PDA

View Full Version : нуждая се от едно съветче



pussy_fan
06-21-2006, 15:12
така.темата която пускам далеч не е толкова извратена и ненормална като другите от типа "не ми се вдига","спермата ми","свирки" и тем подобни...
трябва ми само един съвет.ходя с едно момиче вече близо 2 месеца и откакто сме тръгнали само се прегръщаме и целуваме и толкова...нищо особено(аз съм на 16,тя на 15).аз искам повече..тя е от "свестните" и не смята да прави секс скоро...като я докосна по гърдите докато се целуваме или каквото и да правим...тя се дърпа и ме гледа лошо.днес пък ми изръси "не искам да си мислиш за мен по тоя начин...вие момчетата сте едни и същи....."! исках да и направя френска любов,тя не ми дава.имам чувството че съм в застой с нея,явно просто не сме един за друг или търсим различни неща...тя-романтика,аз-екшън :-D на мен вече ми омръзна с нея, щото се опознахме,говорим само за общи работи,само се прегръщаме и целуваме.....тъпня
един френд ми даде съвет да изчакам...аз нз кво да чакам,тя като е далеч от мисълта да ми даде да и барам гърдите туй значи че още дъъъъълго време ще стоим само на този етап.вие какъв съвет можете да ми дадете ?да късам или не
ПС: +това мисля че едно момиче на 15 години тряа да е наясно че момчето ,с което ходи ще се интересува от нея и тялото 'и ...
май много дълго ми стана мнението,който не го мързи-да го прочете и да даде съвет :)
ако не да скъсам с нея,то поне как да я накарам да се осъзнае че не е вече в 5 клас...

LuDaTa_14{P}
06-21-2006, 15:20
moje momi4eto da se pritesnqva ili da e prejivqla ne6to koeto q e naranilo tova 4e ti e kazala 4e vsi4ki momcheta sa ednakvi su6to govori za razo4arovanie. pogovori s neq i i kaji 4e ima6 fizi4ni nujdi :D no v nikakuf slu4ai ne i postavqi taka vuprosa ako me obi4a6 6te mi dade6 da te 4***m
kusmet :)

bobiludiq2005
06-21-2006, 15:21
zna4i batka ne znaesh kak da pipash ili ne si opoznal tova momi4e dobre ako iskash mi pishi
skype-bobiludiq2005
icq-237119525

06-21-2006, 15:22
miiiii pogovorete si spored men!Az sushto sum na 15 i daje veche sum praila seks tva ne e pohvalno daje iskam da sum si devstvena, no naistina trea se osuznae che veche ne e v 5 klas i qvno mackata tie dosta konservativna

06-21-2006, 15:24
moje momi4eto da se pritesnqva ili da e prejivqla ne6to koeto q e naranilo tova 4e ti e kazala 4e vsi4ki momcheta sa ednakvi su6to govori za razo4arovanie. pogovori s neq i i kaji 4e ima6 fizi4ni nujdi :D no v nikakuf slu4ai ne i postavqi taka vuprosa ako me obi4a6 6te mi dade6 da te 4***m
kusmet :)
съмнявам се да е преживяла квато и да е травма,щото е детствена...
и другото...не съм толкос ненормален да я карам да ми дава да я чукам по тоя начин :)

LuDaTa_14{P}
06-21-2006, 15:27
hahah emi togava podkrepqm mnenieto na mackata nejna^droga govori s neq puk kvoto stane :)

Novkov
06-21-2006, 15:30
Познато от преди три годинки. Седнете и поговорете, ако не стигнете до консенсус най-вроятно ще се скарате и при лош късмет ще се очуждите и може да скъсате(казвам ти ка стана при мене)

Варки
06-21-2006, 17:11
Ако си с нея само заради секса или "да бараш гърдите и" мога само да ти кажа има още много хляб да ядеш докато ти дойде акъла в глава...но това е нормално за твоята възраст и не си мисли,че секса е всичко в една връзка...

06-21-2006, 17:26
Ако си с нея само заради секса или "да бараш гърдите и" мога само да ти кажа има още много хляб да ядеш докато ти дойде акъла в глава...но това е нормално за твоята възраст и не си мисли,че секса е всичко в една връзка...
човек,ти нещо не ми следиш мисълта...
изобщо не съм с нея за секса и за циците и...казвам че ходим от 2 месеца и все едно и също,познаваме се от година,бяхме добри фр=>познавам я много добре,няма кво повече да си опознаваме,просто вече няма кво друго да се прай с нея ве..........

Варки
06-21-2006, 17:46
Ако си с нея само заради секса или "да бараш гърдите и" мога само да ти кажа има още много хляб да ядеш докато ти дойде акъла в глава...но това е нормално за твоята възраст и не си мисли,че секса е всичко в една връзка...
човек,ти нещо не ми следиш мисълта...
изобщо не съм с нея за секса и за циците и...казвам че ходим от 2 месеца и все едно и също,познаваме се от година,бяхме добри фр=>познавам я много добре,няма кво повече да си опознаваме,просто вече няма кво друго да се прай с нея ве..........

Глупости говориш!Винаги може да се намери какво да се прави просто явно ти нещо си зациклил по темата секс.Все пак влез и в нейно положение - тя е девствена и е на 15 нали?Нещо от личен опит аз бях 4 месеца с момчето преди да му пусна за 1-ви път.Все пак тя иска да види,че наистина може да ти има доверие.Дори и да се познавате от 1 година тогава сте били приятели,а сега гаджета има както доста сходни,така и доста различни неща в тези 2 понятия.И именно за това,че сте били толкова време приятели изчакай я - не настоявай!Така няма да спечелиш...Просто явно не е готова още за секс не настоявай така ще изневриш още повече положението.И измисли нещо все пак...дай малко зелена светлина на фантазията си и разнообрази връзката си.Айде успех!

L!m0nA
06-21-2006, 18:19
След като се прижалих да го прочета само щи кажа да поговориш с нея

`Death`Whore`
06-21-2006, 18:22
Тя е на 15, не е толкова малка. Пълна сдухла е, щом не дава на гаджето си да я пипа по гърдите. Изобщо целува ли се с език с теб? Поне година ще я караш да я лижеш, секс може да правите след 3, а свирка...не знам вече. И на мен би ми омръзнало, ако само се целуваме и гаджето не ми дава дори да го опипвам!

Варки
06-21-2006, 18:26
Тя е на 15, не е толкова малка. Пълна сдухла е, щом не дава на гаджето си да я пипа по гърдите. Изобщо целува ли се с език с теб? Поне година ще я караш да я лижеш, секс може да правите след 3, а свирка...не знам вече. И на мен би ми омръзнало, ако само се целуваме и гаджето не ми дава дори да го опипвам!

Ей мръс :D

Депутатска Щерка
06-21-2006, 21:26
Ако си с нея само заради секса или "да бараш гърдите и" мога само да ти кажа има още много хляб да ядеш докато ти дойде акъла в глава...но това е нормално за твоята възраст и не си мисли,че секса е всичко в една връзка...



Сексът е минимум 70-80% от една връзка... Другото е алабалистика и губене на време.
Ще ти кажа само едно нещо - ти не ходиш с нея. Човек може да каже, че има връзка с някой едва след като правят секс, да се пробват как той лиже, как тя духа и т.н. Едва след това може да се говори за връзка, въпреки че и тогава не е задължително. Ако сексуално не си паснете - няма смисъл от повече от приятелство. Та мисълта ми беше - дори и да я "скъсаш" не може да се нарече скъсване. Малки сте още. Ще ти мине бързо, и на нея също.
И да, кажи й, че ако няма прогрес, просто няма смисъл да продължавате. Това не е връзка, само си губите един на друг времето.

anichkaaa
06-21-2006, 21:37
Tova 4e ima momi4eta,koito na 13 sa pravili sex ne zna4i ,4e tq kato e na 15 trqbva na vsqka cena da go e pravila ili da go napravi.6tom ne iska sega moje bi o6te ne se 4uvstva gotova za takava kra4ka,a i 2 meseca nbe sa 4ak tolko mnogo vreme,za da si tolkova nastoqtelen.Karai malko pos-pokoino,za da ima doverie v teb i 6te vidi6,4e sama 6te te poiska.Uspeh :wink:

iskamTe_vednaga
06-21-2006, 22:20
1 vo nqma jeni koito da ne iskat a maje koito da ne mogat da si vzemat
2 ro ti kakvo samo za da q bara6 po cicite li si s neq.taka kato te slu6am ne q obi4a6. iska6 tq da osaznae 4e ne e 5 ti klas li ?? hhah ami ti kato govori6 taka zvu4i6 kato 6 to klasnih.
3 to bih te posavetvala da i dade6 malko vreme. to naistina bi i pomognalo.i ako znae6 kak da si poiskaa6 100% 6te stignete pove4e ot pregratka i celuvka...
E to vsi4ko si zavisi ot tvoito re6enie...USPEH :!:

Eimi_{}
06-21-2006, 23:16
Виж,то разбирам да не иска да го правите,ама баж да не ти дава да я обарваш...Ае поговори малко с нея,да се поотпусне.. :wink: