PDA

View Full Version : prevod



help-me-2
06-21-2006, 13:58
znachi trqbva mi prevoda na izrecheniqta :
1.The text gives information about the first people who reached the Noth Pole.

2.The text tells us abut the difficulties that Magelan had in order to accomplish his sailing around the globe.

3.From the text we find out about the Cooks work to chart the Pacific and his discovery how to treat sailors with fruits and vegetables.

4.In the text it's revealed how Columbus discovered America by accident.

5.The text tells us about Americo Vespucci - the man who gave Americas name and disputed the idea that Columbus found out a shortcut to Asia.

6.The text reveals how New Zeland, Tasmania and the Fiji Island were discovered by Abel Tasman.

7.From the text we find out about professor Bengham and his discovey - the lost city of the Incas in Peru.

just_a_kid
06-21-2006, 14:02
Ми като ти трябва, вземи си един речник и си ги преведи.

niki7o
06-21-2006, 14:03
3.От текстът ние разбираме за работата на готвачите за да скицираме Тихи океан и неговото откритие как да давам на моряци плодове и зеленчуци
4.В текстът то е разкрито как Колумб откри Америка по случайност.
sry sam za treto i 4etvurto

KpuCuTo0o
06-21-2006, 14:30
1. Текстът дава информация за първите хора, които достигнаха северният полюс.


2. Текстът ни разказва за трудностите, които съпъдстват Магелан да постигне неговото плаване около земята.

abcdefg
06-21-2006, 14:59
5.Текстът ни разказва за Америко Веспучи - човекът , който дава името на Америка и оспорил идеята , че Колумб е намерил пряк път за Азия.

6.Тексът разкрива как Нова Зеландия , Тазмания и Островите Фиджи са били открити от Абел Тазман.

7.От текста разбираме за Професор Bengham и неговото откритие - изгубения град на Инките в Перу.

Loshotia
06-21-2006, 15:32
5.The text tells us about Americo Vespucci - the man who gave Americas name and disputed the idea that Columbus found out a shortcut to Asia.
Текстът ни разказва за Америко Веспучи - човекът, който дал на Америка името и оспорил идеята, че Колумб е открил пряк път до Азия

6.The text reveals how New Zeland, Tasmania and the Fiji Island were discovered by Abel Tasman.
Текстът разкрива как Нова Зеландия, Тасмания и остръв Фиджи били открити от Абел Тасман
7.From the text we find out about professor Bengham and his discovey - the lost city of the Incas in Peru.
От текста разбираме за професор Bengham и неговото откритие - изгубеният град на инките в Перу
:?:

niki7o
06-21-2006, 15:34
5.The text tells us about Americo Vespucci - the man who gave Americas name and disputed the idea that Columbus found out a shortcut to Asia.
Текстът ни разказва за Америко Веспучи - човекът, който дал на Америка името и оспорил идеята, че Колумб е открил пряк път до Азия

6.The text reveals how New Zeland, Tasmania and the Fiji Island were discovered by Abel Tasman.
Текстът разкрива как Нова Зеландия, Тасмания и остръв Фиджи били открити от Абел Тасман
7.From the text we find out about professor Bengham and his discovey - the lost city of the Incas in Peru.
От текста разбираме за професор Bengham и неговото откритие - изгубеният град на инките в Перу
:?:
taka e prevoda

`Death`Whore`
06-21-2006, 15:39
3.От текстът ние разбираме за работата на готвачите за да скицираме Тихи океан и неговото откритие как да давам на моряци плодове и зеленчуци
4.В текстът то е разкрито как Колумб откри Америка по случайност.
sry sam za treto i 4etvurto
След като не знаеш елементарен български, къде си тръгнала да превеждаш? Как ще напишеш "Колумб откри Америка"....и "в текстът то е разкрито"? А 3-то е напълно безсмислено.

niki7o
06-21-2006, 15:40
3.От текстът ние разбираме за работата на готвачите за да скицираме Тихи океан и неговото откритие как да давам на моряци плодове и зеленчуци
4.В текстът то е разкрито как Колумб откри Америка по случайност.
sry sam za treto i 4etvurto
След като не знаеш елементарен български, къде си тръгнала да превеждаш? Как ще напишеш "Колумб откри Америка"....и "в текстът то е разкрито"? А 3-то е напълно безсмислено.
ne sum go pisala az a prosto go kopirah