PDA

View Full Version : "Силата на жената"



БукеТ.с.Рози
06-21-2006, 07:54
Еи моля ви които няма работа,да ми напише едно съчинение на тема "силата на жената "за 12h днес ми е щото съм втора смяна,плс плс плс плс :( :( :( :( :( некои ако реши да ми го напише ,злато ще му дам :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: плс :cry: :cry: плс плс

06-21-2006, 08:05
hahhah ebahti nahalstvoto
da be nqkoi ako nqma rabota da mi napi6e doma6noto sqka6 nqkoi 6a se varje tebe te marzi a dr da ti go pi6at tc tc tc tc

momi4encence
06-21-2006, 08:12
emi eto nqkolko dymii4ki koito moje6 da napi6e6 :
silata na jenata . kakva e tq ? ponqkoga silna edna jena e gorda , no ponqkoga slaba tq se 4yvstva oteg4ena . silata na edna jena e edno krasivo bogatstvo . silata na edna jena moje da se sravni s bezgrijen gorski ry4ei . edna jena e silna dyhom no i fizi4eski . kolkoto ii grozna da e nqkoq si jena trqbva da znaem 4e tq e silna i mnogo borbena li4nost . silata e nesravnimo bogatsvo .
tva moje da vmykni6 ... tolkova moga da izmislq .. ostanaloto trqbva ti .. yspeh :} 4a{} \:D/ \:D/ \:D/