PDA

View Full Version : честото омазняване..



а.s.
06-20-2006, 13:40
здравейте.предполагам че има ммного подобни или същите теми.
от както взе да става жега косата и кожата ми все повече взеха да ме се омазняват,ужасно е.ясно ми е че не сам само аз така,на 18 съм,някой казват това е от пубертета ,4ета 4е зависи от това колко секрет отделят мастните тъкани това е варно,и смесеен секрета с мръсотията в въздуха и т.н се омазнява косата.а сега като е топло е страшно на втория ден като я измия косата и пак е мазна,кожата на лицето пак 4есто мога да я почитсвам,но косата няма как.не мога да си позволя всеки ден да я мия,по лошо е.
значи ж една дрогория (билкова аптека) ми казаха да обливам косата с сок от еидн лимон след баня,това правех колко време а без резултат,билкарката каза че то е наи ефиаксно,ама махй при мен не е.
Знам 4е не сам единствена така,някой ако е намерил някакъв лек нека помогно,дори и с минимално забавяне на омазняването
Мерси ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) [-o< [-o< [-o< [-o<

06-20-2006, 16:01
nz do kolko shte ti byda polezna,no shte ti kaja pri men kakvo dade nai-dobyr rezultat.I az kato teb probvah kakvo li ne.Zna4i pri men nai-efikasna beshe upotrebata na kyna.Kynosvam si kosata 4ervena i sym mn dovolna.Ako po princip ne si boqdisvash kosata,moje da opitaash s naturalna kyna-bezcvetna e,prosto zazdravqva.Az imah i dr problem-osven mazni koreni i suhi kraishta-i za tova pomaga.Pri men dade rezultat-dano i na teb sym bila polezna.Mejdu drugoto-az pozlvam kyna na Aroma.Bye:)

a.s
06-20-2006, 20:25
ами и аз се къносах,и аз нали с сухи краища и мазни корени,но нищо пак все така си се омазнява,на арома ползвах,сега сам с индииска и това не ми помага
аз знам 4е съм трагичен случй,но и знам 4е все трябва да има поне малко лек.... :cry: :cry:

Black_Witch
06-21-2006, 12:55
Избягвай и да я пипаш.Колкото повече я пипаш-толкова по-мазна става.При мен поне от това идва.И другото е като стоя на много задимено.В дискотека или в заведение...на другия ден е ужас.

a.s
06-24-2006, 11:22
оф аз и това избягвам,но все съшото си е...