PDA

View Full Version : Viene na svqt?



06-21-2006, 11:07
Problema mi e 4e ot 1 sedmica nasam 4esto mi se slu4va dokato sam na daskalo da mi se vie svqt. Dnes primerno bqh na kafe i kato stanah ottam napravo dokato stigna do taxito 6tqh da padna. Cqlata sedmica mi se vie svqt kogato se dvija ili stoq prav. Kogat leja ili sum na stol - po4ti ne.
Hranq se redovno,ne pu6a,samo piq kafe na 2 dni vednaj. ne stradam i ot bezsanie. Neznam ot kakvo moje da e. Pomognete,pls 6toto e mn NEpriqtno

mnogomili4kata-sf
06-21-2006, 11:22
Ами гледай да не ставаш рязко от стол или леглото сутрин...а също така виенето на свят може да се проявява от ниско кръвно...аз лично имам такова и понякога сутрин когато се протягам ми причернява за момент и ми се завива свят...при теб може и да е от преумора...хапвай нещо там шоколади,кафе пий,кола-но не прекалявай все пак.също ако не се храниш много пак може да ти се вие свят...аз миналата седмица бях така,от прекалено изтощение на организма,поради недохранване,недоспиване и така нататък

TheArchEnemy
06-21-2006, 12:19
moje da e ot jegata i za6toto kruvnoto ti e po-nisko.i na men nqkoi dni mi stava taka.qj i pii pove4e sladki ne6ta kato ti se vie svqt i 6e se opravi6.zaharta pomaga pri nisko kruvno :wink:

Black_Witch
06-21-2006, 13:35
Най-вероятно наистина е от жегата.Но на мен ми става лошо от кафе.Пробвай да не пиеш и ще видиш дали не е пък от това.

06-21-2006, 15:21
Blagodarq vi mn,moje da e ot kravnoto tva pri4ernqvane. 6te probvam sas savetite,koito mi dadohte