PDA

View Full Version : Какво да правя?



06-20-2006, 22:53
Така: Имах си приятел виждахме се близо седмица ще кажете че е супер малко време но.... за мен бе достатъчно та... през тази седмица тои ми показа че държи на мен защото направих адски много грешки които тои ми прости а не беше длъжен от начало не ми пукаше за него ама изобщо това беше първите 2-3 дни но след това повярвайте ми имах чуството че съм с него от 2-3 години и го обичам повече от всичко та... точно се привързах адски много към него както вече казах и една вечер отиваме в тях и започваме да правим секс ( както почти всяка вечер от както се виждаме ) и правим секс и тои иска да свърши в мвн и така и стана но на следващия ден пих постинор и така но тои пак иска да правим секс само че бях в цикъл казах му че не е редно но той настоя а аз вече толкова се привързах че немога да му откажа и пак правихме секс и от тогава близо 4-5 дни той спря да ми се обажда загуби всякаква връзка с мен което адски мн ме притесни и му се обаждах в тях но го нямаше докато снощи тои ми звънни и ме пита дали съм била болна от нещо защото на него му имало нешо на оная работа нз какво не ми каза но се появило от последния път в които правихме секс и че ще се обади утре !!!! Но днес не се обади цял ден седя и чакам,но тои не се обажда немога да разбера какво става? Дали нещо се е оплашил да не съм болна но съм 100% сигорна че не съм такова нещо за 1-ви път ми се случва казах мъ че ще си направя тест днес за бременност но го отложих за утре зада съм по сигорна!! Моля ви даите ми някакъв съвет какво да правя мн мн мн се привързах към него за толкова кратко време имам чуството че вече немога без него ДАЙТЕ ми СЪВЕТ как да ПОСЪПЯ какво да направя да го потърся ли? да разбера ли какво става? Да чакам той да се обади ли ?? помогайте ми моля вииииии ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ziky
06-20-2006, 22:57
Щом до таква степен го харесваш,направи всичко от себе си.. :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:03
Abe spored men ne e redno sqka ve4er da se pravi SEX i posle da ne ti se obajdaa maleee kolko mrazq takiva horaaaa :smt013 :smt011 :evil:
Prosto nqmam dumi...
Ama ako toi tolkova se e opla6il mu predloji da otide na lekur...Ne e redno da pravite SEX dokato si v cikul za6toto ima nai-golqma veroqtnost da zabremenee6...ne ti go pojelavam...Obmisli tova ne6to...

djigi
06-21-2006, 07:50
Ти като беше в менструация правихте секс и отново без презерватив?

До колкото разбирам историята: "заедно" сте от скоро, виждате се всяка вечер, която вечер представлява секс, дори секс без предпазни мерки, настоява да го правите, докато си неразположена и не искаш. Нека не бъда груба, но....използва те! Аз, ако бях на твое място щях да му се обадя, не заради друго, а за да проверя какво е станало с "оная му работа" и как е.

{sweet4e}
06-21-2006, 10:48
Еми мила той те използва.И по-добре не му звъни.Ако те обичаше той щеше да ти се обади и да ти каже какво му е станало

mnogomili4kata-sf
06-21-2006, 13:38
Ти като беше в менструация правихте секс и отново без презерватив?

До колкото разбирам историята: "заедно" сте от скоро, виждате се всяка вечер, която вечер представлява секс, дори секс без предпазни мерки, настоява да го правите, докато си неразположена и не искаш. Нека не бъда груба, но....използва те! Аз, ако бях на твое място щях да му се обадя, не заради друго, а за да проверя какво е станало с "оная му работа" и как е.

Някак си и аз мисля така :-k

e_l_i_z_a
06-21-2006, 13:55
Може би ще прозвучи твърде грубо и гадно,но ще си кажа мнението откровено.
Ти за него си просто...играчка.Не иска нищо сериозно от теб.Иска само плътско удоволствие,ако така ме разбираш.Ти си се влюбила в него,но има минимален шанс да има нещо сериозно между вас.Да,в секса няма нищо лошо,но щом няма истински чувства,той не е породен от любов и не може да породи любов.
Доколкото тва че "бил болен"-откъде си сигурна,че спи само с теб?А откъде си сигурна и че не те базика,защото така му е забавно-да се изгаври,за да се направи на гъзе пред приятелите си?
От цялото ти мнение,което е сравнително дълго-22 реда,аз не прочетох нещо от сорта на:"той е страхотен човек,със сходни характери сме и т.н".ЗАЩО?-Защото за 2-3 дни(докато сте правили секс) е много трудно да се каже.Почти невъзможно.Но за 1 седмица е възможно,обаче ти не можеш да го кажеш,нали?ЗАЩОТО НЕ ГО ПОЗНАВАШ,просто си хлътнала по него.А ако той също беше хлътнал,..няма смисъл да коментирам.Във всеки случай нямаше нещата да се развият по такъв начин :wink:...
Абе изобщо много ме нервят понякога момичета,които в ЛЮБОВТА СИ вършат глупости(меко казано),да не говорим,че падат значително много в очите на момчетата.Абе въобще не си знаят цената..а когато я узнаят,вече са лишени от такава...
:evil: :evil: :evil:

IKisseDAGirL
06-21-2006, 14:21
е не се знае... момчето може и наистина да е добро :) не трябва да го обвиняваме прибързано
тя може да не го познава кой знае колко, но все пак е била с него, макар и за няколко дена, докато ние и идея си нямаме :roll:
най-добре ще е според мен да му звъннеш ти и да го питаш - ти се притесняваш и да искаш да узнаеш какво става е съвсем нормално :wink: увери го, че си съвсем здрава, предложи му да отидете заедно на лекар - така той ще може да се прегледа, апък ти да си направиш изследвания ей така за всеки случай :wink:

DeSiTo0o
06-21-2006, 14:34
Еми мила той те използва.И по-добре не му звъни.Ако те обичаше той щеше да ти се обади и да ти каже какво му е станало
i spored men te izpolzva! :smt013

Sarabi
06-21-2006, 14:53
Виж,и аз смятам,че те използва.И щом сте правили секс без презерватив,а той казва,че му има нещо на оная работа,най-добре ще е да отидеш на лекар,защото може да те е заразил с нещо(ако си сигурна,че не си го заразила ти,де).Но ще е най-добре да идеш на лекар,защото да не ти изтресе някоя болест...а тия болести могат да бъдат много сериозни.Дори да си мислиш,че може да се бъзика.

А за проблема ти-и аз мисля,че просто се задоволява с теб.Доста често се срещат такива говеда...не му се обаждай,по-добре ще е :smt018 .100%,че докато не се занимаваш с него ще срещнеш някой наистина достоен да ти бъде гадже.Не се принизявай,да си му кукличка на конци.А на чувствата си се опитай да не обръщаш внимание,защото най-много накрая той да те зареже и да раздрънка разни глупости за теб.

koalka
06-21-2006, 19:38
По-добре ти му се обади и го питай какво има.Кажи му,че от нищо не си болна,а ако не ти повярва според мен е само заради секса с теб.