PDA

View Full Version : не ни остава много време заедно...



^dani^
06-20-2006, 18:34
Аз съм на 15 години.С приятеля ми К.(на 15) се обичаме много.Той е страхотно момче.Докато сме заедно ни е много приятно и често ни се иска нещо повече от целувки и петинг.Аз мисля,че ми е рано за секс,но все пак искам да пробвам,да разбера какво е.А със К. не ни остава много време заедно - през коледната ваканция заминавам да живея в Германия,а К. още не знае.Не искам да се разделяме и зная,че раздялата ще е много трудна - ние наистина се обичаме.Незнам как да постъпя - да правим ли секс докато имаме тази възможност или да не прибързвам?

{sweet4e}
06-20-2006, 19:17
Ми тук вече не знам дали аз мога да се бъркам.Ти сама трябва да решиш.Само ще ти кажа че първият път ...просто според мен трябва да го направиш с човек,на който имаш вяра и най-важното---обичаш го!!!Ти го обичаш ,но щом се разделяте.....не знам трудно ми е да преценя а и не мога да се поставя в такова положение.Избирай.Но ако искаш по този начин да докажеш любовта си....

love_all
06-20-2006, 20:09
Auuu! Ujas! Edni hora v toia forum, deto naistina se obichat i...ujas! milata mi. Suchuvstvam ti, naistina...a i az kato chuia za Germania..
ne znam, mila. No az ne bih go napravila. I az sum na 15...
No vse pak za purvia put ne e vajen samo choveka, s kogoto go pravish..triabva da pomislish i za sebe si.. purvo, shtom ne se chuvstvash gotova, znachi ne si!
A i iskash li da napravish takova neshto s chovek, s kogoto vednaga sled tova shte se razdelish? Ne mi se viarva chestno kazano...

ziky
06-20-2006, 20:15
Аз съм на 15 години.С приятеля ми К.(на 15) се обичаме много.Той е страхотно момче.Докато сме заедно ни е много приятно и често ни се иска нещо повече от целувки и петинг.Аз мисля,че ми е рано за секс,но все пак искам да пробвам,да разбера какво е.А със К. не ни остава много време заедно - през коледната ваканция заминавам да живея в Германия,а К. още не знае.Не искам да се разделяме и зная,че раздялата ще е много трудна - ние наистина се обичаме.Незнам как да постъпя - да правим ли секс докато имаме тази възможност или да не прибързвам?

И да ти кажа не може още утре да ви испадне възможност и подходящо място и даго направите...сичко е въпрос на вртеме...щом искаш и си готова пробва...тъкмо ще имаш опит.... :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 20:42
Аз съм на 15 години.С приятеля ми К.(на 15) се обичаме много.Той е страхотно момче.Докато сме заедно ни е много приятно и често ни се иска нещо повече от целувки и петинг.Аз мисля,че ми е рано за секс,но все пак искам да пробвам,да разбера какво е.А със К. не ни остава много време заедно - през коледната ваканция заминавам да живея в Германия,а К. още не знае.Не искам да се разделяме и зная,че раздялата ще е много трудна - ние наистина се обичаме.Незнам как да постъпя - да правим ли секс докато имаме тази възможност или да не прибързвам?
Spored men ako go obi4a6 tolkova mnogo moje ... no razdqlata ...neznam..po dobre mu kaji o6te ot sega za6toto posle kato mu kaje6 izvednuj i toi nqma da znae kak da reagira..

zElEnA^mAsLiNkA
06-20-2006, 20:54
Se in0 6 sa mre ...

rali4ka91
06-22-2006, 09:14
Аз съм на 15 години.С приятеля ми К.(на 15) се обичаме много.Той е страхотно момче.Докато сме заедно ни е много приятно и често ни се иска нещо повече от целувки и петинг.Аз мисля,че ми е рано за секс,но все пак искам да пробвам,да разбера какво е.А със К. не ни остава много време заедно - през коледната ваканция заминавам да живея в Германия,а К. още не знае.Не искам да се разделяме и зная,че раздялата ще е много трудна - ние наистина се обичаме.Незнам как да постъпя - да правим ли секс докато имаме тази възможност или да не прибързвам?
Spored men ako go obi4a6 tolkova mnogo moje ... no razdqlata ...neznam..po dobre mu kaji o6te ot sega za6toto posle kato mu kaje6 izvednuj i toi nqma da znae kak da reagira..
Наистина колкото по от рано знае толкова по-добре и аз двамата!Такка ще имате и възможност да прекарате и останалото ви време чудесно!Обаче като се замисля има и друга възможност...да ти каже че след като заминаваш е по-добре да се разделите от сега защото няма смисъл...но....щом казваш че те обича не мисля че ще постъпи така!Затова кажи му го от сега!Аз мисля че ще те разбере!А относно секса....ами ако наистина го искаш направи го!!!Нищо не губиш!;)

playful_baby
06-22-2006, 09:23
mislq 4e kakvoto i da te posavetvam nqma da ti pomogne osobeno!!!vse pak tova e vapros na li4en izbor i ti sama trqbva da re6i6!!!uspeh!!!