PDA

View Full Version : Български традици и съвременност



MaRiA^^^
06-20-2006, 15:46
Хора , моля ви се ,кажете ми какво може да се включи в тази тема.Имам нужда от оригинални идеии.Трябва да огранизирам дискусия за петъка а ...имам много малко идеи :? :)
ще съм безкрайно благодарна ако споделите идеи.Можете да ме намерите в irc със същия ник , в icq или пишете тука

_SEXY_GIRL4E_
06-20-2006, 16:09
ami nz primerno nai-izvestnite bulgarski gozbi :PPpPPPpPpP,ili puk za6to e cqlata taq rabota s kykerite? :-k hmmmmmmmm ne moga da se setq ...... a da edna mn interesna tradiciq ,koqto e samo v bulgariq-da se ki4im s martenici dokato ne ostane mqsto po rucete i drehite ni... :D-moje6 da pita6 kakvo mislqt za tova,kak e vuzniknala tazi tradiciq,za6to vse o6te vqrvame v neq i produljavame da q poddurjame ili ne6to takova IZPOLZVAI FANTAZIQTA SI - lesno e!!!a imam i az edin vupros kum tebe-otkude gi namirate teq avatari,pravite li si gi ili kfo/????

06-20-2006, 17:42
Мерси за идеите.А за аватарите ..моя е от галерията.Влизаш си в профила.."промени аватар" и готово :D

djigi
06-20-2006, 21:03
Нестинарството, лазарките, коледуването. На сватба, когато разчупват питка и дават по едно залче с мед на младоженците.

А кукерите са за гонене на уроки и болести. Хех, не си ли гледала тази реклама за Имунобор (не съм сигурна в името) "Преди гонехме болестите с кукери, а сега имаме (и го запяват името)"

SEXY_GIRL4E_
06-20-2006, 21:54
dam mersi za avatarite a ideite koito ti dade Djigi sa mn dobri ;)

dance_with_devil_
06-20-2006, 22:24
dam ideite sa dobri a moje da pribavi6 kum bulgarskite gozbi i vupros = koe vi e liubimoto qdene /liubimata gozba ;)