56
Всъщност не споделям, т.е. споделям нещата, които са част от ежедневието, от общата ни среда, споделям някакви супер обикновени неща, които ще се разберат така или иначе, но никога важни неща. Не и нещата, които ме тревожат, които ме терзаят и ме карат даже да плача, не и лични неща. Ако искам едно нещо да не се разбере, не го казвам на никого и толкова.

MiRaCuLiXbb
06-20-2006, 16:58
Споделям ли? Да, естествено.
Всичко ли споделям? Не, естествено.
Лични неща недейте да споделяте, нито проблемите си. На никого не му се слуша за проблеми, а и всеки си има свои собствени. Ще попитате тогава защо са приятелите...единствено за да си лафите.

Ice_Queen
06-20-2006, 17:00
Споделям с най-добрата ми приятелка, с гаджето ,с майка ми ...с дневника ми ;-)

love_all
06-20-2006, 17:01
Az spodeliam vsichko s dve momicheta....mnogo si gi obicham, ama MNOGO, a i sa korenno razlichni i e mn zabavno da gledash kak i dvete se misliat za pravi i ti davat korenno razlichni suveti za edno i sushto neshto...
Ama nashite taka me iadosvat poniakoga... "Ti ne spodeliash, az sum edinstveniat chovek, na kogoto mojesh i TRIABVA da imash doverie..."ne znam kakvo oshte... UJAS!

jadna_za_lubov
06-20-2006, 18:18
dam...mnogo obicham da spodelqm s fr-si....moga da im opqvam dokuto doide kraq na sveta ...ponqkoga se saobrazqm zashtoto ne moje te da se zanimavat samo s men imat si se pak i tehni problemi...vupreki sichko ne ima kzvam sichko ima neshta koito sa dosta lichni....... :roll:

Angel_Girl
06-20-2006, 18:20
Spodelqm s dvete mi nai dobri priqtelki i s gadjeto mi .... razbira se i s moeto malko lsadko dnevni4e :D

love_all
06-20-2006, 18:21
Abe kak shte spodeliash samo s maika si be!
i koi shte ti dava suveti...shtoto vse pak maika ti e dosta po-vuzrastna...
a i... e tupo niakak si...pone spored men de...
az sum mnogo blizka s mama, ama ne si predstaviam da otida i da i kaja"mamo, vlibenas sum, toi ne obicha!!!! SHte se samoubia! Shte si prereja venite!!!! Kakvo da pravia!!!!..."

POLA^_^
06-20-2006, 19:03
Аз споделям АБСОЛЮТНО всичко само с един човек...Надявам се приятелството ни да не свършва скоро!Иначе и с майка адски много си споделям,ама много :wink:

honey_reflection
06-20-2006, 19:13
Da, ponqkoga izliza zle kato spodelqsh! Az licho darja v taina, ako nqkoi ne iska da kazavam na nikoi.. i si imam priqteli deto im imam doverieto! Poprincip kazvam na naidobrata si priqtelka mn neshta daje nqkoi deto tq ne trqbva da znae ( i tq kazva na men ), i posle ne hodim da razpravqme.. prosto si go darjim za sebe si.. !!

zElEnA^mAsLiNkA
06-20-2006, 20:36
ami sp0delqm 6t0t0 raz4itam na t0q 40vek, 4e me uvajava d0staty4n0, za da pazi tainite mi!

black_dimond
06-20-2006, 20:57
samo s dve priqtelki spodelqm vsichko

thirteen
06-20-2006, 21:20
Съвсем личните неща нито на майка нито на приятели :) имам си мноого мноого неща,които само аз си знам:) така е най-сигурно.Иначе споделям на "френдс" :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 21:32
Хора незнам за Вас, но аз вече доста си изпатих от това, че споделям някои неща с приятелите ми. Споделих едни неща с един приятел, даже бих казал доста добър приятел, но какво да вида...той беше казал на един негов приятел и да Ви кажа честно вече няма да споделям нищо с другитре....предпочитам да кажа нещо като ми е тежко на майка, отколкото на приятелите ми...Тоя пич за мен вече е само познат ... вече никога няма да му се доверя.

Zdr...Az sum momi4eto koeto kaza ne6to 4e defekta e bil v men...
Ami kakvo da ti kaja...Az s moqta biv6a priqtelka ne i se doverqvam za6toto e stanala mnogo licemerna...Makar 4e se poznavame ve4e 6 godini ...tq se promeni za6toto izliza s edno drugo momi4e..horata se promenqt no ima i takiva koito si ostavat licemerni dokato sa jivi :evil:

ziky
06-20-2006, 21:33
Хора незнам за Вас, но аз вече доста си изпатих от това, че споделям някои неща с приятелите ми. Споделих едни неща с един приятел, даже бих казал доста добър приятел, но какво да вида...той беше казал на един негов приятел и да Ви кажа честно вече няма да споделям нищо с другитре....предпочитам да кажа нещо като ми е тежко на майка, отколкото на приятелите ми...Тоя пич за мен вече е само познат ... вече никога няма да му се доверя.

Zdr...Az sum momi4eto koeto kaza ne6to 4e defekta e bil v men...
Ami kakvo da ti kaja...Az s moqta biv6a priqtelka ne i se doverqvam za6toto e stanala mnogo licemerna...Makar 4e se poznavame ve4e 6 godini ...tq se promeni za6toto izliza s edno drugo momi4e..horata se promenqt no ima i takiva koito si ostavat licemerni dokato sa jivi :evil:
:!:

Matik
06-20-2006, 22:03
Няма вечни приятели, няма вечни врагове - има само вечни интереси.