PDA

View Full Version : Майкъл Оуен



Sapphir
06-21-2006, 15:15
21.06.2006 | Спорт НетИнфо


Оуен се контузи в коляното още в 1-а минута на мача срещу Швеция снощи и бе заменен от Питър Крауч.

Днес 26-годишният нападател на Нюкясъл ще премине обстойни медицински прегледи, но е малко вероятно те да са обнадеждаващи.

"Мисля, че контузията на Оуен е доста сериозна. Майкъл няма да играе повече на световното първенство и вероятно ще се върне у дома. Това е много разочароващо за него и за нас", каза вратарят на англичаните Пол Робинсън.

Таблоидът "Сън", позовавайки се на свои източници, твърди, че Майкъл Оуен е с повредени кръстни връзки на коляното и ще бъде извън строя половин година.

midian
06-21-2006, 15:33
уф да бе горкия,аз съм за англия,те са велики!много жалко 4е се контузи мом4ето :( ма и тез шведи тъпите как може да изравнят бе!!! :-D :-D :-D както и да е де,въпреки 4е Оуен няа да играе,Англия си имат още много добри игра4и,като двамата Коул,Стивън Джерард,Бекъм,така 4е съм убедена 4е ще се справят добре :-)

Sapphir
06-21-2006, 18:36
уф да бе горкия,аз съм за англия,те са велики!много жалко 4е се контузи мом4ето :( ма и тез шведи тъпите как може да изравнят бе!!! :-D :-D :-D както и да е де,въпреки 4е Оуен няа да играе,Англия си имат още много добри игра4и,като двамата Коул,Стивън Джерард,Бекъм,така 4е съм убедена 4е ще се справят добре :-)

Бих добавила Невил, Фердинанд и Рууни :)

neMec`
06-21-2006, 22:25
da ve mn grozno sa polu4i taka da se kontuzi o6te v na4aloto na ma4a mn kofti raota :(

ProstoAz
06-21-2006, 23:00
Наистина много кофти се контузи вчера, чак и мен ме заболя. :(
А само заради него се бях наредила пред телевизора! :x Хубавец е.

teenkopele
06-22-2006, 00:50
Кофти работа.

midian
06-22-2006, 09:45
уф да бе горкия,аз съм за англия,те са велики!много жалко 4е се контузи мом4ето :( ма и тез шведи тъпите как може да изравнят бе!!! :-D :-D :-D както и да е де,въпреки 4е Оуен няа да играе,Англия си имат още много добри игра4и,като двамата Коул,Стивън Джерард,Бекъм,така 4е съм убедена 4е ще се справят добре :-)

Бих добавила Невил, Фердинанд и Рууни :)ей да бе,всъшност си4ките мом4ета са си добре,АНГЛИЯ ОЛЕЕЕ!!!