PDA

View Full Version : ne mi obry6ta vnimanie



sisi^^15
06-21-2006, 12:59
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.

ziky
06-21-2006, 13:02
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.

Аз мисля че не ти го дава тва внимание за да не се злепоставя пред приятелите си....можеби пре други момичета говори друго.. .

Ice_Queen
06-21-2006, 14:42
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.

Аз мисля че не ти го дава тва внимание за да не се злепоставя пред приятелите си....можеби пре други момичета говори друго.. .
ОМГ! :shock:
Кака така да се злепоставя?!?! !Че той нямаше да ходи с нея ,ако беше така ! Тва за приятелите е друг въпрос..момчешкото приятелство е мн по -различно от нашето,на момичетата!Ако е в компания къдеот е единствения с гадже,може би се притеснява от това че приятелите му може да почнат да негодуват ,че не им обръща достатъчно внимание..( често срещано явление! )
А да ти обръща внимание..хм..еми кажи му го!!!! засега не се сещам др..говори с него,кажи му че не ти е достатъчно това внимание ! ](*,)

DeSiTo0o
06-21-2006, 14:50
govori s nego

babi_girl
06-21-2006, 14:54
Govori s nego, kaji mu 4e iska6 da prekarvate pove4e vreme i 4e ti e nepriqtno 4e toj te izbqgva v u4ili6te

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 15:09
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.
Abe spored met toi go e sram pred drugite...makar 4e hodi s teb..imala sum i takiva slu4ai.....gadno e
Ami pitai go :Sram li te e ot met ta ne mi obru6ta6 vnimanie?
I ot tam natatuk si znae6 ti :)

sisi^^15
06-21-2006, 15:43
govorih s nego,no toi mnogo se drazni kogato obsyjdame vnimanieto koeto mi obry6ta v u4ili6te.ina4e navyn e savsem razli4en.sled kato govorihme,toi se podrazni i zamyl4a

niki7o
06-21-2006, 15:44
govorih s nego,no toi mnogo se drazni kogato obsyjdame vnimanieto koeto mi obry6ta v u4ili6te.ina4e navyn e savsem razli4en.sled kato govorihme,toi se podrazni i zamyl4a
na4i ne mu iznasq da govori

dEnIsTy
06-21-2006, 17:09
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.
офф...не може постоянно да сте заедно,омръзвате си.Ти нямаш ли си авери/аверки,на които д аобръщаш внимание,не ги принебрегвай!Той ще ти покаже чувствата си,когато сте сами(повечето така правят)нормално е! :twisted:

Mo6no
06-21-2006, 19:46
sisi да не си от варна

LP_girl_14
06-21-2006, 20:05
Може наистина да се страхува да не си омръзнете као сте постоянно заедно и затва да се държи така,но ми се струва странно че не иска да обсъжда това.Щом сте решили да изграждате връзка ,трябва да си имате пълно доверие и да може да си говорите за всичко,не да има теми табу!А може би той не гледа толкова сериозно на връзката ви?Колкото и да не иска,няма да е зле да седнете и да обсъдите проблема.Не може така да се мъчиш и да се чудиш защо се държи така,пък като започнеш разговор на тая тема той да се дразни ида сменя темата

R0lfc0pter
06-21-2006, 20:11
kaji mu go v liceto!

summer_04
06-21-2006, 20:33
govori s nego!opredeleno si pogovorete!

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 20:50
govorih s nego,no toi mnogo se drazni kogato obsyjdame vnimanieto koeto mi obry6ta v u4ili6te.ina4e navyn e savsem razli4en.sled kato govorihme,toi se podrazni i zamyl4a
Ami zna4i toi ne iska da komentira tova za6toto e tupakkkk!!!!!
Mn mraza takiva hora
leleeee ctctctc :|

rali4ka91
06-21-2006, 21:21
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.

Аз мисля че не ти го дава тва внимание за да не се злепоставя пред приятелите си....можеби пре други момичета говори друго.. .
I az taka mislq

linkipinki
06-21-2006, 21:33
Обикновенно се наблюдава такова поведение при по срамежливите и по затворени хора...

Съмнявам се да е причината в това че ще си омръзнете, по-скоро ако има приятели който го бъзикат за теб и него, това да е причината да те избягва...

Единствената ми препоръка към теб е като той те отбягва в училище ти му "налитай" /ако мога да се изразя по този начин/...

Гледай когато е с приятелите си да си около него и да му се натискаш...

Така ще разбереш дали е срамежлив и ако е така може би това е начина да го превъзмогне...

Надявам се да съм могъл да ти помогна...

Поздрави,
linkipinki

ObiChLiFk0
06-21-2006, 21:33
S gadjeto mi hodim ot 3 meseca.Ot edin klas sme i problemat e 4e kogato sme v u4ili6te,toi ne mi obry6ta po4ti nikakvo vnimanie.Vsa6tnost e mnogo dobar,no bih iskala da prekarvame malko vreme zaedno i v u4ili6te.PLS,kajete mi kakvo da napravq.

Аз мисля че не ти го дава тва внимание за да не се злепоставя пред приятелите си....можеби пре други момичета говори друго.. .

Пълни глупости са това!Той ако мислеше че тя го злепоставя нямаше да тръгне с нея!Просто това е до характера на момчето.Просто незнам защо го прави но го попитай и той ако има някаква причина за това ще ти я каже предполагам...

strawberry1988
06-21-2006, 21:47
pogovori s nego,ako naisina e tolkova dobur 6te te rabere