PDA

View Full Version : kajete si mnenieto.pls!



angelski_o4i
06-20-2006, 19:35
zdraveite hora!MNOGO VI MOLQ DA SI KAJETE MNENIETO ZA SLEDNATA SITUACIQ:
s gadjeto mi bqhme zaedno godin ai malko i toio poiska da skasame i 3-4 meseca bqhme razdeleni i otno6eniqta ni bqha izklu4itelno stranni.
ta......predi mesec(bez nqkolko dena)na edin kupon v nas se zabihme pak i ot togava pak sme zaedno.
no.........predi da trqgnem pak az nqkolko pati go pitah kakvi iska da sa ni otno6eniqta:onazi ve4er da zna4i ne6to,no mimoletno(samo ve4erta),da ne zna4i ni6to ili da zan4i i to mnogo
i toi mi kaza 4e iska da zna4i i to mnogo i da sme pak zaedno
kaza 4e mu sam lipsvala i 4e iska tova koeto e imal predi i e zgre6il i otnovo iska da ima tova koeto e zagubil.
i poneje be6e v kazarmata(po6talion be6e)se vijdahme po 2 pati sedemi4no sredno a prez ostanaloto vreme prez den se 4uvahme i be6e super!
no ot 4etvartak e otpuska i ot ponedelnik ba4ka i stava tova opt koeto se strahuvah-4e vse po rqdko 6te se vijdame i nqma da se 4uvame,4e togava mi zvane6e za6toto mu be6e sku4no i kofti ve4er v kazarmata,a sega kato ima s koi da si izliza ve4er nqma da se se6ta po4ti za men :( :cry: :cry: :cry: ta....v sabota ima6e kupon v nas i ot nedelq sutrinta nito mi se e obajdal,ni to ni6to :( da vqrno vse o6te ne e minalo tolkova mnogo vreme,no....vse pak moje6e pone da zvanne i da pita kak sam kak e minalo s na6te posle,ne6to takova ili pone sms da drasne.
prosto da pokaje 4e se interesuva ot men! :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
mnogo vi molq hora kajete dali spored vas 4uvstvata mu otnovo moje bi otslabvat i dali da se pritesnqvam,prosto nz...
nadqvah se 4e 6tom otnovo se sabra s men,zna4i pone izvestno vreme 6te6e da go darji uverenosta 4e me obi4a!i 6tom sled kato znae6e kolko me e naranil predi nqma da tragne s men otnovo ako ne e siguren v 4uvstvata si!
blagodarq na vsi4ki predvaritelno!

love_all
06-20-2006, 19:43
ami...shte mi otgovorish li na dva vuprosa?
1.Na kakvo kazvash "stranni" otnoshenia
i 2. Ti zashto po-tochno pokani bivsheto si gadje, koeto te e zariazalo na kupon u vas?
inache...momchetata obiknoveno i samo ne znaiat kakvo misliat. Sigurno zashto e misliat de...
taka che i az niama otkude da znam...

koalka
06-20-2006, 19:47
Незнам приятеля ти дали въобще знае какво иска и най-добре поговори с него.

angelski_o4i
06-20-2006, 19:55
''stranni'' otno6eniq bqha:
kato skasahme toi me uverqva6e 4e iska da si ostanem priqteli i da se vijdame,no...za vremeto prez koeto bqhme razdeelni me pokani na 2 kupona v tqh i az otidoh(toi i na dvata se zabiva6e s nqkoq) 3 pati hodihme na kafe i nqkolko pati sme se zasi4ali i sme si razmenqli po nqkolko izre4eniq i 2-4 pati mi e pra6tal sms-i no vednaj se darje6e super vednaj-kofti
no kogato si govorihme na kupona v nas a i sled tva kato ve4e bqhme zaedno toi nqkolko pati mi kaza 4e sajalqva za postapkite si i 4e e osaznal 4e priqteli ne mojem da sme prosto i 4e e bilo gre6ka.

CRaZy_IKT
06-20-2006, 19:58
Дразня се на хора,които искат да са като дупе и гащи с гаджето си-всеки си има лично пространство

ziky
06-20-2006, 20:03
Дразня се на хора,които искат да са като дупе и гащи с гаджето си-всеки си има лично пространство

И това е вярно....смисал че неможе винаги в една връзка да сте лепнати 24 чаас заедно.....именно това разваля връзките защото ако няма купнеж които гласи "леле как искам да те видя" просто чуствата гаснат след време... :smt008 :smt007

angelski_o4i
06-20-2006, 20:36
opredeleno ne iskam da sme 24 4asa zaedno ili da se vijdame vseki den-i dvamata si imame angajimenti i taka,no prosto sled tva skasvane sam mnogo po strahliva otnostno vrazkata ni.vse me e strah 4e i tozi pat ne6tata 6te se precakat i dori tozi pat kraq 6te doide po skoro,a az stradah super mnogo i ne moga da si pozvolq da me boli pak tolkova-nqma da go ponesa povqrvaite mi!(ne preuveli4avam)
v momenta problema 6te o6te ne e super golqm problem,no me navejda na misli-lo6i misli
pak i na6te v4era ne6to mi razparvqt toi ne te obi4a i te izpolzva samo.