PDA

View Full Version : zaebava me zaradi tqh.. :(



LoneLy_BaBy`
06-20-2006, 22:49
zdr na vsichki..
ami znachi...predi nqkolko dena trygnah s edno momche koeto mn haresvam i mnogo dyrja na nego i ush i toi izpitva syshtoto kym mene no toi postoqnno me zaebava zaradi negovite priqteli makar che mn pyti me e vikal s tqh ama az ne iskam...
no v kraina smetka ako me haresva tolkova kolkoto tvyrdi moje bi shteshe da zabravi malko za tqh i da e s men a ne obratnata..
spored vas da govorq li s nego..veche i az nz kakvo da pravq...dori ne sme se vijdali ot dva dena... :cry:

ziky
06-20-2006, 22:53
zdr na vsichki..
ami znachi...predi nqkolko dena trygnah s edno momche koeto mn haresvam i mnogo dyrja na nego i ush i toi izpitva syshtoto kym mene no toi postoqnno me zaebava zaradi negovite priqteli makar che mn pyti me e vikal s tqh ama az ne iskam...
no v kraina smetka ako me haresva tolkova kolkoto tvyrdi moje bi shteshe da zabravi malko za tqh i da e s men a ne obratnata..
spored vas da govorq li s nego..veche i az nz kakvo da pravq...dori ne sme se vijdali ot dva dena... :cry:

Много е шиткаво да си самичка смисал да се мъкнешш след компания на любимия....чустваш се като истарсак..а по темата:начи мож да те е фанал така за временно колкото и гадно да звучи...явно приятелите му са по ценни от теб......пробвайте да поговорите и после виш какво ще правиш..кажи му че се засягаш от това и ти е гадно./.ако държи на теб и чуствата по межу ви са взаимни ще те разбере :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 22:58
zdr na vsichki..
ami znachi...predi nqkolko dena trygnah s edno momche koeto mn haresvam i mnogo dyrja na nego i ush i toi izpitva syshtoto kym mene no toi postoqnno me zaebava zaradi negovite priqteli makar che mn pyti me e vikal s tqh ama az ne iskam...
no v kraina smetka ako me haresva tolkova kolkoto tvyrdi moje bi shteshe da zabravi malko za tqh i da e s men a ne obratnata..
spored vas da govorq li s nego..veche i az nz kakvo da pravq...dori ne sme se vijdali ot dva dena... :cry:

Tova e mnogo gadni4ko no az na tvoq mqsto bih mu kazala taka:
Za teb samo priqteliteli su6tesvuvat...Iskam malko vnimanie :!: se pak sme zaedno...
Ama neznam kakto si preceni6 :):):)

Axxxel
06-20-2006, 23:24
Аз направо от сега мога да кажа, че не държи много на теб.Ако те харесваше доста внимание щеше да ти обръща.Аз за да тръгна с някое момиче трябва да съм си хлътнал по нея, а хлътнал ли съм познай дали приятелите ще могат да ме отделят...все пак и до характер си е...

bebeto{}
06-20-2006, 23:26
mila kakvo se o4udva6 ta to vsi4ki maje sa takiva !!! a moje bi ima i izklu4eniq no te sa mnogo malko .. :( moq postapva po sa6tiq na4in ... parvona4alno mi be6e mnogo kofti i mu se vrazvah no s vremeto re6ih i az da stana kato nego ... ve4e vaob6te ne se saobrazqvam s nego zaebvam go zaradi priqtelite mi , pravq go na gaz ! vaob6te ne me boli za nego :mrgreen: .. daje si imam i drug .. tai kato s nego se vijdame nai mnogo 2 pati v sednicata ... a sme kvartal do kvartal ... taka4e ako tvoq prekalqva ... mu go varni tapkano bez da ti puka

priti_kiti
06-21-2006, 00:23
ми според мен пък няма за кво да му се сърдиш.. знам колко е трудно да се съчетават нещата - да обръщаш достатъчно внимание и на гаджето и на компанията,все едната страна ще е намусена.. така че не му го причинявай,гадно е.Но говори с него и му кажи да ти посвещава мааалко по-голяма част от времето си,ама без да прозвучи нахално нали.. :) просто се постави на негово място и ше разбереш...

Dreamfall
06-21-2006, 00:26
kaji mu 4e iska6 pove4e da si s nego....

Petinka``
06-21-2006, 00:31
Mislq che i ti ako dyrjish na nego shte izlizash s negowite priateli .. w towa nqma nsihto losho a i wse pak toi te wika .. az nikoga ne zaebawam priatelite si zaredi nqkoe momche .. a i negowite priqtelcheta moje da sa tochni i da se spriatelish s tqh .. posle shte ti e mn qko .. powqrwai mi az imam mn dobri priateli s koito sym se zapoznawala po tozi nachin..

o'pustis
06-21-2006, 00:38
zdr na vsichki..
ami znachi...predi nqkolko dena trygnah s edno momche koeto mn haresvam i mnogo dyrja na nego i ush i toi izpitva syshtoto kym mene no toi postoqnno me zaebava zaradi negovite priqteli makar che mn pyti me e vikal s tqh ama az ne iskam...
no v kraina smetka ako me haresva tolkova kolkoto tvyrdi moje bi shteshe da zabravi malko za tqh i da e s men a ne obratnata..
spored vas da govorq li s nego..veche i az nz kakvo da pravq...dori ne sme se vijdali ot dva dena... :cry: ами моето момиче може проблема да е и в теб ;)

djigi
06-21-2006, 08:09
Не е приятно, но това са си неговите приятели. Тях ги има от преди теб и ще ги има и след теб. Спомени му, че искаш да се виждате по-често, но да не е много сериозно, да не реши, че му поставяш ултиматум.

sk8girL
06-21-2006, 08:28
Uf tova e naisitina e mnogo gadno.Toi dori i da te kani s negovata kompaniq mnogo qsno,che shte ti e kofti,shtoto vse pak tova ne sa tvoite priqteli,ne mojesh da se otpusnesh napylno,pyk i vse pak normalno e da iskash da ste sami,a ne sys sto choveka pokrai vas.Spored men e nai-dobre da pogovorish s nego i da mu kajesh,che iskash da ste poveche vreme zaedno,che nqmash nishto protiv da izliza i s priqtelite si,da ne gi prenebregva zarad teb.No v syshtoto vreme ako naistina dyrji na teb da ti obryshta poveche vnimanie i da ne te prenebregva po tozi nachin.Pogovori s nego i ako i sled tova nqma promqna vodi si izvodi za nego.Moje bi ne dyrji dostatychno mnogo na teb...