PDA

View Full Version : Няма вече любов



Lambo
06-20-2006, 19:22
Хора сори за тъпата тема ама искам да си кажа една работа и някой ако има опровержения да ги каже. Таа значи писна ми от любовта. На 15 съм до сега не съм имал нито едно гадже нито сериозни нито несериозни, късали са ме 10тки пъти и до седмица две след това пак се влюбвам безнадеждно, след което пак ме късат. Таа писна ми от момичета който си мислят, че брад пит да дойде и ще си избере тях и не искат сериозно и забавно гадже. От сега нататък започвам да харесвам момичета само заради външния им вид без значеиние дали са тъпи като кози и няма да ми пука толкова мн като ме скъсат защото няма да съм влюбен в тях...

love_all
06-20-2006, 19:24
vsushtnost edva oi niakoi te e karal da e viubvash...
a i ideiata za Brad Pit mi haresa....
ti ne mojesgh da si siguren, che si zabaven...
a, i BTW, gledal li si reklamata na Sprite?

{sweet4e}
06-20-2006, 19:28
Ееее ае сега и твойто време ще дойде!!!Ще срещнеш истинската любов,а дотогава-просто се забавлявай!!!!ХАХАХАХАХА

emma__15
06-20-2006, 19:43
Не започвай връзка с коя да е само заради външния вид.Няма да ти е приятно изобщо,а в случай че тя се влюби в теб,ти няма да я харесваш и ще я нараниш.Не е нужно да бързаш,гаджетата няма да избягат.Все пак гледай да тръгнеш с някоя,в която харесваш не само прическата и деколтето.

Lambo
06-20-2006, 19:58
И кво като се влюби в мен? И какво като я нараня? Момичетата въобще замисляте ли се като късате някой, защото не ви кефи външния му вид защото досега съм останал с впечатлението че само това харесвате или поне се влубвате само в това и после опознавате момчето... Ами до сега не съм се влюбвал никога само заради външния вид и накрая резултата винаги е бил разбито сърце, зашо да се влюбвам въобще? Напоследък толкова мн ме късат, че романтичността и способността ми да се влюбвам съвсем са се скапали...

ziky
06-20-2006, 20:06
Хора сори за тъпата тема ама искам да си кажа една работа и някой ако има опровержения да ги каже. Таа значи писна ми от любовта. На 15 съм до сега не съм имал нито едно гадже нито сериозни нито несериозни, късали са ме 10тки пъти и до седмица две след това пак се влюбвам безнадеждно, след което пак ме късат. Таа писна ми от момичета който си мислят, че брад пит да дойде и ще си избере тях и не искат сериозно и забавно гадже. От сега нататък започвам да харесвам момичета само заради външния им вид без значеиние дали са тъпи като кози и няма да ми пука толкова мн като ме скъсат защото няма да съм влюбен в тях...

Значи до някъде си прав...по това отношение аз не съм такъв смисал че обичам сериозни и дълги връзки...аз също си бях казал че в скоро време ако не намеря сериозно момиче почвам по кучки...нали знаеш лафа.."кинтите малко а курвите тъй много..." та за това мисля че след като не си имал сериозна връзка незнаеш какво е усещането......

Относно втова за брад пит си много ама адски прав...такива колкото и където искаш...само за кинти са с някой и си мисислят че като е по известен или като е по голям са направо най великите.... бла бла....бъди себе си...мисля че ще ти е под достойнството да се занимаваш с момичета само заради външния вид.....но се пак ти си знаеш... :)

love_all
06-20-2006, 20:13
Moje bi naistina ima neshto viarno... Ama edno vuprosche: ako na 15 ne si smeniash gadjetata, to koga?
Posle idvat serioznite vruzki, posle semeistvoto, posle liubovnicite...
no koga drug pout shte moje edna v sriada, drga v petuk!

ziky
06-20-2006, 20:16
Moje bi naistina ima neshto viarno... Ama edno vuprosche: ako na 15 ne si smeniash gadjetata, to koga?
Posle idvat serioznite vruzki, posle semeistvoto, posle liubovnicite...
no koga drug pout shte moje edna v sriada, drga v petuk!


Правилноо!!!!много вярно мнени браво на подателя му!!!Сега е времето да се скита по гаджета...после като станеш на 30 няма кога..... :)

zElEnA^mAsLiNkA
06-20-2006, 20:17
Mai mai si prekalen0 malyk (15) da se 0t4aiva6! Stegni se malk0 i ne tyrsi nqk0q hubava kuha leika ami m0mi4e, k0et0 e nevzra4n0, n0 za smetka na t0va, umn0 i zabavn0! Mn0g0 sa! Pr0st0 4akat da bydat namereni ;) Uspeh!

love_all
06-20-2006, 20:19
Moje bi naistina ima neshto viarno... Ama edno vuprosche: ako na 15 ne si smeniash gadjetata, to koga?
Posle idvat serioznite vruzki, posle semeistvoto, posle liubovnicite...
no koga drug pout shte moje edna v sriada, drga v petuk!


Правилноо!!!!много вярно мнени браво на подателя му!!!Сега е времето да се скита по гаджета...после като станеш на 30 няма кога..... :)
blagodaria ti, ama naistina, shtoto si purvia chovek, koito e suglasen s men po temata! ednite govoriat, che niamalo smisul ot takiva vruzki, drugite, che ne mojeli, shtoto se bili privurzvali...samo takiva gluposti!

ziky
06-20-2006, 20:21
Moje bi naistina ima neshto viarno... Ama edno vuprosche: ako na 15 ne si smeniash gadjetata, to koga?
Posle idvat serioznite vruzki, posle semeistvoto, posle liubovnicite...
no koga drug pout shte moje edna v sriada, drga v petuk!


Правилноо!!!!много вярно мнени браво на подателя му!!!Сега е времето да се скита по гаджета...после като станеш на 30 няма кога..... :)
blagodaria ti, ama naistina, shtoto si purvia chovek, koito e suglasen s men po temata! ednite govoriat, che niamalo smisul ot takiva vruzki, drugite, che ne mojeli, shtoto se bili privurzvali...samo takiva gluposti!

Любовта няма граници и може да е при всеки....стига само да я почуства :)

Lambo
06-20-2006, 20:24
Ziky мерси човече успя малко да ми повдигеш настроението. Ем и аз искам сериозна връзка не ми е само за праскането с момиче ако исках това... курвета под път и над път... Ама кво да направя бахти едни ми отказват щото сме били само приятели други щото харесвали друг и аз се комплексирах помислих че е заради външния ми вид и минлата година бях 87кг 175см сега съм 70 и съм висок 185 ама пак не стават нещата :(

ziky
06-20-2006, 20:29
Ziky мерси човече успя малко да ми повдигеш настроението. Ем и аз искам сериозна връзка не ми е само за праскането с момиче ако исках това... курвета под път и над път... Ама кво да направя бахти едни ми отказват щото сме били само приятели други щото харесвали друг и аз се комплексирах помислих че е заради външния ми вид и минлата година бях 87кг 175см сега съм 70 и съм висок 185 ама пак не стават нещата :(

О да тва е най честия номер......сичко върви идеално до момент в който някой и казал че аз съм еди къв си и вече в момента в който и раскрия чуствата си тя казва да знам и аз съм така...ти си готин ма нека да сме си само приятели и незнам си кво и ти се сдухваш яко ма яко...почваш да си мислиш леле са какво ми има аз ли съм виновен какво стана къде попаднах.... така при всяко следващо и накрая почва да ти писва......после почваш да си правиш мнения за момичетата и започваш да си спомняш често за майките им и те те отбягват още повече и на всичкото от горе накрая се чустваш комплксар с 2 СМ пишка....мн кофти тръпка :|

ziky
06-20-2006, 20:31
Ziky мерси човече успя малко да ми повдигеш настроението. Ем и аз искам сериозна връзка не ми е само за праскането с момиче ако исках това... курвета под път и над път... Ама кво да направя бахти едни ми отказват щото сме били само приятели други щото харесвали друг и аз се комплексирах помислих че е заради външния ми вид и минлата година бях 87кг 175см сега съм 70 и съм висок 185 ама пак не стават нещата :(

Забравих да спомена що се отнася до габаритите.....дори и да си артефакт,момичето ОБИЧА ли те значи няма да и пука за нищо а ще иска да е само с теб......просто само трябва да те ОБИЧА...не харесва или симпатизира....ОБИЧА...има разлика и това значи че трява да е запозната с тая дума... :) Не се коси....мя съвет е да си помислиш и да говориш трезво.....просто момичето което е за теб демек иситнската ти любов е най малко където очакваш :) Все някога ще я намериш (мразя тази рекплика :smt019 )

Lambo
06-20-2006, 20:44
Еми тва мн пъти съм си го мислел да бъда просто себе си която ме хареса тя ама всички ми повтарят че на готово няма да стане и че трябва да се боря пък аз кво да са боря като всеки опит за борба бива възнаграден със още едно гадно разбиване на сърцето :( :( :(

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 20:48
Хора сори за тъпата тема ама искам да си кажа една работа и някой ако има опровержения да ги каже. Таа значи писна ми от любовта. На 15 съм до сега не съм имал нито едно гадже нито сериозни нито несериозни, късали са ме 10тки пъти и до седмица две след това пак се влюбвам безнадеждно, след което пак ме късат. Таа писна ми от момичета който си мислят, че брад пит да дойде и ще си избере тях и не искат сериозно и забавно гадже. От сега нататък започвам да харесвам момичета само заради външния им вид без значеиние дали са тъпи като кози и няма да ми пука толкова мн като ме скъсат защото няма да съм влюбен в тях...

Male male malee...kolko mi e poznato tova ne6to...
Ama pri men e 4e ve4e neiskam gaje makar 4e svqt bez lubov :(

ziky
06-20-2006, 20:49
Еми тва мн пъти съм си го мислел да бъда просто себе си която ме хареса тя ама всички ми повтарят че на готово няма да стане и че трябва да се боря пък аз кво да са боря като всеки опит за борба бива възнаграден със още едно гадно разбиване на сърцето :( :( :(

Именно..като не успяваш да се пребориш,просто се примири.......някога те ще се борят за теб,....просто имай достойнство и бъди себе си.....няма какво да губиш човече :)

Max_Payne
06-20-2006, 20:51
Еми тва мн пъти съм си го мислел да бъда просто себе си която ме хареса тя ама всички ми повтарят че на готово няма да стане и че трябва да се боря пък аз кво да са боря като всеки опит за борба бива възнаграден със още едно гадно разбиване на сърцето :( :( :(

Еми такъв е живота - гаден, несигурен и ...........

ziky
06-20-2006, 20:52
Еми тва мн пъти съм си го мислел да бъда просто себе си която ме хареса тя ама всички ми повтарят че на готово няма да стане и че трябва да се боря пък аз кво да са боря като всеки опит за борба бива възнаграден със още едно гадно разбиване на сърцето :( :( :(

Еми такъв е живота - гаден, несигурен и ...........

Забрави а споменеш стария и верен лаф че никой не остава дествен щото лайфа нае...сички....