PDA

View Full Version : tamponi?



...........
06-21-2006, 13:39
ne znaeh kude da pusna temata za tova q pusnah tuk
zna4i taka se polu4ava 4e kogato sum na more 6te sum v cikul i iskam da popitam ima li nqkakuv na4in da vlizam v vodata.dosega ne sum slagala tamponi i se 4udq dali kato vlqza v moreto s tampon toi 6te se namokri ili 6te po4ne da propuska i dali moga s tampon da si vlizam spokoino v moreto.10x predvaritelno

literbebe
06-21-2006, 13:44
Няма никакъв проблем мацко,няма как да се намокри само от време на време трябва да го сменяш ина4е просто няма да разбереш 4е си в цикъл :)

niki7o
06-21-2006, 13:46
dam i mejdo drugoto temata e za razdel "dieti i krasota"

fuck_you_baby
06-21-2006, 14:10
da i az mislq 4e nqma da ima6 problem, no trqbva da go smenq6 tam na kolko vreme nz vzavisimost ot tova v koi den si de

Boot
06-21-2006, 14:17
Никфи проблеми няма да имаш. Само е препоръчително като излезеш от водата да го смениш.

...........
06-21-2006, 14:17
a poprincip ako mi e mn silno i mi e 2ri den kolko moga da izdurja s 1 tampon bez da propuska ot tezi muni4kite.1-2 4asa 6te izdurji li? iii vinagi mn sum se 4udila poneje sum devstvena i ako tampona mn se napoi ima li opasnost da ne moga da go izkaram ili nqkvi drugi problemi?

Boot
06-21-2006, 14:20
И повече от 2 часа може да издържи, ама то си зависи колко силно ти тече 2рия ден. Въпроса е да го сменяш като излизаш от водата, което е кофти, ако няма къде.
Няма опция да не можеш да го извадиш.

I_lo0ove_VaSk{}
06-21-2006, 14:26
Offff, milata, minalata god i na men taka mi se slu4i vednaj. Zna4i az pone prepora4vam malko pove4e da stoi6 pod 4adar, smisal da ne kisne6 mn vav vodata.A dr problemi nqma da ima6, osven kato izleze6 ot vodata i nali si mokra i vodata se sti4a ot teb i togava na men mi se be6e raztekla vodata po krakata s 4ervenikav otenak. /nadqvam se razbra ne6to :roll: / taka 4e za prepora4vane e vednaga sled kato izleze6 ot moreto i da se podsu6i6 s karpa. Aide uspeh i dano bez avarii da mine vsi4ko ;-)

06-21-2006, 14:31
dam i mejdo drugoto temata e za razdel "dieti i krasota"

Козметика и диети бре,к'ва красота бълнува6?!

niki7o
06-21-2006, 14:32
dam i mejdo drugoto temata e za razdel "dieti i krasota"

Козметика и диети бре,к'ва красота бълнува6?!
nema zna4enie

Mystery
06-21-2006, 16:11
Никфи проблеми няма да имаш. Само е препоръчително като излезеш от водата да го смениш.
Съвсем точно казано.

ErinEverly
06-21-2006, 18:33
Не съм влизала във вода с тампон, но едно ще ти кажа - трудно е слагането първия път. Бъди убедена, че течеш, щото ако е на свършване, ще те боли. Купи си тампони с апликатор, най-малките. Има на Тампакс, има и на други фирми, а и не са по-скъпи от об-тата. Тва са моите съвети. Не забравяй че ако тампонът е сложен добре, трябва да го усещаш или много малко, или да не го усещаш.

06-21-2006, 18:36
Не съм влизала във вода с тампон, но едно ще ти кажа - трудно е слагането първия път. Бъди убедена, че течеш, щото ако е на свършване, ще те боли. Купи си тампони с апликатор, най-малките. Има на Тампакс, има и на други фирми, а и не са по-скъпи от об-тата. Тва са моите съвети. Не забравяй че ако тампонът е сложен добре, трябва да го усещаш или много малко, или да не го усещаш.
izvinqvai, no kakvi sa tezi aplikatori? 6te me svetne6 li, 4e ne sam gi 4uvala do sega? :roll: :oops:

midnight...
06-21-2006, 18:51
от личен опит ти казвам че нищо няма да стане с тампона, но както каза кубинката като излезнеш от водата трябва да го смениш защото нали знаеш - морето не е много чистичко :wink:

Има на Тампакс, има и на други фирми, а и не са по-скъпи от об-тата
об най-малките вършат супер работа :wink:

ErinEverly
06-21-2006, 19:05
Не съм влизала във вода с тампон, но едно ще ти кажа - трудно е слагането първия път. Бъди убедена, че течеш, щото ако е на свършване, ще те боли. Купи си тампони с апликатор, най-малките. Има на Тампакс, има и на други фирми, а и не са по-скъпи от об-тата. Тва са моите съвети. Не забравяй че ако тампонът е сложен добре, трябва да го усещаш или много малко, или да не го усещаш.
izvinqvai, no kakvi sa tezi aplikatori? 6te me svetne6 li, 4e ne sam gi 4uvala do sega? :roll: :oops:

Апликатора е малък картонен/пластмасов цилиндър, който позволява да слагаш тампона по-лесно. Слагаш тампона в началото на влагалището и буташ апликатора навътре. След това го вадиш. Много е лесно, можеш да видиш и опътването. Лишава те от потребността на ръгаш с показалеца в оная си работа.

midnight...,
От опит знам какво е чувството и при двете. Просто не обичам да си бъркам в п*тката. А и е по-удобно.

`Death`Whore`
06-21-2006, 19:07
Не звучи по-лесно. И не е толкова гадно да бръкнеш...твое си е.

FoReVeR_YoUnG
06-21-2006, 19:21
Аз ползвам от много време- ползвала съм всички тампони на пазара. Най-ми харесват тези с апликатора на Тампакс Компак( много са известни в западните страни)- страшно лесно се слагат, въпреки,че и на мен в началото ми се струваше трудно, но от 1я път стана без никакъв проблем. Много по-лесни са от о.б.- явно не ги слагам както трябва и винаги ми обиват някакси, докато другите сами си намират място. Тампоните са перфектни просто за лятото- хем ти си е по-прохладно, хем го няма онова голямо дебело чудо там отдолу да ти напомня , че си в гадния период.

`Death`Whore`
06-21-2006, 19:24
Това, че някой не може да си сложи тампон като хората, е друг въпрос.

midnight...
06-21-2006, 19:28
Това, че някой не може да си сложи тампон като хората, е друг въпрос.
и аз това казвам, че зависи как слагаш тампона
за това са измислени апликаторите за по-голямо удобство на някои
на мен лично без апликатор ми е 10000 пъти по-лесно

djigi
06-21-2006, 19:55
В по-силните дни ще го сменяш преди да влезеш във водата и след това, обаче задължително го сменяй след като излезеш.

А за сложността... аз точно на морето се научих да си слагам тампон. Първи път не ми е удобно, втори път, на третия щях да се откажа, ама няма начин плажът ме зове и чак от третия път започнах да си го поставям без да ми е неприятно после.

i'm so excited!
06-21-2006, 20:07
тампакс са удобни, но самия тампон е направен от някъф супер гнусен пропускащ материал.. отвратителни са.
ОВ са къде по-добри.
няма да умрете ако си бръкнете в п*утката, обещавам.

ErinEverly
06-21-2006, 20:13
тампакс са удобни, но самия тампон е направен от някъф супер гнусен пропускащ материал.. отвратителни са.
ОВ са къде по-добри.
няма да умрете ако си бръкнете в п*утката, обещавам.

Сигурна съм, че няма да умра, защото съм го праила. Ама както и да го погледнеш не е приятно действие. Може да си е мое, ма не съм вманиячена в нея и не си я наблядавам цял ден с любов в огледалото :lol:

midnight...
06-21-2006, 20:15
тампакс са удобни, но самия тампон е направен от някъф супер гнусен пропускащ материал.. отвратителни са.
ОВ са къде по-добри.
няма да умрете ако си бръкнете в п*утката, обещавам.

Сигурна съм, че няма да умра, защото съм го праила. Ама както и да го погледнеш не е приятно действие. Може да си е мое, ма не съм вманиячена в нея и не си я наблядавам цял ден с любов в огледалото :lol:
е и ние сме го правили не си единствена, ама като гледам или поне мен няма от какво да ми е неприятно

Boot
06-21-2006, 20:44
Баси, само аз ли не съм пробвала тея с апликатори? Трябва...
Иначе ОБ силк тъч рокс!

I_lo0ove_VaSk{}
06-21-2006, 20:45
Баси, само аз ли не съм пробвала тея с апликатори? Трябва...
Иначе ОБ силк тъч рокс!
I az ne sam :))) drugiq mesec moje bi \:D/