PDA

View Full Version : Imam problem..ako moje nqkoi da dade savet



нмк
06-20-2006, 22:47
Здравейте,искам да ми дадете съвет ако можете разбира се...Начи нещата стоят така...Преди 4-5 години излязах с колелото..и карам си аз и без да исках кво се подхлазнах и си ударих силно левият тестис на рамката на колелото .След тва ме боля 2-3 дена и мина.Но от тогава единият ми тестис е по-голям от другият.Левият(този който ударих) има някакси по продалговата форма от нормалният тестис и малки подутинки в момента .Сега нитоо ме боли нито някакви други оплаквания..просто си седи така.Правя си секс редовно и всичко е наред..но просто левият тестис си е такъв.Ако може ми кажете какво да правя и дали ми има нещо което да е опасно?Вярно че много късно се сещам но преди ме беше срам и за това...Тази работа стана когато бях на 10-11г. сега съм на 16г.Благодаря предварително!

Lumidee
06-20-2006, 23:24
Pri bolka i nqkakvi takiva naranqvaniq se xodi na lekar!kakvo sramno ima?|!??!

Angel_Girl
06-20-2006, 23:31
Pri bolka i nqkakvi takiva naranqvaniq se xodi na lekar!kakvo sramno ima?|!??!
Podkrepqm te no vse pak ima hora koito izpitvat sram. I men 6te me e sram da otida na ginegolog na me gleda ot dolu. Puff gadost

06-21-2006, 05:52
Здравейте,искам да ми дадете съвет ако можете разбира се...Начи нещата стоят така...Преди 4-5 години излязах с колелото..и карам си аз и без да исках кво се подхлазнах и си ударих силно левият тестис на рамката на колелото .След тва ме боля 2-3 дена и мина.Но от тогава единият ми тестис е по-голям от другият.Левият(този който ударих) има някакси по продалговата форма от нормалният тестис и малки подутинки в момента .Сега нитоо ме боли нито някакви други оплаквания..просто си седи така.Правя си секс редовно и всичко е наред..но просто левият тестис си е такъв.Ако може ми кажете какво да правя и дали ми има нещо което да е опасно?Вярно че много късно се сещам но преди ме беше срам и за това...Тази работа стана когато бях на 10-11г. сега съм на 16г.Благодаря предварително!

аве ти луд ли си ве.мноо ясно че единия ти ташак ше е по голям. само тай си мислиш че е от удара. тес женските тука дет ти пишат недей ги слуша!

нмк
06-21-2006, 09:59
добре де...ама в край на сметка може ли да ми има нещо което да е опастно???

Black_Witch
06-21-2006, 12:41
добре де...ама в край на сметка може ли да ми има нещо което да е опастно???

Кое ти се вижда опасно?Нали не те боли?!? За тебе не знам,ама аз не съм чувала за мъж с 2 еднакви ташака,както и за жена с 2 еднакво големи цици! Няма нито едно нещо,което да е същото като подобно на него [-X Тва стана малко объркано.Както и да е.Не мисля,че има за какво да се притесняваш.Разрови малко литература и ще видиш,че ташаците ти няма как да са едни и същи :lol: