PDA

View Full Version : pomosht :(



SlAdUrcHeTo
06-20-2006, 12:40
mi zdraveite i ot m3n..zna4i imam malak problem..edno mom4e mn me haresva celuvahme se i naposledak samo mi zvani i pra6ta smsi no vs kazvat 4e e jenkar i 4e samo precakva momi4etata..az ne go haresvam o6te no se strahuvam ot tova 4e 6te tragnem i 6te po4na i toi 6te me zareje...vsi4ki kazvat po dobre nedei nz kakfo no nz.. ;( mn momi4eta go haresvat i moje bi zardi tova..nz mn mi e obarkano i ako mojete d ami dadete savet 6te vi pada mn blagodarna :( mersi predvaritelno !

niki7o
06-20-2006, 12:59
6to gi slu6a6 :?: te prosto iskat da te razdelat s nego :!:

LP_girl_14
06-20-2006, 13:19
"Аз не го харесвам още"...

Че защо тогава излизаш и се целуваш с момче,което не харесваш? :smt017 Колкото до тва какво да направиш...ми опознай го като за начало,като не го харесваш опитай се да научишщ повече неща за него,за миналото му,за итересите му,плановете му,поговорете за чувства,какви връзки предпочита...Дори от един разговор може да разбереш много неща за дадения човек.Просто трябва да знаеш как да подходиш.И не вярвай на останалите,а на собствената си преценка!

bBAbYyYTo
06-20-2006, 13:21
"Аз не го харесвам още"...

Че защо тогава излизаш и се целуваш с момче,което не харесваш? :smt017 Колкото до тва какво да направиш...ми опознай го като за начало,като не го харесваш опитай се да научишщ повече неща за него,за миналото му,за итересите му,плановете му,поговорете за чувства,какви връзки предпочита...Дори от един разговор може да разбереш много неща за дадения човек.Просто трябва да знаеш как да подходиш.И не вярвай на останалите,а на собствената си преценка!


излиза и се целува с него защото е много харесван и да се покаже ... а ако тръгне с него ще е поради същата причина което е мнооооого тЪпо... ако наистина имаш чувства тръгни с него.. но след като си неуверена изчакай малко време , не слушай другите и ако тръгнеш с него нека бъде защото го харесваш а не защото всички ще ти завиждат.... :-({|=

{sweet4e}
06-20-2006, 14:31
Не трябва да се влияеш от мнението на другите.Те може би ти завиждат,защото сте се целували.Но тръгни с това момче само ако имаш някакви чувства към него а не зашото всички го харесват!!
Лично мнение

Master_88
06-20-2006, 14:33
Не винаги мнението на другите мнението е вярно,по-добре прецени сама обстоятелствата и вземи решение

ludamacka
06-20-2006, 16:14
ami 6tom ne go haresva6 kvo se 4ydi6?budi s nqkoi,koito haresva6

mnogomili4kata-sf
06-20-2006, 16:17
Аз имам чувството,че сега имаш интерес,заради това,което другите ти казват...не че го харесвааш,ама кво ще стане ако тръгнеш с него и някви такива...все едно ти е предизвикателство,ама ако не знаеш как да се справяш с мъже тип "няма такова самочувствие" по добре не опитвай...те се опитомяват,но не и от момичета,които имат склонноста да се разкриват напълно,да се привързват и отдават изцяло,защото така само можеш да се нараниш.Ако наистина си заинтересована от него няма нищо лошо да опиташ с него,но ако не го харесваш,а ти е само предизвикателство-не го прави.Надявам се все пак да ме разбереш какво имам предвид

06-20-2006, 18:21
защо трябва да тр ъгваш с него след като не го харесваш? :|

love_all
06-20-2006, 18:25
Kato ne go haresvash, kakvo ti puka...i da te zareje...ili puk trugnete i go zareji ti, pone da te ostavi namira...zavisi kolko go haresvash...
ama pri vsichki sluchai ne viarvam VSICHKI da iskat da vi razdeliat...
A i ne e zaduljitelno da go haresvash, za da hodish s nego...gledfai si kefa... "Ne e vajno, che si egoist, vajnoto e da ti e hubavo"... Ima neshto viarno

SlAdUrcHeTo
06-20-2006, 23:39
love_all mi da prava si si4ki taka kazvat ma i drugite sa pravi 6tot kat go ne haresvam...abe nz mersi se pak..moje bi naistina zavijdat 6tot nie predi u4ehme v edno u-6te i sii4ki bqha ludi po nego..prosto s epoznavam i sm sigurna 4e ako tragnem 6te proimam 4uvstva i toi 6te me zareje i 6te stradam..nz blagodarq vi :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:42
mi zdraveite i ot m3n..zna4i imam malak problem..edno mom4e mn me haresva celuvahme se i naposledak samo mi zvani i pra6ta smsi no vs kazvat 4e e jenkar i 4e samo precakva momi4etata..az ne go haresvam o6te no se strahuvam ot tova 4e 6te tragnem i 6te po4na i toi 6te me zareje...vsi4ki kazvat po dobre nedei nz kakfo no nz.. ;( mn momi4eta go haresvat i moje bi zardi tova..nz mn mi e obarkano i ako mojete d ami dadete savet 6te vi pada mn blagodarna :( mersi predvaritelno !
Abe neznam...se pak toi te e haresal teb ama 6tom e jenkar :smt018 moeto mnenie
I plus tova 6te se zaburka6 s nqkakvi pa4i abe nedei :)

ziky
06-20-2006, 23:44
ponqkoga e dobre da se vslu6va6 v ostanalite za da ne pati6 i ti...samo pri polojenie 4e go haresvat mn si pravi izvodi... :|

Axxxel
06-20-2006, 23:46
Спокс бре...женкарите си личат от далече...искат всичко да стане на бързо.А ти просто се постарай всичко да става с умерено темпо.Ако иска да му пуснеш на първата седмица (което за мен не е никак нормално...за 1 седмица неможеш да опознаеш така добре един човек), значи си е женкарче...

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:47
ponqkoga e dobre da se vslu6va6 v ostanalite za da ne pati6 i ti...samo pri polojenie 4e go haresvat mn si pravi izvodi... :|

:!: :!: :!:

DAMMM

Petinka``
06-21-2006, 00:23
da e trygni s nego kato si tolkowa umna ... bez da go hareswash ... WAJNOTO E CHE DRUGITE GO HARESWAT .. nali .. to twa e po wajno ot fakta che ti ne go hareswash ...hahah

SlAdurChEto
06-21-2006, 00:29
ne sm kazala 4e 6e tragna s nego 6tot drugite go haresvat .. tfa izob6to ne me barka da go haresvat..

Petinka``
06-21-2006, 00:52
Togaa zashto iskash da si s nego bez da go hareswash .. kaza che te e strah da ne trygnesh s nego i da zapochensh da go hareswash .. nqma logika .. ! KYDE e LOGIKATA az li ne razbiram .. moje bi si praish broika kato decata wyw 2 klas ?

o'pustis
06-21-2006, 00:56
mi zdraveite i ot m3n..zna4i imam malak problem..edno mom4e mn me haresva celuvahme se i naposledak samo mi zvani i pra6ta smsi no vs kazvat 4e e jenkar i 4e samo precakva momi4etata..az ne go haresvam o6te no se strahuvam ot tova 4e 6te tragnem i 6te po4na i toi 6te me zareje...vsi4ki kazvat po dobre nedei nz kakfo no nz.. ;( mn momi4eta go haresvat i moje bi zardi tova..nz mn mi e obarkano i ako mojete d ami dadete savet 6te vi pada mn blagodarna :( mersi predvaritelno ! момиченце както го описваш това момче ште ти кажа ако тръгнеш с него че сште си отвориш краката а на следвштия ден ште се обърне на другата страна!!!по добре неправи глупости [-X

Petinka``
06-21-2006, 01:16
mi zdraveite i ot m3n..zna4i imam malak problem..edno mom4e mn me haresva celuvahme se i naposledak samo mi zvani i pra6ta smsi no vs kazvat 4e e jenkar i 4e samo precakva momi4etata..az ne go haresvam o6te no se strahuvam ot tova 4e 6te tragnem i 6te po4na i toi 6te me zareje...vsi4ki kazvat po dobre nedei nz kakfo no nz.. ;( mn momi4eta go haresvat i moje bi zardi tova..nz mn mi e obarkano i ako mojete d ami dadete savet 6te vi pada mn blagodarna :( mersi predvaritelno ! момиченце както го описваш това момче ште ти кажа ако тръгнеш с него че сште си отвориш краката а на следвштия ден ште се обърне на другата страна!!!по добре неправи глупости [-X
mdae to mai i twa e wariant .. ama shto pyk da ne se wyzpolzwash ti .. :) shtom e PICH .. ?!?!

o'pustis
06-21-2006, 01:19
това за намек ли да го считам :smt017

Petinka``
06-21-2006, 01:21
Mm da ti kaja mai se obarkah .. az zabraih che toq edwa li e pich shtoto to samo edin pich ima w okolkostite na bg .. taka che po dobre ne se wyzpolzwai samo az moga da go praq .. s pich.. i sorry pak che sa obarkah ama zabraih

mAnIcHe
06-21-2006, 12:15
apf Petinka``` mn umni razsajdeniq nemam dumi napravo :D:D:D po dobre zamal4i... !

ziky
06-21-2006, 12:15
apf Petinka``` mn umni razsajdeniq nemam dumi napravo :D:D:D po dobre zamal4i... !

По добре ти замълчи...момичето си расъждава супер.....ти каот не ти изнася не пиши!!!!! :evil:

o'pustis
06-21-2006, 12:20
apf Petinka``` mn umni razsajdeniq nemam dumi napravo :D:D:D po dobre zamal4i... ! ох да наистина не е добре да кретикуваш хората по-добре замалчи и пиши по темата само пишете некви глупости :smt011

Matik
06-21-2006, 12:35
mi zdraveite i ot m3n..zna4i imam malak problem..edno mom4e mn me haresva celuvahme se i naposledak samo mi zvani i pra6ta smsi no vs kazvat 4e e jenkar i 4e samo precakva momi4etata..az ne go haresvam o6te no se strahuvam ot tova 4e 6te tragnem i 6te po4na i toi 6te me zareje...vsi4ki kazvat po dobre nedei nz kakfo no nz.. ;( mn momi4eta go haresvat i moje bi zardi tova..nz mn mi e obarkano i ako mojete d ami dadete savet 6te vi pada mn blagodarna :( mersi predvaritelno !

zavisi koi ti go kazva i kolko dostoverno e info-to ... da ne stane posle gladioliq - mu6kato - begoniq ....

francheska_baby
06-21-2006, 13:20
Моя приятелка имаше същата история, всички казваха че е женкар,тъпанар,гъзар и т.н, но всъщност това не беше самата истина.Така че важното е че той те харесва и малко по малко и ти ще го обикнеш, а може би и ще го харесаш!!! Късмет ти желая :wink:

literbebe
06-21-2006, 13:52
Az sum taq priqtelka :-D spoko macko i az bqh taka vikaha mi kakuv e onakuv e puk izkara s mene 2 meseca(koeto mu e record) i v na4aloto ne go haresvah,no posle taka go zaobi4ah 4e o6te go obi4am.Ne wqrvai na dugite te samo iskat da vi razdelqt,ne im obru6tai vnimanie,vse pak nali toi te haresva.Uspeh :)

~Amalia~
06-21-2006, 13:58
Mnogo mrazq da mi se barkat drugi hora v otnosheniqta mi s nqkoe momche .ti sama trqbva da precinish kakuv e toi i kakvo da pravish s nego.Ti trqbva sama da razberesh dali e samo zaribqvka ili neshto poveche

francheska_baby
06-21-2006, 17:42
Няма нищо лошо в това някой да я посъветва

06-21-2006, 17:59
Глупаво е да си изграждаш мнение за някой чрез нещата,които говорят дадена група от хора.Къде е казано,че трябва веднага да "тръгваш" с него ?!?! Другата простотия (не се обиждай) е да си с някой и да се надяваш чувствата да дойдат впоследствие...Но все пак млада си-не се вглъбявай толкова в някви "чувства",просто се забавлявай. ;-)

love_all
06-21-2006, 18:01
оффф горката! Толкожа много акули..
ама аиде и от мен един.
След като не знаеш дали наистина те харесва или просто иска да те вкара в леглото, провери. Тръгни с него, а никой не е казал, че ще се жениш...

NeSTa_86
06-21-2006, 18:33
stranni ste mi jenite...hodi s nego, pravi si kefa, ebete se ili kvoto si iskate i gotovo. Za kvo priemate vinagi neshtata,che ako edin muj spi s vas i vi zareji sled tova ste precakani...nali vse pak i na vas vi e bilo kef :)

SlAdUrChEtO
06-21-2006, 21:34
mda :> emi az sam sigurna 4e kato tragnem 6te imam 4uvstva 6tot sam si takav 4ovek no me e strax da ne da go zaobi4am tvarde mn i toi d ame ostavi.. :( 6tot vsik4i taka kazvat oba4e dnes reshih 4e utre 6te napravq kfot mi kaje sarceto i taka..mersi na si4ki.. :P

strawberry1988
06-21-2006, 21:46
6tom ne go naresva6,ne se zanmivaii,predi da si hlutana po nego

ObiChLiFk0
06-21-2006, 21:51
"Аз не го харесвам още"
Тогава защо си се целувала с него ?! Ако не го харесваш не виждам как така ще тръгнете :smt017 Просто няма никакъв смисъл в това [-X Обаче ако изпитваш нещо дори и мъничко към него просто не обръщай внимание на коментарите на другите...

sk8girL
06-21-2006, 22:00
Еми ако го харесваш се хвани с него и виж дали ще се получи нещо,щото ако се влияеш от чуждото мнение после ще съжеляваш,че не си опитала.А ако не го харесваш просто няма смисъл да се занимаваш с него.Остави нещата такива каквито са.. и такаМ:)

bob_marley
06-21-2006, 22:20
6to gi slu6a6 :?: te prosto iskat da te razdelat s nego :!:
Много ясно-щом ти говорят такива неща се опитват да те прецакат-ТРЪГВАЙ БЪРЗО 8)

SsLaDurChEtO
06-22-2006, 21:33
mi tragnahme hora :) 6e viim za napred kfo 6te stava...mersi na si4ki pisali do sega :)

ziky
06-22-2006, 21:38
6to gi slu6a6 :?: te prosto iskat da te razdelat s nego :!:
Много ясно-щом ти говорят такива неща се опитват да те прецакат-ТРЪГВАЙ БЪРЗО 8)

Приятели не приятели по някой път лъжа или е въпрос само на слухве :D