PDA

View Full Version : kakvo da pravq sega ? :(



saddddddddddd
06-20-2006, 23:15
emi... zna4i predi polovin mesec skusah s gadjeto mi s koeto hodim polovin godina.. az mn mn go obi4ah... toi skusa s men zaradi tva 4e ne me obi4al ve4e i mi kaza - 6te si ostanem fr... az si pomislih (makar da me bole6e mn mn :( ) MI Hubu neka si ost. samo fr... dobre.. ama ot togava toi se promeni v durjanieto si kum men... durji se ujasno!!!!!!! Neznam kak prosto sum bila gadje s nego.... gadnoto e 4e se dvijim v edna i su65ta kompaniq i nemoje da go izbqgvam :( a nai gadnoto e 4e vse o6te go obi4am i tva naprao me ubiva... govorila sum s nego.. za tva da ne se durji tolkova gadno, no.... toi ne me slu6a...sega predi nqkolko dni kum kompANiqta ni se presuedini i edno mom4e ot klasa mu.. toi e dobro mom4e... super qko se durji daje moje da se kaje 4e mi dopada... no ... problema e tam 4e nai-dobrata mi fr go haresva... i o6te po lo6oto ne6to, e 4e i toi me haresva... :( ako trugna s nego... 6te zagubq nai dobrata mi fr... no... prosto nz.. molq vi daite mi savet kakvo da pravqq?? :(

ziky
06-20-2006, 23:21
emi... zna4i predi polovin mesec skusah s gadjeto mi s koeto hodim polovin godina.. az mn mn go obi4ah... toi skusa s men zaradi tva 4e ne me obi4al ve4e i mi kaza - 6te si ostanem fr... az si pomislih (makar da me bole6e mn mn :( ) MI Hubu neka si ost. samo fr... dobre.. ama ot togava toi se promeni v durjanieto si kum men... durji se ujasno!!!!!!! Neznam kak prosto sum bila gadje s nego.... gadnoto e 4e se dvijim v edna i su65ta kompaniq i nemoje da go izbqgvam :( a nai gadnoto e 4e vse o6te go obi4am i tva naprao me ubiva... govorila sum s nego.. za tva da ne se durji tolkova gadno, no.... toi ne me slu6a...sega predi nqkolko dni kum kompANiqta ni se presuedini i edno mom4e ot klasa mu.. toi e dobro mom4e... super qko se durji daje moje da se kaje 4e mi dopada... no ... problema e tam 4e nai-dobrata mi fr go haresva... i o6te po lo6oto ne6to, e 4e i toi me haresva... :( ako trugna s nego... 6te zagubq nai dobrata mi fr... no... prosto nz.. molq vi daite mi savet kakvo da pravqq?? :(

Това е честа плетеница....не го закачай...направи жертва и бъди сама известно време...пък и не разбирам как така си готова за ннова възка при положение че си го ОБИЧАЛА???Много странно....Остави си приятелката да е с него...рано или къно ще намерипш момчето накоето може да се има вяра и да е с теб :)

Axxxel
06-20-2006, 23:21
Бившия ти се опитва да скрие нещо зад държанието си.Колкото до другото момче...недей...готини момчета ще има и занапред, но титлата "най-добър приятел" се печели с доста години...

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 23:24
emi... zna4i predi polovin mesec skusah s gadjeto mi s koeto hodim polovin godina.. az mn mn go obi4ah... toi skusa s men zaradi tva 4e ne me obi4al ve4e i mi kaza - 6te si ostanem fr... az si pomislih (makar da me bole6e mn mn :( ) MI Hubu neka si ost. samo fr... dobre.. ama ot togava toi se promeni v durjanieto si kum men... durji se ujasno!!!!!!! Neznam kak prosto sum bila gadje s nego.... gadnoto e 4e se dvijim v edna i su65ta kompaniq i nemoje da go izbqgvam :( a nai gadnoto e 4e vse o6te go obi4am i tva naprao me ubiva... govorila sum s nego.. za tva da ne se durji tolkova gadno, no.... toi ne me slu6a...sega predi nqkolko dni kum kompANiqta ni se presuedini i edno mom4e ot klasa mu.. toi e dobro mom4e... super qko se durji daje moje da se kaje 4e mi dopada... no ... problema e tam 4e nai-dobrata mi fr go haresva... i o6te po lo6oto ne6to, e 4e i toi me haresva... :( ako trugna s nego... 6te zagubq nai dobrata mi fr... no... prosto nz.. molq vi daite mi savet kakvo da pravqq?? :(

Male...Neznam spored men tova mom4e (s tova koeto si hodila)ne te haresva vob6te ... A za drugoto neznam...Toi izbira s koq 6te e taka 4e ...Ama se pak da izgubi6 frend e ne6to mn lo6o :(

saddddddddddd
06-20-2006, 23:44
emi da.. ama opitvam se da zabravq staroto gadje.. zatova zapo4vam da haresvam drugoto mom4e...i uspqvam da go zabravq 6toto s negovoto durjanie... nito priqteli nito ni6to....moqta priqtelka mi be6e kaZALA 4e go haresva ama dneska si govorihme po tela i tq vika 4e ve4e ne go haresvala tolkova mn 6toto toi ne i obru6tal vnimanie... i az togava i kazah 4e go haresvam i tq ni6to ne kaza...ako ne6to stane mejdu nas tq nz dali 6te me razbere... no neiskam da zagubq fr... a i po vupros sus staroto gadje... toi e neponosim... osven 4e se durji s mene kato s ku4e .. razkazva ne6ta koito sum mu kazala dokato sme hodili... i si misli 4e tva e zabavno...doverqvah mu se 6tototogava i toi me obi4a6e i vsi4ko be6e super...off ve4e neznam kvo da prAvq... :(((

Axxxel
06-20-2006, 23:51
Грррр...хващаш бившия и боййй...на къси пасове...а аз пак казвам - момчета ще има и занапред...ако искаш точно това, изчакай...

Dreamfall
06-21-2006, 00:12
mi vij... govori s priqtelkata ti. Obqsni i 4e naistina haresva6 tova mom4e i q pitai tq o6te go haresva i dali bi ti dala vuzmojnost...ako ti e dobra fr bi te razbrala!

Petinka``
06-21-2006, 00:15
Mi towa momiche ako ti e istinska priqtelka shte te razbere i nqma da ti se razsyrdi .. daje trqbwa da te podkrepi.. wse pak chowek trqbwa da dawa wsichko za priqtelite si , a oshte po malko 2 nai dobri priqtelki trqq se karat zaredi momche .. pF ! stiga e .. po dobre bydi s nego ako go iskash naistina taman da zabraish oniq palqcho :smt071 mislq naprao da go grymnesh .. hhaah

Dreamfall
06-21-2006, 00:17
Mi towa momiche ako ti e istinska priqtelka shte te razbere i nqma da ti se razsyrdi .. daje trqbwa da te podkrepi.. wse pak chowek trqbwa da dawa wsichko za priqtelite si , a oshte po malko 2 nai dobri priqtelki trqq se karat zaredi momche .. pF ! stiga e .. po dobre bydi s nego ako go iskash naistina taman da zabraish oniq palqcho :smt071 mislq naprao da go grymnesh .. hhaah
mdae.... predstavi si .. basi kak moje da izdava tainite na momi4eto!!!!! toz trqq go sudqtt!!!! :smt013